Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 45.00 € - 162.00 €

Spalva

Spalva

Multimedijų priedai

"CarPlay" ir "Android Auto" yra dviejų pagrindinių mobiliųjų operacinių sistemų, atitinkamai "iOS" ir "Android", automobiliuose naudojamos technologijos pavadinimai. Šios technologijos leidžia naudoti tam tikras mobiliųjų įrenginių funkcijas automobiliuose, saugiai ir patogiai valdant jas per automobilio multimedijos ekraną arba balsu. Tai suteikia galimybę saugiai naudoti navigaciją, telefono skambučių ir žinučių funkcijas, muzikos grotuvus ir kitas programėles tiesiogiai per automobilio multimedijos ekraną net vairuojant.

"CarPlay" yra "Apple" sukurtas automobilių integruotas technologijos standartas, kuris veikia su "iPhone" įrenginiais. "Android Auto" yra "Google" sukurtas analogiškas standartas, leidžiantis naudoti "Android" įrenginius automobiliuose.

Norint naudoti "CarPlay" arba "Android Auto", automobilis turi būti sujungtas su palikančiu įrenginių (iPhone arba Android) per USB kabelį arba belaidžiu būdu (jei palaiko). Taip pat automobilio informacinė sistema turi palaikyti šias technologijas.

Jei automobilio multimedija neturi belaidžio Wi-Fi ryšio prieigos, galima įsigyti įrenginį, kuris prie multimedijos jungiamas per USB jungtį, o su telefonu susiejamas per Wi-Fi belaidį ryšį ir tokiu būdu turėti belaidę prieigą prie "CarPlay" ar "Android Auto" funkcijų ir valdymo galimybių. Tokius įrenginius rasite šioje kategorijoje.

Aktyvūs filtrai