Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 164.00 € - 3 539.00 €

Ekrano įstrižainė

Ekrano įstrižainė

Bluetooth

Bluetooth

WiFi

WiFi

Spalva

Spalva

Echolotai

Garmin echolotai ir pagrindinės jų funkcijos

Garmin echolotai – tai žuvų paieškos ir sekimo įrenginių linija. Echolotai, arba jūrinės navigacijos prietaisai, naudojami žvejyboje ir jūrų navigacijoje, siekiant nustatyti vandens dugno gylį, aptikti žuvis ir kitus objektus po vandeniu bei pagerinti saugumą laivo navigacijos metu. Garmin echolotai atlieka daug naudingų funkcijų.

- Žuvų aptikimas. Garmin echolotai naudoja sonarą, kad aptiktų žuvų buvimo vietas, bei parodo echo signalus, kurie atspindi žuvų judėjimą ar susibūrimą. Ši funkcija leidžia žvejams rasti žuvų srautus.

- Žuvų žvalgyba. Kai kurie echolotai gali turėti specialias funkcijas, skirtas žuvų žvalgybai, pavyzdžiui: žuvų lokalizacijos gyliui, vandens temperatūrai ir žuvų judėjimui sekti.

- Vandens gylis. Echolotai matuoja vandens gylį nuo laivo ar valties iki jūros ar ežero dugno. Tai ypač svarbu naviguojant nepažįstamuose vandens telkiniuose, nes apsaugo nuo pavojaus užplaukti ant seklumos ar uolėto dugno.

- GPS navigacija. Daugelis Garmin echolotų turi integruotą GPS navigaciją ir yra suderinami su įvairiais jūrų žemėlapiais, kurie padeda nustatyti tikslią Jūsų buvimo vietą vandens telkinyje ir taip patogiau planuoti savo kelionę bei žvejybą.

- Žemėlapio braižymas. Kai kurie išmanieji echolotai gali kurti vandens dugno žemėlapius, padedami žvejams susirasti pačius geriausius žūklės plotus.

- AIS (Automatinės identifikavimo sistemos) palaikymas. Kai kurie echolotų modeliai gali palaikyti AIS duomenų perdavimą, leisdami Jums matyti kitų laivų pozicijas ir informaciją.

Garmin echolotai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Garmin yra žinoma kompanija, kuri specializuojasi navigacinės elektronikos srityje, todėl jos echolotai yra laikomi patikimais ir efektyviais žuvų paieškos įrenginiais jūrose ir ežeruose. Prieš įsigydami konkretų modelį, išsiaiškinkite savo poreikius ir atidžiai išnagrinėkite echoloto galimybes, kad pasirinktumėte tinkamiausią Garmin įrenginį.

„Epirkimas.lt“ – platus Garmin echolotų asortimentas

„Epirkimas.lt“ internetinėje parduotuvėje – didelis Garmin echolotų pasirinkimas. Siūlome įsigyti visame pasaulyje pripažinto prekinio ženklo echolotus už patrauklią kainą. Skirtingomis funkcijomis pasižymintys, įvairių dydžių ekrano įstrižainės ir kt. Garmin echolotai laukia Jūsų mūsų internetinėje parduotuvėje. Klientų patogumui, prekes pristatome paštomatu, nurodytu adresu ar į mūsų fizinę parduotuvę.

Aktyvūs filtrai