Inphic M2B Bluetooth Mouse, 1600 DPI, Slim, Silent, Silver - belaidė pelė

12.99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

Inphic M2B - pelė tiesiogiai jungiasi prie Jūsų įrenginio per „Bluetooth“ ryšį, todėl Jums nereikia jokios papildomos programinės įrangos ar kabelių. Tiesiog įjunkite „Bluetooth“ nešiojamajame ar asmeniniame kompiuteryje. Tada įjunkite pelę naudodami mygtuką, esantį gaminio apačioje, ir suporuokite savo įrenginį su Inphic M2B. Ryšio diapazonas yra iki 10 m.

Apgalvotas dizainas
Kairiojo ir dešiniojo pelės mygtukų veikimo triukšmas sumažintas 90%, todėl galite nerimaudami jį naudoti kur tik norite. Be to, įrenginys turi 3 DPI lygius: 800/1200/1600, todėl galite jį pritaikyti pagal savo poreikius. Pelės apačioje yra maitinimo mygtukas ir „Bluetooth“ klavišas. Siekiant stabilumo, Inphic M2B yra su neslystančiomis juostomis.

Energiją taupančių
Kompiuterio pelėje yra didelės talpos baterija, kuri sumažina įkrovimo dažnį. Be to, po 8 minučių nenaudojimo prietaisas pereis į laukimo režimą, kad sutaupytų energijos.

Naudojimo patogumas
Inphic M2B pelė pasižymi ergonomišku dizainu, užtikrinančiu ilgalaikį komfortą. Prakaitui atsparios medžiagos apdaila užtikrina komfortą. Dėl plono dizaino ir 63 g svorio gaminį lengva laikyti krepšyje ar kuprinėje, todėl prietaisas taip pat tinka kelionėms.

Suderinamas
Gamintojas pasirūpino, kad Inphic M2B būtų prieinamas kuo daugiau programinės įrangos programų. Įrenginys veikia su „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Inphic M2B kompiuterio pelė suderinama su tokiais įrenginiais kaip nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris, „iPad“ ir „MacBook“.

Techninė charakteristika:

Modelis: M2B

Darbinė srovė: ≤8mA

Įtampa: 3.7 V

Įėjimo įtampa: 5 V 500 mA

Signalo diapazonas: iki 10 m

Bluetooth: 5.0

Belaidžio ryšio dažnis: 2402 - 2480 MHz

Svoris: apie 63 g

Rezoliucija: 800/1200/1600 DPI

Suderinamumas: „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“

Matmenys: 112 x 57.5 ​​x 27 mm

Spalva: sidabro

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

M2B(silver)
2 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Sidabro
Atsparumas vandeniui
Nėra
Kategorija
Pelės ir klaviatūros
Apšvietimas
Nėra
Sąsaja
Bluetooth
Pelės klavišų skaičius
3
Pelės DPI
1600
Tipas
Pelė
Maitinimas
Įkraunama baterija
Tylūs klavišai
Taip