Išsimokėtinai su Moki3 per 3 mėn. be pabrangimo Išsimokėtinai su Moki3 per 3 mėn. be pabrangimo Išsimokėtinai su Moki3 per 3 mėn. be pabrangimo Išsimokėtinai su Moki3 per 3 mėn. be pabrangimo Išsimokėtinai su Moki3 per 3 mėn. be pabrangimo Išsimokėtinai su Moki3 per 3 mėn. be pabrangimo

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 9.00 € - 1 591.00 €

Modelis

Modelis

Laikrodžio tipas

Laikrodžio tipas

Korpuso forma

Korpuso forma

Dydis

Dydis

LTE

LTE

GPS

GPS

WiFi

WiFi

NFC

NFC

Spalva

Spalva

Išmanieji laikrodžiai

Išmanieji laikrodžiai moterims ir vyrams – vieni populiariausių išmaniųjų įrenginių

Išmanieji laikrodžiai iš esmės pakeitė mūsų kasdienybę. Šie išmanieji prietaisai turi daugybę funkcijų, kurios neapsiriboja vien laiko rodymu. Išmanieji laikrodžiai tapo svarbiais kiekvieno žmogaus aksesuarais – nuo sveikatos ir fizinės būklės rodiklių stebėjimo iki pranešimų gavimo ir telefono skambučių.

Samsung išmanieji laikrodžiai, Huawei išmanieji laikrodžiai ir jų išskirtinumai

Rinkoje siūloma daug skirtingų prekinių ženklų ir modelių išmaniųjų laikrodžių, kurių kiekvienas atitinka konkrečius poreikius. Pavyzdžiui, Samsung išmanieji laikrodžiai garsėja elegantišku dizainu ir pažangiomis technologijomis, todėl juos renkasi tiek vyrai, tiek moterys. Samsung Galaxy Watch serijos laikrodžiai pasižymi tokiomis funkcijomis kaip fizinės būklės, širdies ritmo stebėjimas ir GPS. Huawei išmanieji laikrodžiai išpopuliarėjo dėl savo prabangaus dizaino ir daugybės sveikatos stebėjimo funkcijų.

Išmanieji laikrodžiai Apple – su patogiomis Apple Pay ir Siri integracijomis

Apple prekinio ženklo entuziastus traukia naujoviškos išmaniųjų laikrodžių funkcijos ir sklandi integracija. Apple Watch serijos laikrodžiai siūlo platų sveikatos ir fizinės būklės stebėjimo spektrą, taip pat patogią Apple Pay ir Siri integraciją.

Garmin išmanieji laikrodžiai – mėgėjams ir sportininkams profesionalams

Išmaniuosius laikrodžius Garmin, dėl jų pažangių GPS ir fizinės būklės stebėjimo galimybių, ypač teigiamai vertina sportininkai ir aktyvaus laisvalaikio entuziastai. Itin patvarūs ir patikimi Garmin išmanieji laikrodžiai sukurti taip, kad atlaikytų įvairias gamtos stichijas ir rodytų tikslius įvairios aktyvios veiklos rezultatus.

Coros išmanieji laikrodžiai – verti pasitikėjimo bet kokiomis sąlygomis

Išmanieji multisporto laikrodžiai Coros, pasižymintys naujausia programine įranga ir pažangiomis technologijomis, sukurti sportininkams, siekiantiems pačių geriausių rezultatų ir norintiems atrasti įrangą, kuria galima pasitikėti net ir pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

„Epirkimas.lt“ išmanieji laikrodžiai vyrams ir moterims internetu – patogiam apsipirkimui

„Epirkimas.lt“ internetinėje parduotuvėje – platus ir nuolat atnaujinamas išmaniųjų laikrodžių pasirinkimas. Savo klientams siūlome įsigyti išmaniuosius prietaisus už prieinamą kainą. Mūsų asortimente atrasite Samsung, Xiaomi, Apple, Garmin, Coros ir kitų rinkoje žinomų gamintojų išmaniuosius laikrodžius. Skirtingų dydžių, spalvų, dizainų išmanieji laikrodžiai – tam, kad kiekvienas galėtų atrasti individualius poreikius atitinkantį išmanųjį įrenginį.

Klientų patogumui, įsigytas prekes pristatome į paštomatus ar nurodytu adresu, taip pat kviečiame jas atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje ir atsiskaityti grynaisiais ar banko kortele. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje.

Aktyvūs filtrai