Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 206.00 € - 3 539.00 €

Ekrano įstrižainė

Ekrano įstrižainė

Bluetooth

Bluetooth

WiFi

WiFi

Spalva

Spalva

GPS jūriniai

Garmin yra kompanija, gaminanti įvairius aukštos kokybės navigacijos įrenginius, įskaitant ir jūrinės GPS navigacijos prietaisus. Jūrinės navigacijos yra naudojamos laivų, jachtų, valčių ir kitų vandens transporto priemonių navigavimui vandenyse, siekiant padėti jūrininkams, žvejams ar vandens sportininkams nustatyti savo buvimo vietą, planuoti maršrutus, išvengti pavojų, matyti vandens gylį ir kitus svarbius jūros navigacijos duomenis.

Garmin jūrinės navigacijos įrenginių funkcijos:

- GPS (Global Positioning System) imtuvai, kurie padeda nustatyti buvimo vietą jūroje.

- Elektroniniai jūrų žemėlapiai, kuriuose yra įrašyti svarbūs vandens keliai, uostų struktūros, navigacijos ženklai ir pan.

- Gyvybiškai svarbių jūros duomenų, tokių kaip vandens temperatūra, vandens gylis ir srautai, matavimo galimybės.

- Galimybė integruoti su radaru, autopilotais ir kitomis jūrinėmis sistemomis.

- Bevielis ryšys su kitais jūriniais įrenginiais, įskaitant AIS (Automatinę identifikacijos sistemą), kuris padeda atpažinti kitus laivus jūroje.

- Žvejybos funkcijos, leidžiančios žvejams rasti žuvų buvimo vietas.

Garmin jūrinės GPS navigacijos prietaisai yra plačiai naudojami jūrininkų, žvejų ir vandens sporto entuziastų visame pasaulyje, kad būtų užtikrinta saugi ir efektyvi navigacija vandenyse. Šios jūrinės navigacijos yra žinomos dėl aukštos kokybės ir patikimumo ir yra labai naudingi jūros aplinkoje, kur svarbiausia yra saugumas.

Aktyvūs filtrai