• Sumažinta kaina
  • - 3.00 €

Baseus Minipeng jutiklinis skysto muilo putų dozatorius, baltas

24.99 €
27.99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 1-3 d.d.

Rūpinkitės savo šeimos sveikata naudodami "Baseus Minipeng" jutiklinį skysto muilo putų dozatorių.

Išmanusis jutiklis
Dozatoriuje yra infraraudonųjų spindulių jutiklis, kurio atsako trukmė yra 0.25 sekundės. Maksimalus jutiklio atstumas yra 6 cm. Tiesiog priartinkite ranką prie dozatoriaus ir jutiklis nedelsdamas ją aptiks ir apipurkš muilo putomis. Ši funkcija ypač naudinga, kai jūsų rankos yra neįprastai nešvarios, kad dozatorius liktų švarus ir neplistų bakterijos ir virusai.

Muilo putos
Po aeracijos muilas tampa putotas, todėl jo tūris padidėja iki penkiolikos kartų. Tanki muilo putos struktūra leidžia greičiau plauti rankas, todėl sunaudojama mažiau vandens. Vienas didžiausių šio sprendimo privalumų yra tai, kad muilas dozuojamas be kontakto, o tai sumažina infekcinių ligų plitimą.

Dizainas apsaugo nuo netvarkos
Muilo dozatorius pasviręs 45° kampu, todėl putotas muilas dozuojamas be sąlyčio su muilo indo korpusu, nesukeliant nereikalingo netvarkos.

Patogus pildymas
Dozatoriaus talpykloje yra 2 cm skersmens anga, todėl įpili muilą nebus sunku.

Ilgalaikis naudojimas
Dozatoriaus variklis yra labai tylus ir sunaudoja mažai energijos. Su naujomis baterijomis galima atlikti iki 10 000 muilo putų dozavimų. "Baseus Minipeng" maitinamas 4 vnt. AA tipo baterijomis, todėl baterijas galima bet kada pakeisti naujomis.

Du režimai
Atsižvelgdami į savo poreikius, galite nustatyti du muilo putojimo režimus. Pirmasis režimas muilą putoja 1 sekundę, todėl susidaro daugiau kondensuotų putų ir tai leidžia geriau nuplauti itin išteptas rankas. Antruoju režimu muilas putojamas 0.6 sekundės ir to visiškai pakanka įprastam dozatoriaus naudojimui.

Idealiai tinka naudoti virtuvėje
Dozatorius gali būti ypač naudingas virtuvėje, kai ruošiant maistą rankos bus ypač suteptos aliejumi, įdaru ar kitomis medžiagomis. Užuot sutepę viską aplinkui, paprasčiausiai priartinkite rankas prie dozatoriaus ir jis suvilgys jūsų rankas muilo putomis.

Specifikacija:

Talpa: 300 ml

Dozavimo režimai: 2 (0.6 sek. ir 1 sek.)

Jutiklio veikimo diapazonas: apie 4-5 cm

Beterijų tipas: 4x AA (viso 6V) (baterijos nepridedamos)

Galia: 1.4 W

Medžiaga: ABS

Spalva: Balta

Panaudojimas: vonioje, virtuvėje, viešbučiuose, mokyklose, vaikų darželiuose

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

ACXSJ-B02
10 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Balta