Vaizdo registratoriai

Automobilinis vaizdo registratorius (kitaip automobilinis DVR arba automobilinis įrašymo prietaisas) yra įrenginys, kuris tvirtinamas automobiliuose ar kituose transporto priemonėse, siekiant vaizdo ir garso medžiaga užfiksuoti kelių eismo įvykius, kelio sąlygas ir kitas situacijas ir turėti galimybę pateikti tą medžiagą, kai reikia nustatyti kaltininkus. Prekiaujame Garmin, Neoline, Xiaomi DDPAI ir kitais vaizdo registratoriais.

Pagrindinės automobilinio vaizdo registratoriaus funkcijos:

Vaizdo įrašymas: Registratorius nuolat fiksuoja vaizdą automobilio priekyje, o kai kurie ir iš automobilio gale sumontuotos kameros, ir įrašo jį į atminties kortelę arba vidinę laikmeną.

Plataus kampo matymas: Dauguma vaizdo registratorių turi plataus kampo objektyvą, kad užfiksuotų visą kelią priešais Jus.

Garsas: Kai kurie vaizdo registratoriai taip pat gali įrašyti garsą per viduje įmontuotą mikrofoną, todėl galite užfiksuoti ir garsinį turinį.

Parkavimo režimas: Kai kurie registratoriai gali įjungti ypatingą režimą, kai automobilis yra sustojęs arba parkuojamas, kad užfiksuotų potencialius pavojus aplinkui.

GPS funkcija: Automobiliniai vaizdo registratoriai su GPS gali fiksuoti Jūsų kelionės maršrutą ir greitį, tai gali būti naudinga įvykus eismo įvykiui.

Avarinio įrašymo funkcija: Kai kurie registratoriai gali automatiškai išsaugoti vaizdą po avarijos ar stipraus stabdymo, kad jis nebūtų perrašytas.

Ekranas arba prisijungimas prie išorinio ekrano: Vieni registratoriai turi įmontuotą ekraną, kuriame galite stebėti tiesioginį vaizdą, o kiti gali būti prijungti prie išorinio monitoriaus arba Jūsų išmaniojo telefono per Wi-Fi arba Bluetooth ryšį.

Automobiliniai vaizdo registratoriai yra populiarūs tiek privačių asmenų, tiek  komercinių vairuotojų tarpe, kadangi jie gali padėti užfiksuoti įvykius kelyje, apsaugoti nuo sukčiavimo ir padėti išaiškinti eismo įvykių kaltininkus. Svarbu atkreipti dėmesį į vietinės teisės aktus, susijusius su vaizdo įrašymo įrenginiais, kad žinotumėte, kur ir kaip galite juos naudoti bei kaip elgtis su užfiksuota vaizdo ir garso medžiaga.

Aktyvūs filtrai