• Sumažinta kaina
  • - 8.31 €

Baseus Solar Car Wireless MP3 Player, Bluetooth 5.0, USB, TF, AUX, Black - FM siųstuvas / MP3 grotuvas su saulės elementu

21.58 €
29.89 €
Su PVM
Kiekis
Yra Kauno parduotuvėje. Pristatymas 0-3 d.d.

Baseus Solar Car Wireless MP3 Player - funkcionalumas paslėptas mažame įrenginyje. Baseus CDMP000001 saulės energija įkraunamass grotuvas leidžia automobilyje klausytis mėgstamos muzikos Bluetooth 5.0 imtuvo ir FM siųstuvo pagalba. Suderinamas su USB atmintinėmis, atminties kortelėmis, „flash drives“ ir visa garso įranga su AUX išvestimi. Integruotas mikrofonas, todėl gali veikti kaip laisvų rankų įranga. Saulės baterijos leidžia įkrauti įrenginį jo neprijungus prie automobilio 12V maitinimo išvesties.

Įkrovimas saulės elementais
Kuo įrenginys pranašesnis prieš kitus siųstuvus? Įmontuotos monokristalinio silicio saulės baterijos pasirūpins jo įkrovimu, o lietingomis dienomis galėsite maitinti su pridedamu maitinimo laidu.

Visada vietoje
Prietaiso pagrindą nesunkiai pritvirtinsite ant priekinio savo transporto priemonės stiklo, optimaliausioje vietoje, kur Jums netrukdys. Grotuvas pritvirtinamas prie pagrindo magnetais, todėl Jums nereikės jaudintis, kad jis bus pavogtas ir galėsite kiekvieną kartą pasiimti su savimi.

Išmanioji technologija
Grotuvas aprūpintas daugybe modernių technologijų, tokių kaip: "Sensing Vibration" ir "Auto - Wakeup" aptinka vibracijas, pavyzdžiui, kai pradedate vairuoti. Šių funkcijų dėka įrenginys įsijungs automatiškai. Norint tęsti atkūrimą ten, kur jis buvo baigtas, arba atitinkamu FM dažniu, buvo įdiegta „Atminties funkcija“ ir „Automatinis prisijungimas“, o praėjus 13 minučių po vibracijos nutrūkimo, įrenginys automatiškai persijungia į miego režimą.

Funkcionalus
Savo įrenginį galite naudoti bet kokiu būdu, nes jame yra keturi muzikos šaltiniai: USB-A prievadas, AUX prievadas, atminties kortelės lizdas ir Bluetooth 5.0. Taigi galite pasirinkti iš kokio šaltinio leisti savo mėgstamą muziką.

Papildomos funkcijos
Baseus CDM000001 adapteris aprūpintas mikrofonu, todėl jį galima naudoti ir kaip laisvų rankų įrangą, todėl ne tik padidėja įrenginio funkcionalumas, bet ir patogumas bei saugumas keliaujant automobiliu.

Specifikacijos:

Prekės kodas: CDM000001

Tipas: Automobilinis

Lizdas TF kortelei: palaiko iki 32GB korteles

Prievadai: USB-A, USB-C prievadai greitam įkrovimui (maks. 5V/750 mA), AUX

Papildoma funkcija: HD mikrofonas

Saulės įkrovimo plokštės: monokristalinis silicis

Bluetooth versija: 5.0

Dažnių diapazonas: 87.5 MHz ~ 99.9 MHz

Ekranas: LED

Bluetooth 5.0: stabilus diapazonas iki 5 m

Matmenys: 93 x 33 x 25 mm

Svoris: apie 77g

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

CDMP000001
2 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Bluetooth ryšys
Bluetooth 5.0
USB jungčių skaičius
x2
Įėjimo įtampa
12V, 24V
USB paskirtis
Muzikai + įkrovimui
microSD lizdas
Yra
AUX jungtis
Įvestis
Kategorija
FM moduliatoriai