Nuki Keypad - išmaniosios durų spynos klaviatūra kaina
  • Nuki Keypad - išmaniosios durų spynos klaviatūra kaina
  • Nuki Keypad - išmaniosios durų spynos klaviatūra pigiau
  • Nuki Keypad - išmaniosios durų spynos klaviatūra internetu
  • Nuki Keypad - išmaniosios durų spynos klaviatūra išsimokėtinai

Nuki Keypad - išmaniosios durų spynos klaviatūra

78.99 €
Su PVM
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

Nuki Keypad - klaviatūra yra puikus Nuki Smart Lock priedas. Nereikia nieko su savimi pasiimti, tiesiog įveskite savo 6 skaitmenų prieigos kodą, kad Jums ir svečiams būtų lengva patekti į Jūsų namus.

Norite mėgautis poilsiu be išmaniojo telefono? Grįžus namo, norint atrakinti duris, pakanka įvesti šešių skaitmenų kodą.

Klaviatūra montuojama Jūsų lauko durų išorėje, priklijuojant prie durų rėmo arba prisukant prie namo sienos. Klaviatūrą galima surinkti ir naudoti bet kas per kelias minutes. Klaviatūrą maitina du elementai, todėl nereikia jungti laidų ar kabelių.

Klaviatūrą galima naudoti su bet kuria Nuki Smart Lock išmaniąja durų spyna. Klaviatūros valdymas atliekamas naudojant Nuki programą.

Kiekvienoje klaviatūroje vienu metu galima išsaugoti iki 100 skirtingų prieigos kodų. Jūs nusprendžiate, kuriuos leidimus gauna kiekvienas vartotojas. Dėl Nuki programos veiklos žurnalo visada galite stebėti, kas įeina į Jūsų namus.

Kaip ir kitus Nuki Smart Lock produktus, klaviatūras sukūrė EOOS. Skaičiai yra šviesūs ir taip užtikrina optimalų valdymą net naktį. LED juosta rodo įvesties ir užrakinimo proceso sėkmę.

Nuki klaviatūra padeda nuomoti būstą atostogų metu. Tiesiog paskirkite svečiams individualų prieigos kodą iškart po to, kai jie užsisako. Tai suteikia svečiams lengvą prieigą nuomos metu. Kaip savininkas, Jūs sutaupote laiko, nes Nuki klaviatūra išvaduoja Jus nuo vargo asmeniškai perduodant raktus. Tai taip pat reiškia didesnį komfortą Jūsų svečiams, nes nereikia jokios programos, specialios paskyros ar net išmaniojo telefono.

Kritiniu atveju kiekviena minutė yra svarbi. Todėl svarbu, kad tiek skubios pagalbos tarnybos, tiek artimieji galėtų greitai ir saugiai patekti į namus, kuriuose gyvena globos reikalaujantįs asmenys. Su Nuki klaviatūra šeimos nariai ir globėjai visada gali įeiti į namus, esant svarbiam reikalui.

Techniniai duomenys:

Kodų / derinių skaičius: 100

Ryšys: Bluetooth 5.0

Saugumo klasė: IP65

Bluetooth diapazonas: apie 5 - 10 m.

PIN kodų ilgis: iki 6

Suderinamumas: iOS, Android, Nuki Web

Maitinimas 2 x CR2032 baterijos

Matmenys: 30 x 90 x 15 mm

Garantija juridiniams asmenims: 24 mėn

Garantija fiziniams asmenims: 12 mėn

NUKI_220284

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Prekės tipas
Durų spynos

Atsiliepimai

Кlientų atsiliepimų kol kas nėra.

Rašyti atsiliepimą

Nuki Keypad - išmaniosios durų spynos klaviatūra

Nuki Keypad - klaviatūra yra puikus Nuki Smart Lock priedas. Nereikia nieko su savimi pasiimti, tiesiog įveskite savo 6 skaitmenų prieigos kodą, kad Jums ir svečiams būtų lengva patekti į Jūsų namus.

Rašyti atsiliepimą