Garmin vivofit jr. 2 Star Wars BB-8, Stretchy - aktyvumo sekimo apyrankė vaikams

123.86 €
Su mokesčiais
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

Garmin vívofit® jr. 2 Star Wars BB-8 - aktyvumo sekimo apyrankė vaikams.
Kiekvieną dieną vaikai galės atrasti naujus nuotykius savo programėlėje, kai jie įvykdys savo kasdieninį 60 minučių aktyvumo tikslą, taip jie bus nuolat skatinami išlikti aktyviais. Jūs kaip antrasis pilotas, kartu su savo komanda draugais BB-8 ir pilotu Zepha patirsite nuotykius Jakku planetoje. Ieškokite atsarginių dalių apleistuose erdvėlaiviuose, susipažinkite su Smuggler Queen, Maz Kanata ir išgelbėkite savo draugą BB-8, kuomet jis pateks į didžiulę nelaimę.

Neužmirškite namų ruošos darbų
Atsikratykite namų ruošos šurmulio, leisdami apyrankei vívofit jr. 2 viską padaryti už jus. Kaip tai įmanoma? Tėveliai tiesiai iš mobiliosios programėlės galės paskirti tikslus, o vaikai savo apyrankėse matys, kad atsirado naujų tikslų kuriuos jie turi įvykdyti. Jie gali būti nustatyti kasdienai arba kas savaitę – puikiai tinka vaikams, kuriems reikia kaskart priminti išsivalyti dantis ar pasikloti lovą. O tiems vaikams kurie mėgsta vilkinti laiką, vívofit jr. 2 apyrankėje yra numatytas laikmatis, kuris leis žinoti kiek liko laiko namų darbams ruošti ar apsirengti.

Leiskite vaikams būti savarankiškiems
Leiskite vaikams būti savarankiškiems Ar Jūsų vaikai jau pasiruošę papildomoms atsakomybėms? vívofit jr. programėlėje įgalinus režimą vaikams, savo vaikams suteiksite apribotą prieigą prie jų namų ruošos darbų ir galimybę peržiūrėti paskutinę įvykdytą atradimų misiją. Visa tai padaryti yra paprasta, tiesiog prisijunkite prie programėlės vaikų naudojamame telefone, įgalinkite vaikų režimą ir sukurkite slaptažodį. Slaptažodis bus reikalingas norint keisti namų ruošos darbus ar suteikti virtualių monetų, todėl Jūsų vaikai negalės savavališkai keisti šių duomenų.

Smagūs nueitų žingsnių iššūkiai
Draugiškos varžybos Jūsų kieme arba žaidimo aikštelėje. Dalyvaukite Toe-to-Toe nustatyto laiko žingsnių iššūkiuose prieš savo draugus (vienas prieš vieną), arba varžykitės priešais save. Iššūkiui pasibaigus, matysite iššūkio metu nueitus žingsnius ir sužinosite ar aplenkėte savo draugus ir ar pagerinote savo geriausią asmeninį rezultatą. Visa tai valdoma pačiame įrenginyje. Atsisiųskite nemokamą programėlę iš Connect IQ™ ir pradėkite varžybas!

Dar daugiau nuotykių
Vaikai su vívofit jr. 2 galės patirti dar daugiau naujų nuotykių pasikeitę kitos tematikos apyrankę. Tereikia naujos apyrankės su kuria vaikai galės atrakinti naują nuotykių pasaulį. Kas įvyks ateityje? Stebėkite aktyvumą ir kaip tikri super herojai - imkitės naujų iššūkių su temine Marvel Avengers, keičiama apyranke. Viskas priklauso nuo Jūsų vaiko.

Techninės savybės
Gamintojo kodas 010-01909-01
Dirželio medžiaga Silikonas
Fizinis dydis Tampri apyrankė tinkama dėvėti riešams iki 147 mm; reguliuojamo dydžio apyrankė tinka riešams nuo 135 iki 175 mm
Rodymo dydis 0.43" x 0.43" (11 x 11 mm)
Ekrano skiriamoji geba 88 x 88 piks.
Jutiklinis ekranas Ne
Svoris 17.5 g
Baterijos veikimo laikas Iki 1 metų (1x CR1632 keičiama vartotojui)
Pralaidumo vandeniui skalė 5 ATM
GPS Ne
Laikrodžio funkcijos
Akselerometras Taip
Bluetooth sąsaja Taip
Konfigūruojamas ekranas Taip
Žingsniamatis Taip (integruotas akselerometre)
Aktyvumo juosta (primena pajudėti nieko neveikiant) Taip
Miego sekimas Taip
Sportinis laikrodis Taip
Papildoma informacija
Papildoma informacija 60 minučių aktyvumo tikslas kiekvienai dienai, susiejamas su vivofit jr. mobile programėle, skirta tėvams ir vaikams; laikmatis
Garantija: 24 mėn. (baterijai 6 mėn.)
010-01909-01

Charakteristikos

Spalva
Oranžinė
Dydis
11mm
Laikrodžio tipas
Vaikams
WiFi
Nėra
LTE
Nėra
NFC
Nėra
GPS
Nėra
Korpuso forma
Kvadratinė
Kategorija
Laikrodžiai išmanieji