• Sumažinta kaina
  • Nauja
  • - 1.00 €

Baseus Tank Gravity Car Mount Holder automobilinis greito fiksavimo laikiklis, juoda / sidabro

19.99 €
20.99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 1-3 d.d.

Baseus Tank Gravity Car Mount Holder laikiklis turi tvirtinimą, kurį galima naudoti pritvirtinant jį prie prietaisų skydelio arba stiklo. Važiuojant automobiliu ir naudojantis navigacija, įjungiama funkcija, blokuojanti galimybę išjungti ekraną. Jums nereikia jaudintis, kad maršruto peržiūra staiga išnyks.

Patikimas kelionės draugas
Važiuodami galite lengvai pakeisti maršrutą ir valdyti telefoną - įtvirtinimas neriboja galimybės naudoti ekraną, leidžia važiuoti patogiai ir saugiai.

Maksimalus stabilumas
Laikiklio siurbtukas yra tvirtai pritvirtintas, todėl neįmanoma, kad jis pats nukristų nuo stiklo. Tiesiog paspauskite vožtuvo mygtuką, kad siurbtukas tvirtai priliptų prie stiklo paviršiaus. Patobulinto dizaino dėka jis neatsilupa važiuojant nelygiu, duobėtu keliu. Laikiklis yra patvarus ir nelaidus vandeniui, todėl, jei jį suteptumete, galėtumėte lengvai jį nuplauti ir pakartotinai naudoti.

Idealiai tinka bet kokioms sąlygoms
U formos konstrukcija leidžia užfiksuoti laikiklį, kad jis atitiktų situaciją kelyje, pvz. ant nelygumų ar sunkioje vietovėje ir garantuoja stabilų sukibimą ir atsparumą smūgiams.

Pritaikyta Jūsų poreikiams
Laikiklis turi 180 laipsnių teleskopinį lankstą ir 360 laipsnių horizontalų ir vertikalų spaustuką, kurį galima patogiai sureguliuoti, kad puikiai matytumėte navigacijos kelią. Laikiklį galite padėti kur tik norite. Jame yra funkcinė įkroviklio įvesties anga, leidžianti įkrauti telefoną vairuojant (įkrovimo laidas įsigyjamas atskirai).

Estetika
Šoniniai spaustukai nenuspaudžia telefono mygtukų. Lengva prieiga prie ekrano užtikrina saugumą vairuojant. Silikoninis korpusas yra neslidus ir suteikia atsparumą smūgiams.

Specifikacija:

Tipas: automobilinis

Paskirtis: išmaniajam telefonui

Laikiklio tvirtinimas: ant stiklo arba prietaisų skydelio

Įrenginio tvirtinimas: greito fiksavimo

Belaidis įkrovimas: nėra

Medžiagos: aliuminis + plastikas + ABS

Spalva: juoda / sidabro

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

SUYL-TK01
6 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Belaidis įkrovimas
Nėra
Medžiaga
Metalas ir plastikas
Laikiklio tipas
Automobilinis
Laikiklio tvirtinimas
Ant stiklo arba prietaisų skydelio
Įrenginio tvirtinimas
Greitas fiksavimas
Laikiklio paskirtis
Telefonui