GPS navigacijos

GPS navigacija – kad keliavimas iš taško A į tašką B būtų greitas ir patogus

Navigacija – išmanioji technologija, be kurios, tikriausiai, daugelis neįsivaizduotume savo gyvenimo. GPS navigacija (navigacija automobiliui, navigacija motociklams ir kt.) leidžia nustatyti pasirinkto objekto koordinates visame pasaulyje, o tai suteikia galimybę nevaržomai keliauti greičiau ir patogiau. Šiuolaikinės navigacijos sistemos turi daugybę funkcijų, padedančių supaprastinti keliavimą: jos ne tik apskaičiuoja trumpiausią arba greičiausią maršrutą iki kelionės tikslo, bet taip pat gali pateikti informaciją apie eismo sąlygas realiu laiku ir pan. Taip pat rinkoje siūlomi navigaciniai sprendimai, kurie veikia be interneto (navigacija be interneto).

Geriausia navigacija automobiliui: kaip išsirinkti?

Auto navigacija yra bene dažniausias pirkinys tarp vairuotojų. Rinkoje skirtingų navigacijų automobiliui pasirinkimas yra išties didelis, tad, ieškant geriausios navigacijos automobiliui, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos svarbius kriterijus: populiariausios navigacijų programos ir žemėlapiai, ekranas ir vaizdas, techninės charakteristikos, balsinės sistemos veiksmingumas, ryšio stiprumas ir naudojama programinė įranga.

Prie kiekvieno mūsų internetinėje parduotuvėje esančio produkto yra pateiktas išsamus aprašymas, kuris padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius patenkinantį gaminį.

„Epirkimas.lt“ – platus žinomų prekinių ženklų navigacinių sistemų pasirinkimas

„Epirkimas.lt“ internetinėje parduotuvėje – platus ir nuolat atnaujinamas įvairių navigacinių sprendimų pasirinkimas. TomTom, Modecom, Garmin navigacija ir kitų visame pasaulyje garsių prekinių ženklų navigacijos įrenginius siūlome įsigyti už itin patrauklią kainą. Visos mūsų asortimente esančios navigacijos sistemos yra suskirstytos į atskiras kategorijas, kad kiekvienas klientas galėtų greitai ir patogiai rasti tai, ko iš tiesų reikia.

- GPS automobiliams;

- GPS sunkvežimiams;

- GPS motociklams;

- GPS sportui;

- GPS nešiojami;

- GPS medžioklei;

- GPS jūriniai;

- Echolotai;

- GPS sekikliai.

Jūsų patogumui, įsigytas prekes pristatysime į pasirinktą paštomatą ar nurodytu adresu, taip pat kviečiame jas atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje ir atsiskaityti grynaisiais ar banko kortele. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje

Aktyvūs filtrai