Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija motociklams kaina
  • Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija motociklams kaina
  • Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija motociklams pigiau
  • Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija motociklams internetu
  • Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija motociklams išsimokėtinai
  • Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija motociklams pigiai
  • Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija motociklams lizingu

Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija motociklams

373.81 €
Su PVM
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija vaizdingoms kelionėms motociklu
Tvirtas, atsparus kuro garams ir UV spinduliams korpusas, galima naudoti mūvint pirštines, saulėje įskaitomas 4.3" ekranas.
Palaikykite ryšį laisvų rankų įranga, gaukite telefono pranešimus ir dalinkitės GPX maršruto failais su draugais. Valdykite muziką ir grojaraščius iš savo išmaniojo telefono zūmo navigacijos ekrane Prisijunkite prie nemokamų tiesioginių eismo ir oro sąlygų paslaugų, naudodami Smartphone Link programėlę.
Funkcija “Garmin Adventurous Routing™”, skirta vingiuotiems ar kalvotiems keliams atrasti, vengiant nuobodžių greitkelių.
Integruotas Wi-Fi skirtas patogiam žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimams, nenaudojant kompiuterio.
Motociklininkų įspėjimai apie staigius vingius, geležinkelio pervažas, greičio matuoklius ir ne tik, taip pat automatiniai pranešimai apie eismo įvykius.
Iš anksto įdiegti visos Europos žemėlapiai; Spauskite čia, kad pamatytumėte žemėlapių sąrašą.

Negalintiems gyventi be motociklų ir nuotykių
Navigacinis įrenginys zūmo 396 LMT-S patiks motociklininkams, mėgstantiems tikrus nuotykius. “Garmin Adventurous Routing™” funkcijos dėka, prietaisas parinks vingiuotus, kalvotus ir nenuobodžiomis vietovėmis vedančius maršrutus. Šviesiu 4.3" ekranu, galima naudotis ir mūvint pirštines. Be to, galėsite maršrutu pasidalinti ir su draugais.

Dalinimasis maršrutu su draugais
“Garmin Adventurous Routing™” funkcija, jums padės išvengti nuobodžių greitkelių, zūmo® 396LMT-S leis jums koreguoti maršruto nustatymus, galėsite pasirinkti vingiuotus, kalvotus ar ekstremalius kelius netoli skardžių. Taip pat galėsite lengvai siųsti GPX failus iš savo telefono į zūmo navigaciją arba dalintis GPX failais su kartu važiuojančiais draugais, kad galėtumėte važiuoti tuo pačiu maršrutu. Kai zūmo susiesite su išmaniuoju telefonu, Smartphone Link programėlė įgalins “LiveTrack” funkciją, kurios dėka jūsų draugai ir artimieji galės sekti jūsų buvimo vietą realiuoju laiku.

Bluetooth® ryšio privalumai
Savo zūmo galėsite sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu arba Bluetooth® sąsają turinčiomis ausinėmis ar šalmu (parduodami atskirai). Telefoną saugiai laikykite kišenėje arba krepšyje, bet nevaržomi kalbėkite telefonu laisvomis rankomis ir išlaikydami dėmesį į kelią. Taip pat galite valdyti muziką ir grojaraščius iš savo išmanaus telefono zūmo navigacijos ekrane.

Nemokamos paslaugos
Smartphone Link, tai nemokama mobilioji programėlė kuri susies įrenginį zūmo® 396LMT-S su iPhone® arba Android™ išmaniaisiais telefonais. Susiejus zūmo® 396LMT-S navigaciją su išmaniuoju telefonu jūs galėsite prietaiso ekrane matyti informaciją apie eismą ir orus.

Lengva atnaujinti Wi-Fi ryšiu
Naujus žemėlapius ir programinę įrangą atnaujinti itin paprasta Wi-Fi ryšiu. Kai įrenginys susiejamas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiranda pranešimas apie galimą naujinį, jeigu toks prieinamas. Tuomet reikia prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir palaukti, kol jis Wi-Fi ryšiu atsiųs naujinius.

Įspėjimai motociklininkams – būk budrus
Kad vairuotojai kelyje būtų budresni, o kelionės – saugesnės, zūmo® 396LMT-S teikia naudingus pranešimus apie priekyje esančius staigius vingius, greičio pokyčius, geležinkelio pervažas, gyvūnų perėjas, mokyklų zonas ir daugiau. Be to, pranešimai teikiami ir išvažiavus į priešingo eismo juostą arba vienpusio eismo gatve važiuojant netinkama kryptimi. Gausite ir įspėjimus apie eismo saugos kameras arba fotoradarus. Jei leidžiatės į ilgesnes keliones, įspėjimo apie nuovargį funkcija po tam tikro laiko pasiūlys padaryti pertrauką ir rekomenduos sustojimo vietas. Papildomam saugumui zūmo navigacijoje integruota automatinio eismo įvykio aptikimo funkcija, kuri išsiųstų trumpąsias žinutes pasirinktiems kontaktams telefone, jeigu patektumėte į eismo įvykį.

Jokio streso dėl besibaigiančių degalų
Su zūmo® 396LMT-S gaunate ir kelionės kompiuterį su degalų sąnaudų skaičiuokle, tad bus lengva prognozuoti atstumą, kurį dar galima įveikti su turimais degalais. Prireikus degalų gausite nurodymus, kur yra degalinės. Patogus greičio apribojimo indikatorius praneša, kada tempą reikėtų sumažinti. Yra ir skaitmeninis kompasas bei motociklininkams aktualių vietų (POI) duomenų bazė, kurioje lengvai rasite servisus, prekybos atstovus ir pan. Funkcija Service History Log padės laikytis techninės priežiūros veiksmų grafiko pagal laiką ir ridą.

Navigacijos įrankiai
Kelionės metu su zūmo® 396LMT-S, “Active Lane Guidance” funkcijos dėka jums bus teikiama informacija balsu, o ryškių rodyklių ekrane pagalba aiškiai suprasite kurią juostą pasirinkti kitam posūkiui atlikti arba išvažiavimui iš žiedo. Taip pat, funkcija zūmo “Up Ahead” padės lengvai pastebėti įdomias vietas ir atkarpas maršruto metu, nepaliekant žemėlapio rodinio jūsų navigacijos ekrane. “Easy Route Shaping” suteiks galimybę žemėlapyje pridėti taškų, kad galėtumėte važiuoti per pageidaujamas vietoves arba konkrečiai pasirinktus kelius. Be to, garsinės navigacijos komandos, padės išlaikyti jūsų dėmesį kelyje. Zūmo® 396LMT-S funkcija “Garmin Real Directions™” iš esmės pakeičia požiūrį į garsines instrukcijas. Užuot naudojusi gatvių pavadinimus, ji nurodymus sako pagal lengvai atpažįstamus orientyrus, pastatus ar šviesoforus (pvz., „Už raudono pastato sukite į kairę“). Zūmo Taip pat palaiko TracBack® funkciją, kuri leidžia leidžia jums grįžti tuo pačiu keliu į pradinį kelionės tašką.

Patvarus, išbandytas kelyje
Sukurtas motociklininkams, patvarusis zūmo® 396LMT-S suteiks jums daug žinių apie kelionę. Jame yra integruotas kelionės kompiuteris su kompaso ekranu, greičio ribojimo perspėjimais ir lietimui jautria vartotojo sąsaja, kuri leidžia įvesti informaciją lengvai ir greitai, netgi dėvint pirštines. Patvarus korpusas atsparus kuro garams, UV spinduliams, lietui ir atšiaurioms oro sąlygoms.

Techninės savybės
Gamintojo kodas 010-02019-10
Ekrano dydis (ilgis x plotis): 4.3" įstrižainė (109 mm), 94 x 56 mm
Ekrano raiška: 480 x 272
Ekrano tipas: Spalvotas WVGA TFT ekranas
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: Iki 4 val.
Ausinių lizdas / garso išvestis: Taip
Didelio jautrumo imtuvas: Taip (GPS)
Neperšlampamas: Taip (IPX7)
Kortelės lizdas ir atmintis
Iš anksto įkelti kelių žemėlapiai: Taip
Žemėlapių padengimas: Europa
Žemėlapių naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Taip
Atminties kortelės lizdas: microSD (atminties kortelė į komplektą neįeina)
Funkcijos
Informaciniai garsiniai pranešimai: Taip
Gatvių pavadinimų įvardinimas: Taip (su Garmin Real Directions™)
Eismo spūsčių informacija (maršrutų informacija priklauso nuo imtuvo ir prenumeratos): Taip
Eismo spūsčių informacijos naujiniai visą naudojimo laikotarpį: Ne
Eismo juostos parinkimo asistentas (parodo reikalingą eismo juostą): Taip
Sankryžos vaizdas (ties sankryža su galiojančiais kelio ženklais): Taip
Kelių vengimas (žvyrkelių, mokamų kelių ir pan.): Taip
Bluetooth®: Taip
Wi-Fi®: Taip
Greičio ribojimo informacija (Europos ir JAV keliuose): Taip
Kur aš esu? (Surask artimiausią ligoninę, policijos nuovadą, degalinę ar kt.): Taip
Paslaugos (sužinok apie pakeliui teikiamas paslaugas ): Taip
QWERTY arba ABC klaviatūros: Taip
Garmin Garage™ (keičiama transporto priemonė-rodyklėlė): Taip
Garmin Garage™ įgarsinimas (įvairiais balsais): Taip
MP3 muzikos grotuvas: Taip
Garantija
Garantija: 24 mėn.
010-02019-10

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Ekrano įstrižainė
4.3"
Vaizdo registratorius
Nėra
WiFi
Yra
Bluetooth
Yra
Prekės tipas
GPS motociklams

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija motociklams

Garmin zumo 396 LMT-S EU GPS navigacija vaizdingoms kelionėms motociklu
Tvirtas, atsparus kuro garams ir UV spinduliams korpusas, galima naudoti mūvint pirštines, saulėje įskaitomas 4.3" ekranas.
Palaikykite ryšį laisvų rankų įranga, gaukite telefono pranešimus ir dalinkitės GPX maršruto failais su draugais. Valdykite muziką ir grojaraščius iš savo išmaniojo telefono zūmo navigacijos ekrane Prisijunkite prie nemokamų tiesioginių eismo ir oro sąlygų paslaugų, naudodami Smartphone Link programėlę.
Funkcija “Garmin Adventurous Routing™”, skirta vingiuotiems ar kalvotiems keliams atrasti, vengiant nuobodžių greitkelių.
Integruotas Wi-Fi skirtas patogiam žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimams, nenaudojant kompiuterio.

Rašyti atsiliepimą