Prisijungimas / registracija
- Užsiregistruokite ČIA, įrašydami el. pašto adresą, Jūsų pasirinktą slaptažodį ir kitus duomenis bei pažymėdami reikiamus langelius.
- Po sėkmingos registracijos į Jūsų nurodytą el. paštą bus išsiųstas registracijos patvirtinimo laiškas.

Prekių pirkimas
- Išsirinkite pageidaujamą prekę / prekes ir paspaudę "Į krepšelį" susiformuokite prekių krepšelį.
- Atsidariusiame lange spauskite "Pereiti prie apmokėjimo".
- Jei turite nuolaidos kodą, spauskite ant užrašo "Turite nuolaidų kodą?", atsidariusiame lange įveskite nuolaidos kodą ir spauskite "Pridėti".
- Įsitikinkite, kad krepšelyje yra prekės, kurias pageidaujate įsigyti ir spauskite "Pereiti prie apmokėjimo".
- Nurodykite pristatymo adresą (norėdami padaryti dovaną, galite rašyti bet kokį pageidaujamą pristatymo adresą).
- Jei norite pridėti naują pristatymo adresą, spauskite "+pridėti naują adresą".
- Jei sąskaitos adresas skiriasi nuo pristatymo adreso, spauskite "Sąskaitos adresas skiriasi nuo pristatymo adreso" ir įveskite reikiamus duomenis.
- Jei pageidaujate gauti sąskaitą faktūrą, įrašykite įmonės rekvizitus į atitinkamus laukus ir pastabų lauke įrašykite "Reikalinga sąskaita faktūra".
- Pasirinkite pristatymo būdą (pristatymo būdai išvardinti žemiau).
- Jei pasirinkote pristatymo būdą "Omniva paštomatai", atsiradusioje paštomatų pasirinkimo juostoje, įrašydami savo adresą ar tiesiog išskleidę sąrašą, išsirinkite Jums tinkamą paštomatą.
- Jei norite prekę padovanoti, mielai ją įpakuosime. Jums tereikia pasirinkti paslaugą pažymint langelį, esantį žemiau užsakymo pastabos lauko. Paslaugos kaina - 4.84 €.
- Pasirinkite apmokėjimo būdą (apmokėjimo būdai išvardinti žemiau).
- Jei susipažinote ir sutinkate su internetinės parduotuvės Epirkimas.lt taisyklėmis ir privatumo politika, spauskite mygtuką "PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ".
- Atsidariusiame lange peržiūrėkite savo pirkinius, įsitikinkite, kad užsisakote būtent tokias prekes, kokias pasirinkote. 

SVARBU:
- Jei pasirinkote mokėjimo būdą "Mokėjimas bankiniu pavedimu", banko pavedime, pastabų laukelyje būtinai nurodykite užsakymo numerį (ID), kurį rasite į Jūsų el. paštą atsiųstame laiške arba prisijungę prie internetinės parduotuvės, skiltyje "Užsakymų istorija". Šioje skiltyje galėsite stebėti savo užsakymo būklę (pvz. siunčiama, pristatyta, sustabdyta ar pan.)
- Jei pasirinkote mokėjimo būdą "GF Lizingas", detalesnę informaciją ir pirkimo instrukciją VIDEO bei PDF formatu rasite ČIA
- Jei pasirinkote mokėjimo būdą "Inbank | Mokilizingas", detalesnę informaciją rasite ČIA

Papildomos paslaugos
- Jei norite prekę padovanoti, mielai ją įpakuosime. Jums tereikia pasirinkti paslaugą atliekant užsakymą. Paslaugos kaina - 4.84 €.

Pranešimų siuntimas
- Bet kuriuo sėkmingo užsakymo atveju el. paštu siunčiamas pranešimas, kad užsakymas yra priimtas.
- Pranešimai apie apmokėjimą ir užsakymo vykdymo eigą siunčiami el. paštu.
- Jei pasirinkote prekės atsiėmimą mūsų parduotuvėje, atsiimti užsakytų prekių atvykite tik tada, kai mes Jums paskambinsime ar iš Epirkimas.lt gausite el. laišką ar SMS žinutę su informacija, kad Jūsų užsakymas paruoštas atsiimti.

Apmokėjimas už prekes
Epirkimas.lt internetinėje parduotuvėje įdiegta lanksti apmokėjimo už prekes sistema, apimanti visus populiariausius atsiskaitymo būdus.
Taip pat galite apmokėti pasinaudodami kreditinėmis kortelėmis.

Mokėjimo būdai
- Mokėjimas bankiniu pavedimu.
- Elektroninė bankininkystė (žinomiausių Lietuvos bankų e. sistemos).
- Mastercard ir Visa debetine ar kreditine kortele.
- Pirkimas išsimokėtinai per "GENERAL FINANCING BANKAS" e. sistemą (plačiau ČIA).
- Pirkimas išsimokėtinai per "INBANK | MOKILIZINGAS" e. sistemą (plačiau ČIA).
- Grynais arba banko kortele atsiimant užsakymą ar įsigyjant prekes mūsų parduotuvėje Kaune (kontaktai ČIA).
- Vietoje galima sudaryti lizingo sutartį (sąlygos gali skirtis).

Prekių pristatymo būdai
- Prekių pristatymas į Omniva paštomatus.
- Prekių pristatymas per DPD kurjerį.
- Prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėje Kaune (kontaktai ČIA).

Prekių pristatymo kainos
- Nemokamas prekių atsiėmimas Kauno parduotuvėje (kontaktai ČIA)
- Prekių pristatymas į Omniva paštomatus - 2.48 €
- Prekių pristatymas nurodytu adresu per DPD kurjerių tarnybą:
    Iki 2 kg - 3.84 €
    2-5 kg - 4.47 €
    5-10 kg - 5.99 €
    10-20 kg - 7.65 €
    20-31.5 kg - 9.99 €
    31.5-50 kg - 12.99 €
    50-75 kg - 15.99 €
    75-100 kg - 20.99 €
    100-200 kg - 27.69 €
    Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 28 €.

Prekių pristatymas ir terminai
- Jei Jūsų užsakyta prekė yra Kauno sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-7 darbo dienas.
- Jei Kauno sandėlyje esančios prekės užsakymas ir apmokėjimas už ją atliktas iki 12 val., galite tikėtis prekę gauti jau kitą darbo dieną.
- Jei apmokėjimas už Kauno sandėlyje esančią prekę buvo gautas ne darbo dieną, galite tikėtis ją gauti antrąją darbo dieną.
- Jei Jūsų užsakytos prekės Kauno sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau.
- Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių.
- Prekių pristatymo terminai taip pat priklauso nuo to, kuriame nutolusiame sandėlyje prekės yra užsakymo metu.
- Preliminarus pristatymo terminas yra nurodomas prekės kortelėje.
- Jei apmokėjimas už prekes atliktas Mastercard arba Visa debetine ar kreditine kortele, kai kuriais atvejais prekių pristatymo terminas gali būti iki 4 darbo dienų ilgesnis už preliminarų terminą, nurodytą prekės kortelėje.
- Jei užsakomos prekės su skirtingais pristatymo terminais, pristatymas vykdomas pagal prekę su ilgiausiu pristatymo terminu.

Prekių atsiėmimas ir terminai
SVARBU! Аtsiimti užsakytų prekių atvykite tik tada, kai mes Jums paskambinsime ar iš Epirkimas.lt gausite el. laišką ar SMS žinutę su informacija, kad Jūsų užsakymas paruoštas atsiimti.
- Jei Kauno sandėlyje esančios prekės užsakymas (be išankstinio apmokėjimo) atliktas iki 15 val., prekę galėsite atsiimti tą pačią darbo dieną.
- Jei Kauno sandėlyje esančios prekės užsakymas (su išankstiniu apmokėjimu) ir apmokėjimas už ją atliktas iki 15 val., prekę galėsite atsiimti tą pačią darbo dieną.
- Jei Kauno sandėlyje esančios prekės užsakymas (be išankstinio apmokėjimo) atliktas ne darbo dieną, prekę galėsite atsiimti pirmąją darbo dieną.
- Jei Kauno sandėlyje esančios prekės užsakymo (su išankstiniu apmokėjimu) apmokėjimas buvo gautas ne darbo dieną, prekę galėsite atsiimti pirmąją darbo dieną.
- Jei Jūsų užsakytos prekės Kauno sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad atsiėmimas bus atidėtas kol prekė atvyks į Kauno sandėlį.
- Maksimali prekių gavimo į Kauno sandėlį trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių.
- Prekių gavimo į Kauno sandėlį terminai taip pat priklauso nuo to, kuriame nutolusiame sandėlyje prekės yra užsakymo metu.
- Preliminarus prekės gavimo į mūsų sandėlį terminas yra nurodomas prekės kortelėje.
- Jei apmokėjimas už prekes atliktas Mastercard arba Visa debetine ar kreditine kortele, kai kuriais atvejais prekių atsiėmimas gali būti atidėtas iki 4 darbo dienų, kurios pridedamos prie preliminaraus termino, nurodyto prekės kortelėje.
- Jei užsakomos prekės su skirtingais pristatymo terminais, užsakymo atidavimas vykdomas pagal prekę su ilgiausiu pristatymo terminu (nebent klientas nori ir sutinka atsiimti užsakymą dalimis).
- Užsakytas prekes iš Epirkimas.lt fizinės parduotuvės būtina atsiimti per 7 d.d. po Epirkimas.lt patvirtinimo (jei nebuvo atskiro sutarimo).

Plačiau apie pristatymą į OMNIVA siuntų terminalus
- Prekes į OMNIVA terminalą kurjeris pristatys per 1-7 d.d.
- Užsakytas prekes gaukite patogiu laiku ir patogioje vietoje visoje Lietuvoje!
- Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „OMNIVA“.
- Siuntų savitarnos terminalai veikia 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.
- Epirkimas.lt svetainėje į OMNIVA savitarnos terminalą galite užsisakyti prekes, kurių pakuotės dydis yra iki 64 x 38 x 39 cm, svoris neviršija 30 kg.
- Apie į terminalą jam pristatytą siuntą gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir (ar) el. paštu.

Plačiau apie pristatymą per DPD kurjerį
- Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-7 d.d.
- Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.
- Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute.
- Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

SVARBU:
- Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę ir prekių kiekį.
- Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti.
-Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
- Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.
- Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
- Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
- Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.

Atmintinė DPD siuntų gavėjams

Ši atmintinė yra skirta DPD siuntų gavėjams, kurie priima siuntas iš DPD kurjerio. Gavėjai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos esminius dalykus:

1. SUSISKAIČIUOK DĖŽES
DPD kurjerio pristatomas pakuočių (dėžių) skaičius turi būti toks pat koks yra nurodytas kurjerio naudojamame skenerio ekrane. Jeigu pristatomų pakuočių (dėžių) skaičius skiriasi nuo skeneryje nurodyto dėžių skaičiaus – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti pristatomų dėžių skaičių skeneryje.

2. PATIKRINK DĖŽIŲ ETIKETES
Ant DPD pakuočių (dėžių) etiketėse turi būti nurodytas Jūsų adresas, o dėžių numeriai turi atitikti skeneryje nurodytiems pakuočių numeriams.
Jeigu pristatytų pakuočių (dėžių) numeriai skiriasi nuo skeneryje nurodytų dėžių numerių – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti gautų dėžių numerius.

3. APŽIŪRĖK GAUTAS DĖŽES
Pristatomos pakuotės (dėžės) turi būti tvarkingos, t. y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir pan. Jeigu prekes pažeistoje pakuotėje yra apgadintos – tuomet su DPD kurjeriu turi būti surašytas „pakuotės pažeidimo aktas“. ”Pakuotės pažeidimo akto“ formą turi DPD kurjeris.

4. TEISINGAI INFORMUOK
Informacija apie neteisingai pristatytas pakuotės (dėžes) turi būti pateikta klientų aptarnavimo skyriui, el. paštu kas@dpd.lt arba tel.: 8-5 210 67 77.
Pateikiamoje informacijoje turi būti DPD pakuotės numeris.

dpd_pristatymas