Baseus Car Mount Wireless Charger Big Black

159,00 EUR
Su PVM

Tai išmanioji 5MP ,,Withings Home HD Camera’’ namų kamera. Šis įrenginys turi „Ethernet“, „Micro-USB“ ir „USB“ jungtis bei aplinkos jutiklius. 

Kiekis

„Withings Home“ – kūdikio priežiūrai skirta kamera

„Withings Home“ – vaizdą ir oro pokyčius fiksuojanti subtilaus dizaino kamera, skirta kūdikiams stebėti. Naudojant belaidį ar 3G / 4G interneto ryšį, vaizdas iš kūdikio kambario tiesiogiai transliuojamas į jūsų išmanųjį telefoną. Nepraleiskite ypatingų momentų: kalbėkitės ir žaiskite su mažuoju savo šeimos nariu, migdykite jį muzikos pagalba. Savo išmaniajame bet kada galėsite peržiūrėti, kas vyksta ar vyko prieš 30 dienų.

Bendravimas su kūdikiu per atstumą

Momentiniai garso bei judesio perspėjimai pasiekia jūsų išmanųjį telefoną, net jei šio ekranas – užrakintas. Gaukite tiesioginį HD vaizdą iš kūdikio kambario tiek dieną, tiek naktį, ir pasinaudokite dvipuse balso perdavimo galimybe. Kamera leidžia kontroliuoti muziką, kuri, kartu su ritmui pritaikytomis LED lemputėmis, gali pralinksminti arba nuraminti jūsų mažylį – ypač tuomet, kai ateina miego metas.

Subtilaus dizaino aukščiausia technologija

„Withings Home“ yra modernus namų stebėjimo sprendimas. Mediniame kameros korpuse slypi 2W garsiakalbis, 2 skaitmeniniai mikrofonai, Ethernet jungtis, mikro-USB jungtis ir aplinkos jutikliai. Kamera su 5 megapikselių lęšiu įrašo vaizdus 1080p raiška, gali pasisukti 135° kampu, padidinti vaizdą iki 12 kartų ir filmuoti nakties metu. Kamera palaiko dvipusį, aukštos kokybės garso perdavimą, o oro kokybės jutiklis fiksuoja ir praneša apie padidėjusią lakiųjų organinių junginių koncentraciją.

Jūsų namai – bet kokiame ekrane

Kamera „Home“ lengvai sinchronizuojama su jūsų išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar „Apple“ laikrodžiu. Tai yra pirmoji kamera, galinti perteikti vaizdą per „Apple“ televizorių.

Informacija apie neįprastas situacijas

„Withings Home“ įdiegtas pažangus sekiklis reaguoja į judėjimą bei garsą, pranešdamas apie ką nors neįprasto tuomet, kai tai yra būtina.

Oro kokybės jutikliai – sveikesnei aplinkai

„Withings Home“ nuolatos tikrina kambario oro užterštumą, nes oro kokybė nėra regima plika akimi. Lengvai suprantama lentelė, matoma mobiliojoje programėlėje, leidžia stebėti buvusį bei esamą lakiųjų organinių junginių lygį kambaryje. Jei pastarasis pasiekia sveikatai kenksmingą lygį, „Home“ sušvinta raudonai ir išsiunčia jums perspėjimą. Susipažinę su šiais duomenimis, galite laiku imtis tam tikrų veiksmų, pavyzdžiui, gerai išvėdinti kambarį po to, kai jį išvalėte su cheminiais valikliais.

Duomenų apsauga – it banke

„Withings“ inžinieriai duomenų apsaugai skiria ypatingai didelį dėmesį. „Withings Home“ naudoja elektroninės bankininkystės lygio duomenų apsaugos technologijas, tokias kaip AES-256 ar apsaugotą HTTP (HTTPS) tam, kad užtikrintų didžiausią saugumą debesyje ir programėlėje esantiems įrenginio surinktiems duomenims.

 
Techninis aprašymas:
Kamera    

5 MP (1080p) FulHD;

12 kartų artinimas;

135 laipsnių matymo kampas;

Naktinis matymas
Garsas    

Aukštos kokybės abipusio garso perdavimas

2W garsiakalbis

2 skaitmeniniai mikrofonai
Funkcijos    

Realaus laiko vaizdo ir garso perdavimas per Wi-fi, 3G/4G tinklus

Judesio, garso jutikliai

Veido atpažinimas

Išorės oro kokybės stebėjimas

Paskutinių 48val. greita apžvalga

Vaikų stebėjimo stotelė su galimybe keisti apšvietimo spalvas bei groti lopšines
Jungtys    

Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi
Dydis    

8,7 x 7.5 x 7,5 mm

Svoris - 295 g.

2 Prekės

Charakteristikos

Raiška
5MP