Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Oclean

Oclean – aukštos kokybės, pasaulyje pripažintos burnos priežiūros priemonės

Oclean – tai prekinis ženklas, kurio tikslas yra gerinti burnos sveikatą pasitelkiant pažangiausias technologijas ir inovacijas. Oclean savo klientams įsipareigoja teikti modernius ir veiksmingus burnos priežiūros sprendimus. Oclean siūlo elegantiškas, išmanias ir aukštos kokybės burnos priežiūros priemones, tokias kaip ultragarsiniai elektriniai dantų šepetėliai, profesionalūs belaidžiai burnos irigatoriai, dantų šepetėlių sterilizatoriai, bei jų priedus (Oclean galvutes ir kt.). Oclean burnos priežiūros priemonės puikiai tinkamos naudoti visai šeimai: tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Elektrinis Oclean dantų šepetėlis: kodėl jį verta naudoti?

Oclean elektriniai dantų šepetėliai išskirtiniai tuo, jog jie, priešingai nei paprasti dantų šepetėliai, kruopščiai pašalina apnašas. Oclean dantų šepetėliai ne tik efektyviai, tačiau ir itin švelniai valo burnos ertmę, todėl dantų valymas jais nekenkia dantenoms ar tarpdančiams. Dar vienas šių šepetėlių privalumas – priklausomai nuo modelio, Oclean elektrinių dantų šepetėlių baterijos vienu įkrovimu veikia nuo 30 iki 180 dienų.

„Epirkimas.lt“ – platus ir nuolat atnaujinamas Oclean produktų pasirinkimas

Ieškote naujo elektrinio dantų šepetėlio, kuris pakeistų seną, įprastą dantų valymo priemonę, negebančią veiksmingai išvalyti visų dantų apnašų? Apsilankykite „Epirkimas.lt“ internetinėje parduotuvėje – čia atrasite platų ir nuolat atnaujinamą Oclean elektrinių dantų šepetėlių bei kitų Oclean produktų pasirinkimą. Mūsų asortimente – Oclean X Pro, Oclean X Pro Elite, Xiaomi Oclean Air 2T ir kiti visame pasaulyje vartotojų simpatijas pelnę Oclean elektriniai dantų šepetėliai bei jų priedai. Taip pat mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ir Oclean irigatorius (Oclean W10 ir kt.), kurie padeda rūpintis Jūsų burnos higiena, patogiau ir paprasčiau išvalydami maisto likučius.

Jūsų patogumui, įsigytas prekes pristatysime į pasirinktą paštomatą ar nurodytu adresu, taip pat kviečiame jas atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje ir atsiskaityti grynaisiais ar banko kortele. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje.