Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 1.00 € - 4 600.00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Spalva

Spalva

Prekės tipas

Prekės tipas

Apple

Mac kompiuteriai iPad iPhone Apple TV Aksesuarai
Mac kompiuteriai   iPad   iPhone   Apple TV   Apple priedai

Apple – vienas populiariausių prekinių ženklų visame pasaulyje

Apple – tai visame pasaulyje garsus prekinis ženklas, kurio novatoriški ir pažangiausi produktai sukėlė revoliuciją technologijų pramonėje. Nuo ikoninio Apple logotipo iki elegantiško ir rafinuoto dizaino – Apple tapo aukštos kokybės, patogių naudoti prietaisų, kurie atitinka visus šiuolaikinio gyvenimo aspektus, sinonimu.

Apple iPhone išmanieji telefonai – proveržis technologijų pramonėje

Apple gaminių asortimento pagrindas yra iPhone – išmaniųjų telefonų serija, garsėjanti galingu veikimu, puikios raiškos ekranais ir pažangia kamerų technologija. Dėl šių funkcionalumų, šiandien iPhone išmanieji telefonai yra vieni populiariausių mobiliųjų įrenginių visame pasaulyje.

Apple Mac kompiuteriai, iPad planšetiniai kompiuteriai ir kiti Apple produktai

Be išmaniųjų telefonų, Apple prekinis ženklas siūlo ir daugybę kitų gaminių, kurie tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. iPad – planšetiniai kompiuteriai, kurie, dėl ryškaus ekrano, galingų duomenų apdorojimo galimybių ir universalių priedų, naudingi kiekvienam, norinčiam išties funkcionalaus išmaniojo įrenginio.

Tiems, kurie ieško patikimo ir našaus kompiuterio, Apple Mac kompiuterių asortimentas yra geriausias pasirinkimas. Elegantiškas dizainas, didelės raiškos ekranai ir galingi procesoriai – Mac kompiuteriai yra populiarus pasirinkimas tarp naudotojų.

Apple ausinės (belaidės ir laidinės) – išmanieji įrenginiai, užtikrinantys išskirtinę garso kokybę ir vientisą integraciją su visais Apple įrenginiais.

Apple Watch – tai aukštos kokybės, išskirtinio dizaino išmanieji laikrodžiai, kurie savo funkcijų, tokių kaip GPS, muzikos grojaraščio, skambučių, žinučių ir kt., gausa džiugina vis daugiau vartotojų visame pasaulyje.

„Epirkimas.lt“ – plati Apple produktų įvairovė

„Epirkimas.lt“ internetinėje parduotuvėje – platus ir nuolat atnaujinamas Apple produktų pasirinkimas. Savo klientams siūlome įsigyti Apple išmaniuosius įrenginius už patrauklią kainą. Mūsų asortimente – Apple iPhone išmanieji telefonai, Apple Mac kompiuteriai, Apple iPad planšetiniai kompiuteriai, Apple ausinės, Apple Watch išmanieji laikrodžiai ir daugelis kitų Apple produktų, kuriuos yra pamėgę daugybė išmaniųjų įrenginių naudotojų visame pasaulyje. Apsilankykite pas mus ir atraskite individualius poreikius atitinkantį išmanųjį įrenginį.

Klientų patogumui, įsigytas prekes pristatome į paštomatus ar nurodytu adresu, taip pat kviečiame jas atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje ir atsiskaityti grynaisiais ar banko kortele. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje.

Aktyvūs filtrai