Netatmo_lauko_kameros_ir_kita_iranga
Netatmo_lauko_kameros_ir_kita_iranga
Netatmo_lauko_kameros_ir_kita_iranga
Netatmo_lauko_kameros_ir_kita_iranga
Netatmo_lauko_kameros_ir_kita_iranga
Netatmo_lauko_kameros_ir_kita_iranga
  • Sumažinta kaina
  • - 91.00 €

Garmin dezl 580 LMT-D Full EU GPS navigacija sunkvežimiams

288.00 €
379.00 €
Su mokesčiais

Pirkite išsimokėtinai su

Sąlygos ir aprašymas ČIA

Kiekis
Pristatymas 2-3 d.d.

Garmin dezl 580 Full EU LMT-D navigacinis įrenginys sunkvežimių ir autobusų vairuotojams

5” dydžio navigacinis įrenginys su visos Europos žemėlapiais ir nemokamais atnaujinimais.
Pritaikomi kelionių maršrutai pagal transporto priemonės dydį, vežamą krovinį ar svorį. Įspėjimai apie artėjančių tiltų aukščius, kelių svorių apribijomus, staigius posūkius, stačias įkalnes ir daugiau.
Paprastas poilsio pertraukėlių planavimas - naudingi įspėjimai apie artėjančias poilsio vietas, kavines, degalines ar nakvynės vietas.
Sunkvežimiams būdinga sustojimų informacija; atraskite sustojimų vietas pagal pasirenkamus poreikius, kaip “Kavinė” ar “Dušai”.
Valdykite dēzl įrenginį balso komandomis, skambinkite naudojant integruotą Bluetooth® laisvų rankų įrangą, atnaujinkite žemėlapius ir programinę įrangą belaidžiu Wi-Fi® ryšiu, nenaudojant kompiuterio.
Su “Išvykimo ir sekimo funkcija” vairuotojus prižiūrintys asmenys galės į navigacinį įrenginį išsiųsti trumpąją žinutę su kelionės adresu ar kita informacija ir sekti kelionės progresą žemėlapyje

Jeigu vairavimas yra Jūsų pragyvenimo šaltinis, pasikliaukite Garmin tolimose kelionėse. dēzl™ 580 LMT-D navigacinis įrenginys yra sukurtas profesionaliems vairuotojams, kuris suteiks sunkvežimiams optimizuotus maršrutus, įspėjimus apie artėjančius kelio ženklų apribojimus ir sunkvežimiams būdingą sustojimų informaciją, kartu su paprastu poilsio pertraukėlių planavimu.

Sunkvežimiams pritaikyti maršrutai
dēzl 580 LMT-D turi detalius, visos Europos žemėlapius, kurie taip pat turi apribojimų informaciją keliuose: tiltų aukščius, įspėjimus apie pavojingus posūkius, svorio apribojimus ir kitą informaciją apie pagrindinius kelius ir greitkelius. Tiesiog įveskite transporto priemonės informaciją (aukštį, svorį, ilgį, plotį ir pavojingo krovinio informaciją) ir raskite sunkvežimiams optimizuotus maršrutus, pagal transporto priemonės matmenis, svorį ir aukštį.

Funkcija “Paprastas sunkvežimio profilis” leis lengvai ir greitai pakeisti velkamos priekabos matmenis, vienu paspaudimu. Su kelionių planavimo funkcija galėsite susikurti norimą kelionės maršrutą pagal kelis pasirinktus taškus ir juos išsaugoti būsimoms kelionėms.

Dėka “Easy Route Shaping” funkcijos galėsite patogiai redaguoti kelionės maršrutą, pažymėdami žemėlapyje kelią ar miestą pro kurį norėsite važiuoti.

Paprastas poilsio pertaukėlių planavimas
Tam kad keliautumėte dar paprasčiau ir kelionės metu turėtumėte mažiau rūpesčių, dēzl 580 LMT-D navigacinis įrenginys suteiks naudingus įspėjimus kuomet bus metas sustoti poilsio pertraukėlei ir pateiks artimiausią viešbučių, kavinių ar stovėjimo aikštelių informaciją.

Iš anksto įkelta lankytinų vietų informacija sunkvežimiams
Atraskite naujas lankytinas vietas, kuriomis naudojasi ir jau jas įvertino kiti vairuotojai - poilsio vietas, stovėjimo aikšteles, nakvynės vietas, Wi-Fi® ryšio taškus ir daugiau. Jūs net gi galėsite sustojimų sąrašus filtruoti pagal skirtingus paslaugų tiekėjus arba papildomas paslaugas, kaip: dušai, degalinės, Wi-Fi ryšio taškai ar sunkvežimių plovyklos.

Bluetooth® ryšys
Susieję išmanųjį telefoną su dēzl 580 LMT-D navigaciniu įrenginiu Bluetooth ryšiu, galėsite skambinti naudodamiesi laisvų rankų įranga, neatitraukdami rankų nuo vairo. Įrenginyje yra integruotas stiprus garsiakalbis, su kuriuo girdėsite pašnekovą net ir triukšmingose vairavimo sąlygose. Be to, galėsite atlikti, priimti ar atmesti skambučius ir perskaityti trumpąsias žinutes net neprisiliesdami prie savo išmaniojo telefono.

Valdykite savo balsu
Valdykite dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį tiesiog savo balsu ir leiskite jai tai padaryti už Jus, tam kad Jūsų rankos nuolat išliktų ant vairo.

Lengva atnaujinti Wi-Fi ryšiu
Naujus žemėlapius ir programinę įrangą atnaujinti itin lengva Wi-Fi ryšiu. Kai įrenginys susiejamas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiranda pranešimas apie galimą naujinį, jei toks prieinamas. Tuomet reikia prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir palaukti, kol jis Wi-Fi ryšiu atsiųs naujinius.

Išvykimas ir sekimas
Su naujausia dēzl 580 LMT-D “Išvykimo ir sekimo funkcija” vairuotojus prižiūrintys asmenys galės į vairuotojų navigacinį įrenginį išsiųsti trumpąją žinutę su sekančiu kelionės adresu ar kita informacija ir sekti kelionės progresą žemėlapyje. Gautą kelionės adresą vairuotojas galės nustatyti net kai bus atidaręs gautų žinučių aplanką.

Techninės apžiūros žurnalas
dēzl 580LMT-D turi integruotą funkciją “Service History Log”, kuria galite fiksuoti įvairių techninės apžiūros darbų datas ir tipus. Ji padės patogiai sekti padangų ridą, oro slėgį jose, alyvos bei padangų keitimą ir pan.

Atbulinės eigos vaizdo kamera
Matykite kas vyksta už Jūsų sunkvežimio, Jums važiuojant atbulomis su Garmin atbulinės eigos vaizdo kamera (įsigyjama atskirai). dēzl 580 LMT-D navigacinį įrenginį susiejus su belaide BC 30 atbulinės eigos vaizdo kamera, vaizdą matysite tiesiog savo navigacijos ekrane.

Sudėtingus eismo mazgus įveikite paprastai
dēzl 580 LMT-D turi funkciją Active Lane Guidance (ALG). ALG naudoja balsinius pranešimus ir ryškiaspalves rodykles, kurios nurodo eismo juostą, tinkamiausią jūsų pasirinktam maršrutui. Fotografinis eismo mazgo vaizdas išvažiavimus rodo taip, kaip jie atrodo iš tiesų: visomis spalvomis ir itin detaliai. Taip pat pateikiamas detalus mazgo Bird‘s Eye vaizdas iš viršaus. O Garmin Real Directions™ posūkių įspėjimų funkcija naudoja lengvai atpažįstamus orientyrus, tokius kaip pastatai ir šviesoforai, o ne sunkiai matomus kelio ženklus ar namų numerius.

Visada nemokami žemėlapių naujiniai
dēzl 580LMT-D parduodamas su įrašytais Europos žemėlapiais. Kadangi žemėlapių naujiniai yra nemokami visą įrenginio naudojimo laikotarpį, būsite tikri, jog žemėlapių, POI ir navigacijos informacija visada bus naujausia. Naujus žemėlapius galima siųstis visą GPS įrenginio gyvavimo laikotarpį, nieko už tai papildomai nemokant.

Iš anksto įkelta lankytinų objektų informacija
Puiku, kai nepažįstant vietovės kažkas nukreipia reikiama kryptimi. Matykite TripAdvisor® lankytinų objektų (POI) įvertinimus viešbučiams, restoranams ar kitiems lankytiniems objektams savo kelionės maršrute. Didžiausias pasaulyje kelionių portalas - Jūsų įrenginyje.

Mūsų POI duomenų bazėje dabar yra papildoma paieškos informacija, gaunama iš Foursquare®. Foursquare leidžia gauti duomenis apie milijonus naujų ir populiarių restoranų, parduotuvių, aptarnavimo vietų ir kitų objektų.

Techninės savybės
Prietaiso matmenys (ilgis x plotis x storis):151 x 93 x 24 mm
Ekrano dydis (ilgis x plotis):5" įstrižainė, 108 x 65 mm
Ekrano raiška:480 x 272
Ekrano tipas:Spalvotas WVGA TFT ekranas
Svoris:234 g
Baterija:Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas:Iki 2 val.
Didelio jautrumo imtuvas:Taip
Kortelės lizdas ir atmintis
Iš anksto įkelti kelių žemėlapiai:Taip (žemėlapiai su apribojimais sunkvežimiams)
Žemėlapių naujiniai visą naudojimo laikotarpį:Taip
nüMaps garantija:Taip
Vidinė atmintis:Taip (16GB)
Atminties kortelės lizdas:microSD (atminties kortelė į komplektą neįeina)
Funkcijos
Informaciniai garsiniai pranešimai:Taip
Gatvių pavadinimų įvardinimas:Taip (su Garmin Real Directions™)
Valdymas balsu (prietaiso valdymas balso komandomis):Taip
Foursquare lankytinos vietos (POI):Taip
TripAdvisor lankytinos vietos (POI):Taip
Eismo spūsčių informacija (maršrutų informacija priklauso nuo imtuvo ir prenumeratos):Taip
Eismo spūsčių informacijos naujiniai visą naudojimo laikotarpį:Taip
Eismo juostos parinkimo asistentas (parodo reikalingą eismo juostą):Taip (tinkamos juostos parinkimas su garsinėmis nuorodomis)
Sankryžos vaizdas (ties sankryža su galiojančiais kelio ženklais):Taip (PhotoReal ir Bird‘s Eye vaizdas)
Kelių vengimas (žvyrkelių, mokamų kelių ir pan.):Taip
Bluetooth®:Taip (tiesioginių paslaugų informacijai su programa Smartphone Link)
Wi-Fi®:Taip
Greičio ribojimo informacija (Europos ir JAV keliuose):Taip
Paslaugos (sužinok apie pakeliui teikiamas paslaugas ):Taip
Papildoma informacija
Papildoma informacija:Smartphone Link, TruckDown POIs, Easy Route Shaping, keičiami ekrano rodmenys, susiejama su atbulinės eigos vaizdo kamera
Garantija
Garantija:24 mėn. (baterijai 6 mėn.)
010-01858-13
1 Vienetas

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Ekrano įstrižainė
5.0"
Vaizdo registratorius
Nėra
Wi-Fi
Yra
Bluetooth
Yra