Yi 1080 Dome kamera

79.00 €
Su mokesčiais

Pirkite išsimokėtinai su

Sąlygos ir aprašymas ČIA

Kiekis
Pristatymas 2-3 d.d.

1080p HD, 112 ° plataus kampo pažangus stiklo lęšis kartu su 345 ° horizontalaus ir 115 ° vertikalaus pasukimo diapazonu leidžia pažiūrėti aplink kamerą 360°. Išplėstinė naktinio matymo sistema su 8 įmontuotais 940 nm infraraudonųjų spindulių LED lemputės išplečia žiūrėjimo atstumą iki 3 metrų tamsoje.

Mikrofonas su įmontuotu triukšmingu filtru, skirtas aiškiam dvipusiam garso įrašui. 

Gaukite realaus laiko vaizdą apie veiklą, kai esate ne namuose. Pažymėkite mėgstamiausias pozicijas (iki 8vnt.) "YI Dome" poruojamas ir dalijamasi su "YI Home" šeimos nariais vienoje paprastoje sąsajoje. Patogi ir intuityvi programa, tinkanti jūsų nustatymams: veiklos įspėjimai, automatinis kruizas, ir t.t.  Palaiko ryšį su daugybe įrenginių, turinčių tą pačią programą / paskyrą, kad būtų maksimaliai patogus. Galima naudoti "iOS" ir "Android".

Palaiko "YI Cloud", kad būtų išvengta vaizdo įrašų praradimo iš SD kortelės, kad visi jūsų vaizdo įrašai būtų saugūs ir saugomi. WiFI : 802.11b / g / n 2.4GHz (nepalaikomas 5Ghz).

PC programa skirta tik peržiūrai

Prekės aprašymas:

Rotacija: 

Dvipusis sukimas palaiko 345 ° horizontalaus sukimosi ir 115 ° vertikalaus sukimosi diapazoną. "YI Dome Cam" su 112 ° plataus kampo objektyvu užfiksuoja visą sceną ir automatiškai grįžta į "Auto-masking" režimą, kad galėtumėte užtikrinti papildomą saugumo jausmą.

"YI Home App":

Stebėkite savo namus naudodami "YI Home App". Peržiūrėkite YI Dome kamerą kartu su kitomis YI namų kameromis vienoje integruotoje programoje. 

Garantija- 12 mėn.

Yidome1080
3 Prekės

Charakteristikos

Raiška
1MP