Danalock V3 Zigbee

235,00 EUR
Su PVM

Automatinė išmanioji spyna Danalock atpažįsta jūsų atvykimą ir atrakina Jums duris. Galite priskiti prieigą kitiems naudotojams ir stebėti bei valdyti durų užrakinimą/atrakinimą būdami bet kur.

Yra BT bei suderinama su Zigbee protokolu. Skirta "iOS" (9,0 ar naujesnė versija) ir Android (5.1 ar naujesne).

Gamintojo nuoroda

Kiekis

"Danalock V3" yra pažangus belaidis užraktas, leidžiantis lengvai valdyti prieigą prie savo namų spynos naudodjant išmanųjį telefoną. Taigi nustokite nerimauti dėl pamestų ar pamirštų raktų, naudokite savo išmanųjį telefoną, norėdami užrakinti arba atrakinti duris.

Galima sukurti neribotą skaičių skaitmeninių raktų savo šeimos nariams, draugams, svečiams ar pagalbininkams, pavyzdžiui, namų šeimininkei ar meistrui. Programuokite kiekvieno naudotojo prieigos lygį, pasirinkdami nuolatinę arba laikiną prieigą. Nustatykite perspėjimus ir tiksliai žinosite, kada ir kokio asmens yra naudojama spyna.

Twist Assist

"Danalock V3" Twist Assist sistema siūlo motorinę užrakinimo pagalbą. Šios funkcijos pagalba užrakinsite spyną tik pastūmus pirštu ir variklis perims tolimesnį spynos užrakinimą ar atrakinimą.

Dizainas

Intriguojantis Daniškas dizainas siūlo paprastą bei pažangų šifravimo algoritmą, kuris užtikrina saugų, tačiau elegantišką durų užrakinimą. Anoduotas aliuminis užtikrina ne tik paviršiaus apsaugą įbrėžimams, bet ir unikalią, futuristinę išvaizdą. 

Saugumas

Kad užtikrintų informacijos saugumą "Danalock V3" naudoja išplėstinį duomenų perdavimo (AES 256) šifravimo metodą, kuris, kaip šifravimo technologija naudoja ir kariuomenė. "Smart Lock" ir "Smartphone" ryšį saugo pažangus TLS 1.2 saugumo protokolas. Skaitmeniniai raktai yra apsaugoti HSM lustu, kuris užtikrina, kad visi raktai būtų keičiami be jokios asmeninės informacijos.

Integracijos palaikymas

"Danalock" platforma palaiko daugybę trečiųjų šalių programų integravimo galimybes. todėl "Danalock" sąvininkai gali integruoti savo komercinę platformą prie esamų mobiliųjų programų, verslo programų ar rezervavimo sistemų.

Pagal numatytuosius nustatymus "Danalock V3" tiekiamas kartu su "Bluetooth" ir versijomis, kuriomis palaikomos pagrindinės išmaniųjų namų vartai: "Apple HomeKit", "Z-Wave Plus" ir "ZigBee".

Techniniai duomenys

Išmatavimai mm: 52 x 58
Svoris: 130g.
Baterijos: CR123A 4vnt.
Baterijų tarnavimo laikas: iki 18 mėn.
Medžiaga: anoduotas aliuminis, ABS
Spalva: sidabrinė
Komunikacija: Bluetooth 4.2, Z-Wave, Zigbee, Apple HomeKit
Kodavimas: 256bit AES

Dokumentacija atsisiuntimui (EN)

01032040
4 Prekės