Xiaomi elektronika

Xiaomi – visame pasaulyje garsi išmaniųjų įrenginių ir buitinės technikos gamintoja

Xiaomi Corporation, geriau žinoma kaip Xiaomi ir registruota kaip Xiaomi Inc., yra Kinijos plataus vartojimo elektronikos ir susijusios programinės įrangos, buitinės technikos bei namų apyvokos reikmenų kūrėja ir gamintoja. Xiaomi yra antras pagal dydį išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje, kurių dauguma naudoja MIUI operacinę sistemą.

Asortimente – Xiaomi telefonai, Xiaomi laikrodžiai, Xiaomi dulkių siurbliai ir kiti produktai

Xiaomi įkurta 2010 m. 2011 m. buvo išleistas pirmasis Xiaomi išmanusis telefonas, o 2014 m. prekinis ženklas užėmė didžiausią Kinijoje parduodamų išmaniųjų telefonų rinkos dalį. Iš pradžių Xiaomi Inc. savo produktus pardavinėjo tik internetu, tačiau vėliau atidarė fizines parduotuves. 2020 m. bendrovė pardavė 146,3 mln. Xiaomi išmaniųjų telefonų, o jos MIUI operacinėje sistemoje reguliariai registruojami daugiau nei 500 milijonų aktyvių vartotojų. Xiaomi Corporation taip pat yra pagrindinis prietaisų, tokių kaip Xiaomi televizoriai, Xiaomi dulkių siurbliai, Xiaomi elektriniai paspirtukai, Xiaomi laikrodžiai, bei kitų įrenginių gamintojas. Xiaomi telefonai ir kiti išmanieji įrenginiai sujungiami ir lengvai bei patogiai valdomi vieningoje Xiaomi Smart Home produktų ekosistemoje.

Xiaomi Corporation išlaiko savo kainas artimas gamybos ir medžiagų sąnaudoms, nes daugumą savo produktų rinkoje išlaiko 18 mėnesių ilgiau, nei dauguma išmaniųjų telefonų gamintojų, todėl Xiaomi išmanieji telefonai išsiskiria konkurencinga kaina ir aukštos kokybės garantija.

„Epirkimas.lt“ internetinėje parduotuvėje – naujausi Xiaomi produktai

Reikalingas naujas Xiaomi išmanusis telefonas, Xiaomi ausinės, o gal – Xiaomi plaukų džiovintuvas? Apsilankykite „Epirkimas.lt“ internetinėje parduotuvėje: čia atrasite platų ir nuolat atnaujinamą Xiaomi produktų pasirinkimą. Xiaomi telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, Xiaomi išmanieji laikrodžiai, Xiaomi buitinė technika ir dar daugiau šio prekinio ženklo produktų už patrauklią kainą laukia Jūsų mūsų asortimente.

Klientų patogumui, įsigytas prekes pristatome į paštomatus ar nurodytu adresu, taip pat kviečiame jas atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje ir atsiskaityti grynaisiais ar banko kortele. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje.

Aktyvūs filtrai