Xiaomi Viomi Alpha 2 Pro, Black - išmanusis dulkių siurblys - robotas su išsivalymo stotele ir drėgno valymo funkcija

552.66 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

Xiaomi Viomi Alpha 2 Pro - kruopščiai išvalys Jūsų namus už Jus. Dviguba „Lidar“ lazerinė navigacijos sistema leidžia lengvai rasti kelią bet kurioje patalpoje ir išvengti kliūčių. Vienu metu galima šluoti ir siurbti grindis, o siurbimo galia siekia 4000 Pa. Komplektacijoje esančios ištuštinimo stoties dėka siurblys automatiškai išsivalys šiukšles iš savo rezervuaro. Programėlės arba balso komandų pagalba jis gali būti valdomas per nuotolį.

Puikiai tiks Jūsų namuose
Dvigubos navigacijos sistemos su keturiais išmaniaisiais Lidar lazeriniais jutikliais dėka robotas tiksliai aptinka kliūtis esančias iki 70-90 mm. Automatiškai išvengiama daugiau nei 150 įprastų prietaisų, baldų ar daiktų, tokių kaip šlepetės, naminių gyvūnėlių dubenys ar šiukšliadėžės. Taip pat efektyviai išvengia susidūrimų su įvairiais objektais. Nebereikia kiekvieną kartą ruošti kambarių prieš valymą!

Kruopščiai išvalys kambarius ir nubraižys jų žemėlapius
Prietaiso šone yra pažangus lazerinis jutiklis, leidžiantis iki 1.5 cm tikslumu valyti grindis palei sienas ir įvairius objektus, taip pat pasiekti sunkiai pasiekiamus kampus nepažeidžiant baldų bei nebraižant dažų. Be to, Xiaomi Viomi Alpha 2 Pro palaiko išmanųjį 360° nuskaitymą, leidžiantį sukurti tikslius valomų patalpų žemėlapius ir laisvai judėti net sudėtingiausioje aplinkoje. Naudodamas AI LDS algoritmą, robotas gali nuolat skenuoti 6 m atstumu!

Savarankiškas šiukšlių ištuštinimas
Nešvaistykite savo laiko ar energijos ištuštindami roboto atliekų rezervuarą. Xiaomi Viomi Alpha 2 Pro padarys tai už Jus! Pridedama stotis ir Auto-Dumping 2.0 sistema leidžia efektyviai valyti ir sumažina antrinio užteršimo riziką. Su sutrumpintu 325 mm oro kanalu konteinerio ištuštinimas trunka tik apie 15 sekundžių! Be to, triguba filtravimo sistema su HEPA filtru padeda užblokuoti iki 95% kenksmingų dalelių.

Akimirksniu susiurbia dulkes
Pašalinkite dulkes, trupinius ir kitas šiukšles. Xiaomi Viomi Alpha 2 Pro siurbimo galia siekia iki 4000 Pa, o tai reiškia, kad jis greitai ir efektyviai susidoroja su nešvarumais. Taip pat puikiai tinka kilimams siurbti. Jis išmaniai juos aptinka ir automatiškai padidina siurbimo galią, kad kruopščiai pašalintų dulkes, paslėptas jų pluoštuose. Taip pat galite pritaikyti robotą pagal savo lūkesčius pasirinkę vieną iš programėlėje pasiekiamų režimų.

Išvalys grindis už Jus
Xiaomi Viomi Alpha 2 Pro išvalys grindis už Jus. Roboto vandens talpa yra valdoma elektroniniu būdu, o tai reiškia, kad šluostės padas visada bus optimaliai sudrėkintas. Jis kruopščiai nuvalys nurodytus paviršius, nesukeldamas vandens padarytos žalos. Net ir pačias sunkiai įveikiamas dėmes galima lengvai pašalinti! Taip pat galima rinktis iš skirtingų vandens srauto lygių.

Patikimas ir dideliuose namuose
Xiaomi Viomi Alpha 2 Pro robotas puikiai tiks tiek mažesniems butams, tiek dideliems namams. Su talpia 5200 mAh baterija, iki 200 minučių veikimo trukme ir dideliu 320 ml vandens baku jis gali lengvai ir kruopščiai išvalyti iki 420 m2 grindų ploto vienu ypu. Be to, jei valymo metu akumuliatorius beveik išsikrauna, robotas automatiškai nukeliaus į stotį, pasikraus ir grįš į ten, kur baigė.

Dar daugiau galimybių su programa
Įdiekite specialią programėlę ir visiškai valdykite robotą. Pavyzdžiui, išmanųjį telefoną galite naudoti norėdami peržiūrėti išsaugotus aukštų žemėlapius ir juos konfigūruoti. Taip pat sudarysite detalius valymo grafikus. Paprastas visų kambarių siurbimas kas antrą dieną? O kaip kiekvieną ketvirtadienį kruopščiai išvalyti grindis? Jūsų pasirinkimas! Programėlė taip pat leidžia nuotoliniu būdu valdyti robotą bei pasirinkti darbo režimus. Dabar galite paleisti įrenginį net tada, kai nesate namuose!

Galimybė valdyti balsu
Patogiai sėdite ant sofos ir neturite išmaniojo telefono po ranka? Jokių problemų! Norėdami valdyti robotą, Jums net nereikia pakilti nuo sofos. Xiaomi Alpha 2 Pro suderinamas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ balso asistentais. Tai reiškia, kad galite jį valdyti paprastomis komandomis! Duokite jam tinkamą komandą ir stebėkite, kaip ji pradeda veikti. Įrenginys taip pat gali pateikti balso pranešimus.

Techninė charakteristika:

Modelis: V-RVCLMD40B

Siurblio galia: 55 W

Nešvarumų konteinerio galia: 1050 W

Nominali įtampa: 14.4 V

Siurbimo slėgis: 40000 Pa

Triukšmo lygis: apie 68 db

OTA atnaujinimai: Taip

Šoninis šepetys: yra

Siurblio darbinis dažnis: 2400 - 2835 MHz

Navigacija su patalpų žemėlapiu: yra

Nešvarumų konteinerio nominali įvestis 220-240V~

Nešvarumų konteinerio nominali išvestis 24V 1,5A

Nešvarumų konteinerio vardinis dažnis 50-60Hz

Automatinis grįžimas: yra

Nuotolinis valdymas: yra (per telefono aplikaciją ir balsu)

Wi-Fi: yra, Wi-Fi 802.11b/g/n 2.4 GHz

Baterija: Li-Ion 5200 mAh

Veikimo laikas: iki 200 min.

Maksimalus išvalomas plotas pilnai įkrauta baterija: 420 m2

Filtras: HEPA

Nešvarumų konteinerio talpa: 200 ml

Vandens bako talpa: 320 l

Komplektacija:
- 1x Xiaomi Viomi robotas dulkių siurblys Alpha 2 Pro
- 1x nešvarumų ištuštinimo stotelė
- 1x dulkių / vandens konteineris 2in1
- 1x pagrindinis šepetys
- 1x šoninis šepetys
- 1x HEPA filtras
- 3x dulkių maišeliai
- 1x šluostės laikiklis
- 10x vienkartinės šluostės
- 1x valymo įrankis
- 1x pagrindinis šepečio laikiklis
- 1x HEPA filtas nešvarumų konteinerio stoteliai

Medžiagos: metalas, plastikas

Siurblio matmenys: 350x95 mm

Iškrovimo konteinerio matmenys: 405x238x295 mm

Siurblio svoris: apie 9.2 kg

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

Baterijos garantija: 6 mėn.

V-RVCLMD40B
1 Vienetas

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Siurblio tipas
Robotas
Valymo būdas
Sausas ir drėgnas
Dulkių rinkimo tipas
Konteineris ir maišelis
Galia
55 W
Turbo šepetėlis
Yra
Dulkių rinkiklio talpa
0.2 l
Vandens bako talpa
0.32 l
Siurbimo slėgis
4000 Pa
Kategorija
Dulkių siurbliai