Elektronikos namai „Epirkimas.lt“

„Epirkimas.lt“ – tai nuo 1997 m. sėkmingai mažmenine prekyba užsiimančios UAB „Etopas“ įkurta internetinė parduotuvė.

Per daugelį veiklos metų sukaupta darbo patirtis bei specializacija, didelis noras augti ir tobulėti šiai dienai leido mums tapti lanksčia įmone, gebančia išsiaiškinti kiekvieno kliento poreikius bei suteikti aukšto lygio aptarnavimą. „Epirkimas.lt“ savo klientams siūlo platų bei kruopščiai atrinktą patikimų, rinkoje gerai žinomų gamintojų, aukštos kokybės produktų asortimentą bei teikia profesionalias paslaugas. Mūsų siekis – laimingi ir sugrįžtantys klientai.

Platus elektronikos prekių asortimentas

„Epirkimas.lt“ asortimente – žymiausių prekinių ženklų, tokių kaip Xiaomi, Samsung, Apple, telefonai, išmanieji laikrodžiai ir kiti įrenginiai, TomTom, Garmin GPS navigacijos sistemos, vaizdo registratoriai, echolotai, Apple Macbook, HP, Lenovo ir kt. kompiuterinė technika, Netatmo vaizdo kameros ir termostatai, Baseus priedai ir aksesuarai bei daugelis kitų elektronikos prekių. Mūsų internetinėje parduotuvėje gaminius galite įsigyti patraukliomis kainomis. Be to, nuolat taikome įvairias akcijas daugeliui prekių, kad kiekvienas iš Jūsų pas mus galėtų atrasti tai, ko iš tiesų reikia, pernelyg nepaplonindami savo piniginės.

Klientų patogumui, prekes pristatome į paštomatus ar nurodytu adresu, taip pat kviečiame jas atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje ir atsiskaityti grynais ar banko kortele. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Mūsų teikiamos paslaugos

GPS navigacijų žemėlapių atnaujinimas. Greitai ir kokybiškai naujiname visų tipų GPS navigacijų žemėlapius: GPS navigacijų žemėlapių atnaujinimas, programinės įrangos (Firmware) atnaujinimas ar atstatymas.

Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Profesionaliai remontuojame visų tipų išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Teikiame tiek programinio, tiek techninio pobūdžio paslaugas: sudužusių ar suskilusių išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių ekranų keitimas, aplietų išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas, operacinės ir aparatinės programinės įrangos (Software, Firmware) perrašymas, įvairių komponentų perlitavimas ir kt.

Dovanų pakavimas ir palinkėjimų užrašymas

Savo klientams siūlome pasinaudoti patogia paslauga – dovanų pakavimu. Jums tereikės savo brangiam žmogui išrinkti dovaną, o mes ją šventiškai supakuosime bei parašysime Jūsų nuostabiausią palinkėjimą! Kad padėtume Jums apsispręsti sudėtingame pasirinkimų kelyje, prekes, tinkamas dovanoti, suskirstėme į atskiras kategorijas pagal dovanos gavėją.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje www.epirkimas.lt, taip pat fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Jonavos g. 68b, II aukšte, Kaune, bei išsirinkti tai, ko reikia būtent Jums.

Dėkojame visiems esamiems ir būsimiems klientams bei partneriams už tai, kad pasitikite mumis ir esate kartu!