Xiaomi elektronika

  "Xiaomi Corporation", paprastai žinoma kaip "Xiaomi" ir registruota kaip "Xiaomi Inc.", yra Kinijos plataus vartojimo elektronikos ir susijusios programinės įrangos, buitinės technikos bei namų apyvokos reikmenų kūrėja ir gamintoja. "Xiaomi" yra antras pagal dydį išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje, kurių dauguma naudoja MIUI operacinę sistemą.

  "Xiaomi" įkurta 2010 metais. 2011 metais buvo išleistas pirmasis "Xiaomi" išmanusis telefonas, o 2014 m. ji užėmė didžiausią Kinijoje parduodamų išmaniųjų telefonų rinkos dalį. Iš pradžių "Xiaomi Inc." savo produktus pardavinėjo tik internetu, tačiau vėliau atidarė fizines parduotuves. 2020 m. bendrovė pardavė 146,3 milijono "Xiaomi" išmaniųjų telefonų, o jos MIUI operacinėje sistemoje reguliariai registruojami daugiau nei 500 milijonų aktyvių vartotojų. "Xiaomi Corporation" taip pat yra pagrindinis prietaisų, įskaitant televizorių, dulkių siurblių, šviestuvų, oro valytuvų bei kitų įrenginių gamintojas. "Xiaomi" išmanieji įrenginiai apjungiami ir lengvai bei patogiai valdomi vieningoje "Xiaomi Smart Home" produktų ekosistemoje.

  "Xiaomi Corporation" išlaiko savo kainas artimas gamybos ir medžiagų sąnaudoms, nes daugumą savo produktų rinkoje išlaiko 18 mėnesių ilgiau nei dauguma išmaniųjų telefonų gamintojų, todėl "Xiaomi" išmanieji telefonai išsiskiria konkurencinga kaina ir aukštos kokybės garantija.

Aktyvūs filtrai