Xiaomi HomeRunPet Smart Cat Ball TB10 išmanusis kamuoliukas - žaislas katėms

19.99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

Jeigu Jūsų katė negaus pakankamai aktyvumo, ji ne tik nuobodžiaus, bet ir gali pradėti žaisti ir lakstys naktį bei neleisti Jums miegoti. Todėl verta pasirūpinti, kad dienos metu katei būtų suteikta tinkama pramoga. Čia Jums padės išmanusis „HomeRunPet Smart Cat Ball TB10“ kamuoliukas. Jis pats juda atsitiktine kryptimi ir gali įtraukti katę į žaidimą, skatindamas medžioklės instinktus.

Paskatins katės instinktus
„Homerun TB10“ yra aprūpintas mažu, bet pakankamai galingu varikliu. „Homerun TB10“ taip pat išsiskiria specialiu procesoriumi, kuris nustato prietaiso judėjimą. Procesoriaus dėka rutulys atitinkamais momentais automatiškai keičia riedėjimo kryptį. Nenuspėjami jo veiksmai paskatins Jūsų katę parodyti sumanumą ir pastangas jį „sumedžioti“. Jūsų pūkuotas medžiotojas tikrai įvertins šį „HomeRunPet Smart Cat Ball  TB10“!

Įvairūs dirgikliai
"HomeRunPet Smart Cat Ball" žaislas veikia įvairius katės pojūčius. Įtaisyta lazerio šviesa ją vizualiai įtraukia, o laidas su varpeliu, pritvirtintu prie kamuolio, stimuliuoja katės klausą. Tai dar ne viskas! Žaislą galite patys komplektuoti su papildomais „pasidaryk pats“ aksesuarais, pavyzdžiui, plunksnomis ar katžole. Tiek daug įvairių dirgiklių tikrai pritrauks Jūsų augintinio dėmesį ir paskatins jį būti aktyviu.

Du žaidimo režimai, kuriuos galite rinktis
Kamuolys gali veikti dviem režimais - normalus ir sumanus. Kai pasirinksite pirmąjį, „HomeRunPet Smart Cat Ball TB10“ veiks 8 minutes. Tai puikus Jūsų katės žaidimo laikas. Jei įjungsite išmanųjį režimą, specialus įmontuotas lustas rutulį įsijungs palietus, o po kurio laiko jis automatiškai išsijungs. Parinkite labiau tinkantį variantą ir pasiūlykite nuostabių pramogų savo augintiniams!

Ilgas darbo laikas
„HomeRunPet Smart Cat Ball TB10“ dedamos įprastos AAA baterijos. Jos garantuoja stebėtinai ilgą prietaiso veikimo laiką. Jeigu katė žaidžia su kamuoliu du kartus per dieną, su naujomis baterijomis, žaislas gali veikti iki 25 dienų. O tai beveik mėnuo pramogų Jūsų augintiniui!

Katės dantys žaislui nepakenks
„HomeRunPet Smart Cat Ball TB10“ buvo sukurtas taip, kad būtų patvarus ir patogus naudoti. Pagamintas iš patvaraus plastiko - atsparus kritimams, susidėvėjimui ir įkandimams. Dėl liejimo technikos kamuolys taip pat yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Be to, norint jį įjungti arba išjungti, tereikia švelniai paspausti mygtuką.

Specifikacijos:

Mygtukai: įjungimo/išjungimo

Baterija: 2 x AAA

Veikimo laikas: iki 25 dienų.

Medžiaga: plastikas

Matmenys (diametras): 7.2 cm

Svoris: 120 g

Spalva: balta

Garantija: 12 mėn.

TB10

Charakteristikos

Spalva
Balta
Kategorija
Prekės gyvūnams