• Nauja

Xiaomi Roidmi X20S belaidis dulkių siurblys - šluota su drėgno valymo funkcija, balta/juoda

419.98 €
Su mokesčiais
Terminas, mėn.:
24
#
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma 6 , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

Xiaomi Roidmi X20S Cordless Vacuum Cleaner - patirkite, kad valymas gali būti patogus! Turite didesnį butą ar namą? Puiku! 2500 mAh baterija užtikrina įspūdingą veikimo laiką. Xiaomi Roidmi X20S veikia 120 000 apsisukimų per minutę greičiu, o siurbimo galia siekia 138 vatus, todėl galite būti tikri, kad Jūsų butas bus švarus. Pridedami priedai puikiai tinka visų tipų paviršiams valyti, o belaidis įkrovimas leis atitrūkti nuo laidų. Pažiūrėkite, kuo dar jis gali Jus nustebinti!

2in1 įrenginys
Naudodami Xiaomi Roidmi X20S galite išsiurbti ir iššluostyti grindis. Tiesiog pakeiskite šepetį šluoste (pridedama). Elektrinio šluotos šepetėlio galvutė sukasi apie 200 aps./min., kruopščiai nuvalant paviršius. Riebios dėmės ant virtuvės plytelių, maisto likučiai - dulkių siurblys tam paruoštas!

Inovatyvūs sprendimai
Elektrinis šluotos šepetys naudoja išmanią mikroschemą vandens lygiui valdyti. Dėl to po plovimo paviršius greitai išdžiūsta, galima laisvai judėti bute ar name Rezervuare telpa 240 ml vandens, taip pat galite pasirinkti iš 2 vandens kiekio režimų. Ir tai dar ne viskas! Kad viskas būtų dar lengviau, Xiaomi Roidmi X20S turi savaiminio išsivalymo stotelę, kuri išvalo šluotos šepetį ir išdžiovina. Mėgaukitės novatoriškais sprendimais, kuriuos siūlo Xiaomi Roidmi X20S!

Efektyvus elektrinis šepetys
Elektrinis grindų šepetys turi naujo tipo HL volelį. Šerių ilgis siekia 1 mm, todėl ne tik surenka didesnius nešvarumus ir plaukus, bet ir efektyviai pašalina plyšiuose pasislėpusias dulkes. Puikiai tinka įvairių tipų paviršiams, pavyzdžiui, plytelėms, kilimams ir pan.

Naujos kartos variklis be šepetėlių ir Air-x technologija
Dėl naujos kartos skaitmeninio bešepetėlių variklio, kurio apsisukimų dažnis yra iki 120 000 aps./min., ir naujoviško oro kanalo dizaino, Xiaomi Roidmi X20S siurbimo galia siekia 138 vatus, o įsiurbiamo oro slėgis – 25 000 Pa. Be to, naudojant Air-x technologiją efektyviai atskiria orą nuo dulkių neužblokuodamas filtro ir nesumažindamas siurbimo galios.

65 min. darbo laikas
BMS-X sistema prailgina veikimo laiką išmaniai optimizuodama 8 ličio baterijų valdymą. Be to, programa Jus informuos apie akumuliatoriaus būseną ir parodys visas iškilusias problemas. Įrenginio bendra galia yra 435 vatai, o Xiaomi Roidmi X20S veikimo laikas siekia apie 65 minutes.

Šešių pakopų filtravimas
Suteikite savo šeimai švarią ir saugią aplinką! Įrenginys turi kelių pakopų filtravimo sistemą, kuri efektyviai atskiria dulkes nuo oro. Net mažiausios 0.3 μm priemaišos yra filtruojamos, o gryninimo greitis siekia 99%. Be to, įrenginys nustos veikti, jei pamiršite sumontuoti vieną iš kelių filtravimo sistemos dalių. Tai užtikrina Xiaomi Roidmi X20S apsaugą ir vartotojo saugumą.

Įvairūs valymo scenarijai
Komplekte yra priedai, kuriuos naudosite priklausomai nuo valomo paviršiaus. Dulkių erkučių šepetėlis efektyviai pašalina čiužiniuose tvyrančius alergenus, o daugiafunkcis šepetėlis pravers valant nelygius paviršius, pavyzdžiui, kompiuterio klaviatūrą. Norėdami atsikratyti nešvarumų iš siaurų ir sunkiai pasiekiamų paviršių, naudokite plyšių šepetį.

Jūsų namų švaros sargas
Įdiekite programą, kad gautumėte prieigą prie naudingų funkcijų! Prietaisas per Bluetooth jungiasi prie išmaniojo telefono, o programėlė leidžia patikrinti likusį veikimo ar valymo laiką. Jis taip pat atsiųs Jums pranešimą, kai dulkių konteineris bus pilnas ir filtrą reikės pakeisti.

Magnetinis belaidis įkrovimas
Atsilaisvinkite nuo laidų ir naudokite patogų būdą įkrauti savo Xiaomi Roidmi X20S, nes dulkių siurblys palaiko belaidį įkrovimą. Tiesiog pritvirtinkite įkrovimo stotelę ant sienos ir pritvirtinkite prie jos įrenginį. Tereikia maždaug 2.5 valandos, kol dulkių siurblys vėl bus paruoštas naudoti.

Patogus vartotojui dizainas
Xiaomi Roidmi X20S sukurtas taip, kad būtų paprastas ir malonus naudoti. Kruopščiai apgalvota konstrukcija užtikrina 10% mažesnį triukšmo lygį, todėl triukšmo lygis yra maždaug 72dB (A). Novatoriškas elektrinis šepetys aprūpintas LED lempa, todėl paviršių po lova ar sofa valyti žymiai patogiau. Be to, 1.5 kg įrenginio svoris leidžia lengvai pašalinti dulkes nuo aukštų baldų ir užuolaidų.

Minimalistinis dizainas
Xiaomi Roidmi X20S dizainas buvo įvertintas daugybe apdovanojimų. Neutralios juodos ir baltos spalvos naudojimas suteikia įrenginiui klasikinę, bet stilingą išvaizdą. Taigi puikiai dera prie bet kokio namų interjero.

Techninė charakteristika:

Galia: 435 W

Siurbimo galia: 138 W

Triukšmo lygis: <55/72 dB (A)

Siurbimo slėgis: 25 000 Pa

Variklio apsisukimų skaičius: 120 000 rpm maks.

Baterijos talpa: 2500 mAh x8

Įkrovimo laikas: apie 2.5 val.

Veikimo laikas: ekonominiu režimu iki 65 min., standartiniu režimu iki 40 min., turbo režimu iki 10 min., šlavimo laikas: iki 120 min.

Nešvarumų konteinerio talpa: 0.4 l

Vandens bako talpa: 0.240 l

Komplektacija:
- Dulkių siurblys
- Dulkių siurblio vamzdis
- Valymo stotis
- Šluostės galvutė x2
- Šluostymo šepetys
- Elektrinis grindų šepetys
- Dulkių erkučių šalinimo šepetėlis
- Plyšių šepetys
- Daugiafunkcis šepetys
- Filtras
- Belaidis įkroviklis

Medžiagos: metalas, plastikas

Matmenys: 1191 x 259 x 158 cm

Siurblio svoris: 1.5 kg

Svoris pilnai sukomplektavus: 2.6 kg

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

Baterijos garantija: 6 mėn.

029736
2 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Balta
Siurblio tipas
Rankinis belaidis
Valymo būdas
Sausas ir drėgnas
Dulkių rinkimo tipas
Konteineris
Galia
435 W
Turbo šepetėlis
Nėra
Dulkių rinkiklio talpa
0.4 l
Vandens bako talpa
0.24 l
Siurbimo slėgis
25000 Pa
Kategorija
Dulkių siurbliai