• Sumažinta kaina
  • - 159.00 €

Huawei Sound X Stary Night Hi-Res Bluetooth belaidė kolonėlė, juoda

249.99 €
408.99 €
Su PVM
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

"Pakratykite" savo jausmus su dvigubais žemų dažnių garsiakalbiais „Devialet“
"Huawei" sujungė jėgas su „Devialet“, kad sukurtų garso patirtį, kurią girdėsite ir pajusite. „HUAWEI Sound X“ naudoja „Devialet“ „Speaker Active Matching“ (SAM®) technologijos galią, kuri pritaiko garsą pagal garsiakalbių savybes. Tai reiškia, kad dvigubi žemų dažnių garsiakalbiai tiksliai atkartoja garso signalus realiuoju laiku, suteikdami Jums aukšto lygio garso įrašą tiksliai taip, kaip buvo numatyta girdėti. Žemųjų dažnių garsiakalbis siekia 40 Hz, o poslinkio amplitudė "peak-to-peak" siekia iki 20 mm, todėl pamatysite, išgirsite ir pajusite vibracijas.

Mažas, bet galingas
Nenuvertinkite to - „HUAWEI Sound X“ yra daug galingesnis, nei galima tikėtis dėl mažo dydžio. Dvigubi žemųjų dažnių garsiakalbiai pagaminti iš magnetinių retųjų metalų, suteikiant jiems galią sukurti didžiulę vibraciją. Jie taip pat yra itin jautrūs, sukuria milžinišką garsą su minimalia energijos įvestimi, todėl garsiakalbis Jus nustebins ne savo dydžiu, o garsu.

Stabilus garsiakalbių valdymas
„HUAWEI Sound X“ pateikia iki SPL 93 dB du kartus aiškesnį, niuansuotą garsą. Dauguma tradicinių garsiakalbių praranda kokybę esant dideliam garsui. Tai nėra „HUAWEI Sound X“ problema dėl „Devialet“ „Push-Push“ akustinio dizaino. Kiekvienas iš simetriškų dvigubų žemųjų dažnių garsiakalbių panaikina kito vibracijas, slopindamas iškraipymus bet kokiu garsumu.

Pasinerkite į 360° aukšto lygio garsą
„HUAWEI Sound X“ sukuria turtingą garso aplinką, kurią galite patirti. Garsiakalbyje yra šeši galingi aukštų dažnių garsiakalbiai, kurie naudoja HUAWEI garso algoritmą, kad sukurtų nuostabų erdvinį garsą ir sukurtų didžiulį erdvės pojūtį. Kiekvienas garsiakalbis yra individualiai sukurtas optimaliam garsui, todėl garsiakalbio dažnis siekia 40 kHz

„Huawei Share Audio“
Kai klausotės dainos telefone ir norite ją tikrai pajusti, palieskite „HUAWEI Sound X“. Tai akimirksniu įkvepia Jūsų muzikai naujos gyvybės su dvigubais žemų dažnių garsiakalbiais ir automatiniu garso lauko suvokimu. Pasiruoškite išbandyti mėgstamas dainas visiškai nauju būdu.

Sertifikuotas „Hi-Res“ garsas
„HUAWEI Sound X“ buvo sertifikuotas kaip „Hi-Res“, todėl galite būti tikri, kad jis teikia tikrą garso įrašą be nuostolių. Garsiakalbis užfiksuoja kiekvieną originalaus įrašo niuansą, todėl pasijusite lyg šalia savo mėgstamiausių atlikėjų.

Rafinuotas ir stilingas
Dėl savo aptakios konstrukcijos, lietimui jautrių mygtukų ir blizgaus paviršiaus „HUAWEI Sound X“ yra malonus liesti, o taip pat akims ir ausims. Unikalus dizainas suteikia Jums langelius į žemųjų dažnių garsiakalbius, todėl girdėdami ir jausdami galite pamatyti žemų dažnių garsiakalbio judėjimą. Mygtukai yra su spalvingomis lemputėmis, kurios pulsuoja ir keičia spalvas ir tai suteikia malonumo Jūsų melodijoms.

Specifikacijos:

Atkuriami dažniai: 40 Hz - 40 kHz

Sertifikavimas: Hi-Res

Bendras harmoninis iškraipymas (thd): 0.04 %

Žemų dažnių garsiakalbių skaičius: 2

Žemųjų dažnių garsiakalbio skersmuo (imperinis): 8.89 cm

Plačiajuoščiai (full-range) garsiakalbių skaičius: 6

„Bluetooth“ versija: 5.0

Bluetooth profiliai: A2DP, HFP

Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac 2 x 2, 2.4 GHz ir 5 GHz

Valdymas per telefono aplikaciją: Yra

NFC: Yra

Procesorius: MediaTek MT8518 4-core 1.5 Ghz

Operatyvi atmintis: 512 MB

Vidinė atmintis: 8 GB

Valdymo mygtukai: Mute, Volume +/-, multifunkcinis

AC įvesties įtampa: 24 V

DC įvesties įtampa: 2.7 V

Veikimo temperatūra: 0 - 40 °C

Matmenys: ø165 x 203 mm

Svoris: 3.5 kg

Spalva: juoda (Stary Night)

Garantija: 24 mėn.

55025381

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Bendras galingumas
60 W
Kolonėlių tipas
1.0
Bluetooth ryšys
Bluetooth 5.0
Atsparumas vandeniui
Nėra
Kategorija
Kolonėlės