Apple Watch 4 GPS, 44mm, Alu White Sport Loop

499,00 EUR
Su PVM

LAIKRODIS, PADEDANTIS IŠLAIKYTI SVEIKATĄ IR AKTYVUMĄ.

Naujos kartos Apple Watch Series 4 yra dar labiau pritaikytas kasdienių veiklų palengvinimui, sveikatos ir aktyvumo stebėjimui. Šiame modelyje iš esmės pergalvotas dizainas ir naudojamos technologijos. Viena iš svarbiausių naujovių, patobulinti širdies veiklos sekimo indikatoriai bei integruoti elektrodai, matuojantys širdies elektrinius impulsus. Naujajame Watch 4 ekranas yra daugiau nei 30% didesnis.

Kiekis

Su Apple Watch 4 galima keisti ir modifikuoti skirtingus laikrodžio ekrano elementus, pavyzdžiui, įjungti arba išjungti orų prognozės bei datos rodymą. Apple Watch 4 pristatomas su naujo dizaino dinaminėmis užsklandomis, leidžiančiomis matomą vaizdą pritaikyti Jūsų patogumui. Naujajame Apple Watch Series 4 integruotas iki 2 kartų greitesnis procesorius nei ankstesniame modelyje. Šis modelis taip pat turi pagerintą skaitmeninės karūnėlės paspaudimo jutiklį bei patobulintą garso technologijos sprendimą, kad garsas skambučio metu būtų dar švaresnis ir garsesnis.

Viena iš šauniausių Apple Watch funkcijų – galimybė stebėti ir įvertinti savo fizinę veiklą. Dėl integruoto GPS ir aukščiamačio dabar sportuoti ne tik sporto salėje, bet ir lauke bus kur kas smagiau. Kad treniruotė neprailgtų, jos metu laikrodžio pagalba galima klausytis muzikos. Apple sukurtas treniruočių asistentas naudoja įvairius triukus, kurie verčia laikrodžio savininką daugiau judėti. Įrenginys iškelia vartotojui tikslus: per dieną nueiti tam tikrą žingsnių skaičių, ilgai dirbant sėdimą darbą nepamiršti daryti judrių pertraukėlių. Dar viena nauja funkcija, kuri gali padėti ištikus nelaimei yra staigaus kritimo fiksavimas.

Viena iš svarbiausių Apple Watch 4 naujovių yra patobulinti širdies veiklos sekimo indikatoriai bei integruoti elektrodai, matuojantys širdies elektrinius impulsus. Procesas trunka 30 sekundžių, po kurio turėsite širdies EKG, kurią galėsite nusiųsti savo gydytojui. Laikrodis taip pat gali stebėti aukštą arba žemą širdies pulsą, nustatyti širdies ritmo sutrikimus ir apie juos informuoti.

INTUITYVUS VALDYMAS

Apple Watch 4 galima valdyti trimis skirtingais būdais: liečiamuoju ekranu, reaguojančiu į skirtingą paspaudimo lygį, išmaniuoju ratuku, kurio dėka galima lengvai priartinti ir nutolinti įvairius objektus ar greitai pasirinkti skirtingus nustatymus. Laikrodis taip pat turi atskirą komunikacijų valdymui skirtą mygtuką.

DAUGYBĖ NAUDINGŲ FUNKCIJŲ

Viena iš funkcijų, kurią atlieka šis laikrodis yra telefono pranešimų persiuntimas. Didžiąją laiko dalį laikrodis veikia kaip ištikimas iPhone partneris. Jis informuoja apie gautus laiškus, socialiniuose tinkluose paskelbtus įrašus. Informacija vartotojui perduodama diskretišką prisilietimą primenančiu impulsu. Užtenka žvilgtelėti į ekraną ir jame sušvinta pranešimas. Galima nesunkiai valdyti, kokių aplikacijų žinutes norite matyti laikrodžio ekrane, o kurios turi būti rodomos tik mobiliajame telefone. Laikrodyje įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis. Šie priedai paverčia įrenginį beviele laisvų rankų sistema. 

Atsparus vandeniui: iki 50m

Vidinė atmintis (MB): 16GB

Ekrano dydis: 1,5"

Kortelės tipas: nėra

Jungtys: WiFi, NFC

Papildomos funkcijos: Mikrofonas, Žingsniamatis, Kalendorius, Akselerometras, vibracija, barometras, Giroskopinis jutiklis

Suderinamumas su įrenginiais: iOS

Baterijos darbo trukmė (val.): iki 18

Pulso rodymas ekrane: Yra

Navigacija (GPS): Yra

MU7H2
5 Prekės