• Sumažinta kaina
  • - 564.00 €

Medisana RS 650 Lounge Chair elektrinė masažinė poilsio kėdė

834.99 €
1 398.99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

Novatoriška, stilinga kiekvienų namų puošmena. Elegantiškas ir paprastas dizainas slepia daugybę naujausių „Medisana“ automatinio masažo technologijų savybių. 3 pasirenkamos masažo zonos / 3 pasirenkami intensyvumo lygiai / 6 pasirenkamos masažo programos / USB įkrovimo lizdas.

Masažinė kėdė su 6 skirtingais masažo tipais
Nauja ir novatoriška elegantiško „Egg Chair“ dizaino masažo kėdė „Lounge Chair RS 650“ siūlo maksimalų sėdėjimo komfortą ir tuo pačiu atstovauja filigranų perlą dizaino mylėtojams. Elegantiško ir klasikinio dizaino masažo kėdė iš „Relax Massage Chairs“ produktų grupės harmoningai įsitraukia į kiekvieną „Living“ koncepciją ir siūlo tikrą pridėtinę vertę Jūsų svetainėje. Masažo kėdė iš "Medisana" daro įspūdį ne tik savo išvaizda, bet ir progresyviomis bei universaliomis funkcijomis: šešiomis skirtingomis programomis: efektyviu minkymo masažu, aktyvinamuoju masažu, tradiciniu "Shiatsu" masažu, gilaus efektyvumo voleliniu masažu, dinamišką plojamuoju masažu ir klasikiniu švedišku masažu. Kiekvienam masažo mėgėjui garantuojama, kad jis ras ne vieną tinkama programa! "Medisana Lounge Chair RS 650" masažo kėdė yra tikrai universali, kai kalbama apie stilingus namų aksesuarus su naujoviškomis funkcijomis.

Visa tai galima naudoti automatinėje sekos programoje trimis skirtingais intensyvumo lygiais. Masažo zonos taip pat suskirstytos į tris lygius, kad būtų pasiektas dar geresnis efektas: visai nugarai, viršutinei arba tik apatinei nugaros daliai. Ypač praktiška: masažo funkcija išsijungia automatiškai po 15 minučių, kad būtų užtikrinta tobula gydymo trukmė. Nepaisant nugaros srities, kurioje yra nusiskundimų, bet kokį nugaros skausmą galima sušvelninti masažo kėdės pagalba ir įvairiomis jos masažo zonomis. Be to, poilsio kėdė turi savo USB įkrovimo jungtį, todėl gydymo metu galima įkrauti kitus prietaisus, tokius kaip mobilieji telefonai ar nešiojamieji kompiuteriai. Masažinė kėdė taip pat idealiai tinka dirbant namuose, nes USB įkrovimo jungties dėka ji gali būti vertinama kaip patogi biuro kėdės alternatyva.

Savybės
- Didelis patogumas sėdėti
- Integruotas USB įkrovimo prievadas
- 6 skirtingi masažo tipai automatinėje programos sekoje
- Minkymas, baksnojimas, šiatsu, ridenimas, plojimas ir švediškas masažas
- Masažo zonos: nugara, sėdmenys, klubai, kaklas, pečiai, šlaunys, juosmuo
- Pasirenkama masažo zona (visa, viršutinė ir apatinė nugaros dalys)
- Galima pasirinkti 3 intensyvumo lygius
- Masažo kėdė yra patrauklaus modernaus dizaino
- Automatinis masažo funkcijos išjungimas po 15 min
- Galingumas: 100 W
- Rekomenduojamas ūgis: 165-190 cm
- Didžiausia apkrova: 100 kg
- Matmenys: 105 x 60 x 90 cm
- Svoris: 28 kg
- Garantija: 24 mėn.

88414
1 Vienetas

Charakteristikos

Spalva
Balta
Kategorija
Masažinės kėdės