Informaciją apie prisijungimą / registraciją bei prekių pirkimą rasite ČIAIŠSIRINKOTE NORIMĄ PREKĘ? ĮSIGYTI JĄ GALITE DABAR, O ATSISKAITYSITE DALIMIS PER 3 MĖNESIUS.

Įvykdžius „Moki 3“ nuolaidos sąlygas, Jums nebus taikomos palūkanos, sutarties administravimo ir kiti mokesčiai – sumokėsite tik tiek, kiek kainuoja Jūsų pirkiniai!

Kas yra „Moki 3“?
Tai nuolaida, kai sudarius 24 mėn. vartojimo kredito sutartį Jums suteikiama galimybė pasirinkti – atsiskaityti už savo pirkinius per 3 mėnesius, lygiomis dalimis, be pabrangimo arba mokėti pagal 24 mėn. grafiką mažesnėmis įmokomis su palūkanomis ir kitais mokesčiais. Pasirinkus mokėti su „Moki 3“, visas 3 įmokas svarbu atlikti laiku be vėlavimų. Kitu atveju Jums bus automatiškai taikomas 24 mėn. sutarties mokėjimo grafikas su palūkanomis.

Kaip tai veikia?
Su Jumis bus sudaroma vartojimo kredito sutartis 24 mėn. terminui, kurioje bus numatyta „Moki 3“ nuolaida. Jums bus suteikta galimybė už prekes atsiskaityti per 3 mėnesius, mokant vienodas įmokas iki Jūsų pasirinktos kalendorinio mėnesio dienos, kuri yra nurodyta sudarytoje sutartyje. Pavėlavus sumokėti bent vieną „Moki 3“ nuolaidos įmoką, Jums bus taikomas sutartyje pateiktas 24 mėn. įmokų mokėjimo grafikas su pabrangimu. Iki nuolaidos praradimo sumokėtos įmokos, jei jos didesnės nei eilinės įmokos nurodytos 24 mėn. įmokų mokėjimo grafike, gali būti užskaitytos kaip išankstinis paskolos dalies grąžinimas. Tokiu atveju perskaičiuotą 24 mėn. įmokų mokėjimo grafiką atsiųsime el. paštu.
Nepriklausomai nuo galiojančio mokėjimo grafiko, visada galite atsiskaityti anksčiau.
Savo įmokos dydį visada rasite prisijungę savitarnos svetainėje https://inbank.lt/ident/prisijungti.

Ar „Moki 3“ taikoma konkrečiai prekei ar visam pirkinių krepšeliui?
„Moki 3“ nuolaida taikoma visam pirkinių krepšeliui t. y. nepriklausomai nuo to kiek prekių įdėjote į savo krepšelį ir jei pasirinkote pristatymo į namus paslaugą, „Moki 3“ nuolaida bus taikoma bendrai krepšelio sumai.

Ką daryti, jei praleidote „Moki 3“ įmoką?
Praleidus sumokėti bent vieną „Moki 3“ nuolaidos įmoką, vadovaujantis sutarties sąlygomis, Jums bus taikomas 24 mėn. mokėjimo grafikas su pabrangimu. Iki nuolaidos praradimo sumokėtos įmokos, jei jos didesnės nei eilinės įmokos nurodytos 24 mėn. įmokų mokėjimo grafike, gali būti užskaitytos kaip išankstinis paskolos dalies grąžinimas. Tokiu atveju perskaičiuotą 24 mėn. įmokų mokėjimo grafiką atsiųsime el. paštu. Nepriklausomai nuo galiojančio mokėjimo grafiko, visada galite atsiskaityti anksčiau.
Savo įmokos dydį visada rasite prisijungę savitarnos svetainėje https://inbank.lt/ident/prisijungti

Pavyzdžiui, pirkote prekę už 399 Eur Su „Moki 3“ per 3 mėnesius atsiskaitytumėte po 133 Eur, tačiau jei pavėlavote atlikti antrą mokėjimą laiku, tokiu atveju Jūs netenkate teisės į „Moki 3“ nuolaidą, tuomet Jums taikomas 24 mėn. įmokų mokėjimų grafikas ir mėnesinė įmoka pasikeičia į 22,33 Eur su mokesčiais, o bendra mokėtina suma - 559.92 Eur.
SVARBU: Visada galite atsiskaityti anksčiau. Tokiu atveju - kreipkitės į mus telefonu: +370 700 700 80 arba el. paštu: info@inbank.lt

Kodėl turiu pasirašyti sutartį su „AS Inbank filialu“, nors prekes perku „Epirkimas.lt“ el. parduotuvėje?
Norint už prekę atsiskaityti dalimis ir turėti galimybę pasinaudoti „Moki 3“ nuolaida, yra sudaroma vartojimo kredito sutartis.
Tokią paslaugą teikia partneris „AS Inbank filialas“, todėl sutartis sudaroma su šia bendrove.

Laiku nesumokėjau „Moki 3“ įmokos. Kokios bus palūkanos ir sutarties mokestis?
Nepasinaudojus „Moki 3“ nuolaida, 24 mėn. termino vartojimo kredito sutarties palūkanos ir sutarties mokestis bus skaičiuojami tik nuo likusios negrąžintos paskolos sumos ir nuo palūkanų perskaičiavimo dienos.
Pavyzdžiui, skolinantis 399,00 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 26,9%, sutarties sudarymo mokestis - 0%, mėnesio sutarties mokestis – 0,4125%, BVKKMN – 41,42%, bendra mokėtina suma – 561,6 Eur, mėnesio įmoka – 23,40 Eur. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, Jums mokant pradinę įmoką ar pasirinkus kitą sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.

Ką daryti, jei sumokėjau daugiau nei turėjau pagal pradinį įmokų grafiką?
Jei sumokėjote daugiau – ne problema. Svarbu, kad su antrąja įmoka padengtumėte bent 2/3 sutarties sumos, o trečiąja įmoka visiškai padengtumėte įsigyto pirkinio sumą.

Ar galėsiu pirkinį/-ius grąžinti?
Informaciją apie prekių grąžinimą bei garantiją galite rasti "Epirkimas.lt" e. parduotuvės skyriuje "Garantija, grąžinimas".

Kur galiu rasti informaciją apie savo „Moki 3“ sutartis?
Visą informaciją apie sudarytas sutartis bei mėnesio įmokas galite rasti prisijungę savitarnos svetainėje https://inbank.lt/ident/prisijungti.

"Inbank" yra ES bankininkystės licenciją turinti finansinių technologijų bendrovė, kuri jungia prekybininkus, vartotojus ir finansų įstaigas naudodamasi naujos kartos įterptųjų finansų platforma. Bendradarbiaudamas su daugiau nei 5 400 prekybininkų, "Inbank" turi daugiau nei 894 000 aktyvių sutarčių ir renka indėlius 8 Europos rinkose. "Inbank" obligacijos kotiruojamos Talino vertybinių popierių biržoje "Nasdaq".

Mielai atsakysime į visus su lizingu susijusius klausimus!
„AS Inbank filialas“


+370 700 700 80
info@inbank.lt
inbank.lt