• Sumažinta kaina
  • - 0.80 €

Reolink Solar Panel 2, White - saulės elementų įkroviklis vaizdo kameroms

26.18 €
26.98 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

Reolink Solar Panel - saulės baterija įkraunamoms Reolink kameroms.

Reolink kamerą galite įsigyti ČIA.

Prijunkite saulės bateriją prie vaizdo kameros ir nebereikės sukti galvos dėl kameros pakrovimo. Jei bateriją pasieks dienos šviesa, jos energijos pakaks pastoviam kameros eksploatavimui. Žinoma, efektyviausiai baterija veikia ten, kur gaunama daugiausia saulės šviesos. Pritvirtinus bateriją prie laikiklio, galėsite ją kraipyti.

Ypač patogus sprendimas lauko vaizdo kameroms ten, kur neturite kitų energijos šaltinių arba nesinori rūpintis kameros pakrovimu išsekus baterijai: sodyboje, sklype, miške.

Patarimai:

Nepalikite baterijų plokštės visiškai horizontalioje padėtyje: taip lengviausiai ant plokštės sėda dulkės, nešvarumai ir gali žymiai sumažėti efektyvumas. Geriausia pakreipti kampu, kad būtų gaunama daugiausia tiesioginių saulės spindulių.

Stenkitės kad baterijos niekas nedengtų, nekristų šešėlis, efektyvumas smarkiai krenta, net kai nedidelė dalis plokštės yra uždengta.

Bendras patarimas baterijos kampui: vietinė platuma +5°. Standartiškai pakanka kelių valandų per dieną saulės šviesos. Žinoma, tai priklauso nuo debesuotumo, metų laiko, atmosferinių reiškinių.

Kištukas į kamerą yra su apsaugančiu nuo vandens apdangalu. Prijungdami kamerą įsitikinkite, kad apdangalas gerai prigludęs ir apsaugo nuo vandens patekimo.

Visa tai ir dar daugiau Jums gali padėti išspręsti belaidės, WiFi Reolink vaizdo kameros, belieka išsirinkti tinkamiausią Jūsų poreikiams. Inovatyvus sprendimas - kamerų pakrovimas naudojant saulės energiją!

Visos Reolink kameros paprastai ir patogiai valdomos, stebimos, konfigūruojamos per programėlę telefone ar planšetėje. Užfiksavus judesį, programėlėje gausite iššokantį pranešimą ir galėsite peržvelgti kas vyksta saugomoje erdvėje.

Specifikacija:

Spalva: balta

Išmatavimai: 132x197x13 mm

Komplektacija: saulės baterijų plokštė, 4 m laidas, laikiklis, priedai montavimui

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

Reolink_Solar_panel_2
3 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Balta
Kategorija
Kameros stebėjimo