Yi Home kamera

49.00 €
Su mokesčiais

Pirkite išsimokėtinai su

Sąlygos ir aprašymas ČIA

Kiekis
Pristatymas 2-3 d.d.

Apsaugokite visus savo vaizdo įrašus ir peržiūrėkite juos tiesiai debesyje. Mėgaukitės aukščiausios klasės saugumu ir paprasta naudoti sąsaja. Prieš įkeliant į debesį, visi jūsų vaizdo įrašai yra užkoduoti, todėl svarbūs duomenys nebus prarasti ar pažeisti. Duomenų apsaugai šifravimo raktas periodiškai atnaujinamas.

Nustatykite YI namų kamerą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir stebėkite aktyvumą išmaniajame telefone. Dviejų krypčių garsas ir puiki vaizdo kokybė leidžia nuotoliniu būdu prisijungti prie savo šeimos.

4x skaitmeninis priartinimas leidžia nufotografuoti kiekvieną detalę. Žiūrėkite, ar jūsų augintinis miega ant sofos, ar nepurvina patalynės kol esate ne namuose. Naudokite programą, kad galėtumėte stebėti savo augintinio veiklą ir siųsti jam balso komandas.

Didelio raiškos vaizdo įrašai tiek dieną, tiek nakties metu. Kamera veikia kaip kūdikių monitorius, leidžiantis tėvams bet kada stebėti savo kūdikį per savo telefoną. Įmontuotas neinvazinis 940 nm infraraudonųjų spindulių jutiklis, užtikrinantis aiškų ir didelės raiškos vaizdo įrašą dienos ir nakties metu.

1280x720p HD raiška, 111 ° kampo objektyvas su stiklo lęšiais bei f / 2,0 diafragma, kad būtų ryškus ir aiškus vaizdas. Su HD raiška (1280x720) ir 111 ° plataus kampo objektyvu, fotoaparatas užtikrina didelę aprėptį. Naudodami paprastą bakstelėjimą galite padidinti vaizdą iki 4x ir pamatyti mažiausius detales.

Suteikiama 12mėn garantija.

Techniniai duomenys

Lešių medžiaga: stiklas

Matymo kampas: Horizontalus - 92,7 ° Vertikalus - 48,7 °Diagonalinis 111,2 °

Kadrų skaičius: 20 fps (1280 * 720)

Atmintis: 8-32G Micro SD kortelė (komplekte nėra)

Naktinis matymas: 8 lempos / 940nm Matymo atstumas iki 5 metrų.

WiFi standartas: IEEE802.11b / g / n

Palaikomi protokolai: IPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P

Yihome
5 Prekės

Charakteristikos

Raiška
iki1MP