• Nauja

Baseus Encok E09 Wireless Bluetooth Speaker - clock, belaidė kolonėlė - laikrodis

35.99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 1-3 d.d.

Baseus Encok E09 Wireless Bluetooth Speaker - clock - su „2in1 Baseus“ garsiakalbiu kasdien keltis gali būti malonu. Kiekvieną rytą galite pabusti su mėgstama muzika. Laikrodis prisijungia prie Jūsų telefono „Bluetooth“ arba AUX kabeliu. Paprasta, nors originali, kolonėlės išvaizda puikiai atitiks Jūsų namų dizainą.

Du žadintuvai viename
„Baseus“ laikrodis leidžia vienu metu nustatyti du žadintuvus. Tai puikus sprendimas dviems, kai keliatės skirtingu metu arba jei Jums nepakanka vieno žadintuvo.

Du apšvietimo režimai
Laikrodis dieną aiškiai parodo laiką, o naktį - labai švelniai, kad laikrodis būtų matomas, bet tuo pačiu ir ne per šviesus.

Unikalus dizainas
Laikrodis ir garsiakalbis viename atrodo labai stilingai ir moderniai. Jis pagamintas iš geriausios kokybės medžiagų ir baigtas kuo tiksliau.

Aukštos kokybės „Bluetooth“ garsiakalbis Du 40 mm 3 W garsiakalbiai ir šešiolikos branduolių dviguba magnetinė pavara leidžia atkurti nepaprastai galingus garsus. Muziką galima atkurti per „Bluetooth“ ryšį su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, atminties kortele ar AUX kabeliu.

Specifikacija:

Galia: 2x 3 W

„Bluetooth“ versija: 4.2

Veikimo nuotolis: 10 m

Budrumo laikas: 40 h

Darbo laikas: 6-9 h

Baterijos talpa: 1500 mAh

Įkrovimo laikas: 4 val.

Dažnis: 100-20000 Hz

Pridedami priedai: Garso kabelis, įkroviklio laidas

Medžiaga: ABS + silikonas

Spalva: Juoda

Garantija fiziniams asmenims: 24mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

Garantija batarijai: 6 mėn.

NGE09-01
1 Vienetas

Charakteristikos

Spalva
Juoda