Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 8.00 € - 37.00 €

Įėjimo įtampa

Įėjimo įtampa

USB jungčių skaičius

USB jungčių skaičius

USB paskirtis

USB paskirtis

microSD lizdas

microSD lizdas

AUX jungtis

AUX jungtis

Bluetooth ryšys

Bluetooth ryšys

Spalva

Spalva

FM moduliatoriai

Automobilinis FM moduliatorius yra įrenginys, kuris leidžia perduoti muziką ar kitą garso turinį iš įvairių šaltinių, tokių kaip išmanusis telefonas, MP3 grotuvas ar kitas įrenginys į automobilio garso sistemą per FM radijo bangas. Tai gali būti naudinga tuo atveju, jei Jūsų automobilis neturi integruoto Bluetooth ryšio arba kitų galimybių prijungti įrenginius tiesiogiai prie automobilio garso sistemos. Prekiaujame Xiaomi Roidmi, Baseus, Ugreen ir kitais FM moduliatoriais.

Automobilinio FM moduliatoriaus funkcijos ir veikimo principas:

Galimybė prisijungti savo išmanųjį telefoną, MP3 grotuvą ar kitą garso šaltinį prie FM moduliatoriaus per laidą arba bevielį ryšį, pavyzdžiui Bluetooth.

Automobilinis FM moduliatorius, prijungtas prie Jūsų įrenginio, siunčia garso signalą FM radijo bangomis į automobilio garso sistemą.

Jūs nustatote automobilio FM radijo imtuvą į tam tikrą FM dažnio bangą, kurioje veikia moduliatorius. Tai dažniausiai daroma per įrenginio ekraną arba mygtukus.

Automobilinio FM moduliatoriaus siunčiamas garso signalas pasiekia automobilio radijo imtuvą per FM bangas, todėl Jūs girdite garso turinį per automobilio garsiakalbius.

Tai yra labai paprastas būdas prijungti savo išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį prie automobilio garso sistemos. Garso kokybė gali kisti priklausomai nuo Jūsų automobilio ir moduliatoriaus kokybės bei naudojamo FM dažnio.

Automobilinio FM moduliatoriaus naudojimas gali būti naudingas tiems, kurie nori greitai prijungti savo įrenginį prie automobilio radijo be didesnių įrangos pakeitimų.

Aktyvūs filtrai