Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 45.00 € - 75.00 €

Audi žemėlapiai

Audi multimedijų GPS žemėlapių atnaujinimas yra būtinas norint užtikrinti, kad Jūsų navigacinė sistema veiktų tiksliai, visada rodytų teisingą ir naujausią informaciją apie kelius, eismo sąlygas ir lankytinas vietas. Reguliarūs atnaujinimai padeda išvengti klaidingų maršrutų ir suteikia prieigą prie naujausių kelių bei lankytinų vietų informacijos.

Kodėl svarbu atnaujinti Audi žemėlapius?
- Tikslūs maršrutai: naujausi Audi žemėlapiai užtikrina, kad Jūsų maršrutai būtų tikslūs ir kad išvengtumėte klaidingų nuorodų ar uždarytų kelių.
- Nauji keliai ir statybos: nuolat keičiami keliai, naujos sankryžos ir statybos projektai gali padaryti Jūsų senus Audi žemėlapius nebeaktualiais.
- Geresnė navigacija: naujausi Audi žemėlapiai dažnai apima naujas funkcijas, pvz., eismo stebėjimą realiu laiku, alternatyvius maršrutus ir kt.

Ką reikia žinoti ieškant Jūsų Audi automobiliui tinkamų žemėlapių atnaujinimų.
- Navigacijos sistemos modelis: sužinokite savo Audi automobilio multimedijos modelį ir navigacijos sistemos versiją. Tai gali būti gamintojo integruota sistema (pvz., Audi MMI) arba trečiųjų šalių įranga (pvz., Garmin, TomTom). Ši informacija gali būti nurodyta Audi automobilio vadove arba navigacijos sistemos nustatymuose.
- SD kortelė arba USB: dauguma naujų Audi žemėlapių atnaujinimų yra atliekami naudojant SD atminties korteles arba USB atmintines. Audi automobilių GPS žemėlapių atnaujinimas naudojant SD kortelę ar USB atmintinę yra paprastas ir efektyvus būdas užtikrinti, kad Jūsų Audi navigacinė sistema visada turėtų naujausią informaciją.

Ar Jūs pats galite įsidiegti Audi žemėlapių atnaujinimus? Žinoma!
- Įdėkite SD kortelę arba USB atmintinę į atitinkamą lizdą Audi automobilio navigacijos sistemoje.
- Sekite Audi navigacijos sistemos ekrane pateiktas instrukcijas, kad pradėtumėte ir užbaigtumėte atnaujinimą.

Jei nerandate savo automobilio multimedijos grotuvo GPS žemėlapių atnaujinimo arba turite klausimų, būtinai susisiekite su mumis el. paštu info@epirkimas.lt arba telefonu +370 37 331923.

Aktyvūs filtrai