• Sumažinta kaina
  • - 4.01 €

Baseus Superior USB to Lightning 2.4A 1m - greito įkrovimo kabelis, baltas

4.98 €
8.99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

Baseus CALYS-A02 leidžia Jums perkelti failus iki 480 MB/s greičiu. Patvarus ir atsparus pažeidimams. Jis turi praktišką dirželį, leidžiantį lengvai laikyti kabelį ir neleisti jam susipinti.

Baseus CALYS-A02 palaiko 2.4 A greitą įkrovimą. Tai reiškia, kad jis gali akimirksniu įkrauti „iPhone“, leisdamas sutaupyti laiko! Nebereikės ilgai laukti, kol išmanusis telefonas vėl bus paruoštas - su „Baseus“ tai užtruks tik kelias akimirkas.

Šis praktiškas laidas leidžia ne tik greitai įkrauti, bet ir greitai perkelti failus. 480 MB/s perdavimo greitis tikrai pateisins Jūsų lūkesčius. 1 GB filmą galima nukopijuoti per apitiksliai 24 sekundes! Naudodami kabelį galite tuo pačiu metu įkrauti telefoną ir perduoti duomenis.

Įmontuotas išmanusis lustas efektyviai apsaugos jį nuo pažeidimų. Kabelis užtikrina stabilią įtampą kraunant. Be to, jis apsaugo Jūsų telefoną nuo per didelio įkrovimo ir perkaitimo.

Kabelis susideda iš alavu dengtų vario gijų. Jis yra apsaugotas apvalkalu, pagamintu iš patvaraus ABS. Dėl to kabelis atsparus lenkimui, lūžinėjimui ar plyšimui. Be to, ypač pažeidžiama vieta - tarp kabelio ir jungties - papildomai apsaugota TPE skydu. Produktas nustebins patikimu veikimu.

Techniniai duomenys

Prekės kodas: CALYS-A02

Įkrovimas: Greitasis

Duomenų perdavimo greitis: 480Mbps

Ilgis: 1m

Medžiaga: ABS + TPE

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

CALYS-A02

Charakteristikos

Spalva
Balta
Ilgis (m)
1.0
Pirmos jungties tipas
USB C
Antros jungties tipas
Lightning
Kategorija
Jungtys ir kabeliai