• Sumažinta kaina
  • - 6.02 €

Huawei Watch Fit Mini 37mm Fara-B69, Frosty White - išmanusis laikrodis

91.96 €
97.98 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

HUAWEI WATCH FIT mini - atraskite išties tikro stilingą būdą stebėti savo sveikatą ir formą. Derindamas klasikinę stačiakampę išvaizdą su galingais treniruočių režimais ir sveikatos funkcijomis, išmanusis laikrodis HUAWEI WATCH FIT mini siūlo sveikesnį kelią pasiekti savo tikslus.

Grožis stačiakampyje
Atraskite tikrą formos eleganciją su klasikinio stačiakampio dizaino išmaniuoju laikrodžiu HUAWEI WATCH FIT mini. Gėrėkitės glotniai užapvalintais švelnios aukso spalvos metalinio korpuso kampais bei kraštais ir mėgaukitės laikui nepavaldžiu grožiu išmaniajame laikrodyje.

Subtilumo esmė
Kiekvienas elementas sukurtas atsižvelgiant į estetiką ir funkciją. Plonos, bet tvirtos ąselės sukuria natūraliai aptakią išvaizdą, o kruopščiai suprojektuota karūnėlė sklandžiai integruojasi į visumą, kad būtų lengva ir paprasta valdyti.

Vizija laike
Palaima Jūsų pojūčiams – HUAWEI WATCH FIT mini 1.47 colio AMOLED FullView jutiklinis ekranas yra išskirtinis. Nustatykite klasikinį laikrodžio ciferblatą arba rinkitės iš dar 5 įdiegtų ciferblatų, kurių kiekvienas pritaikytas Jūsų gyvenimo būdui. Be to, galite užeiti į HUAWEI Watch Face Store parduotuvę ir išsirinkti iš daugiau nei 300 ciferblatų.

Veikia išmaniau, tarnauja ilgiau
Išmanusis laikrodis HUAWEI WATCH FIT mini užtikrina neįtikėtiną 14 dienų akumuliatoriaus naudojimo trukmę naudojant įprastai arba 10 dienų naudojant intensyviai. Kai akumuliatorius išseks, jokių problemų – įkrovę vos 5 minutes magnetiniu įkrovikliu, galėsite toliau naudotis įrenginiu 2 dienas.

Menstruacijų ciklo stebėsena
Veskite lengvai valdomą menstruacijų ciklo kalendorių naudodamiesi HUAWEI WATCH FIT mini. Laiku gaukite taktiškus priminimus, kad artėja Jūsų laikas.

„TruSleep™ 2.0“ miego stebėsena
Mėgaukitės kokybiškesniu miegu su TruSleep™ 2.0 HUAWEI WATCH FIT mini išmaniajame laikrodyje. 4 skirtingos miego būsenos – gilus miegas, lengvas miegas, REM ir snūduriavimas – gali būti stebimas 96% geresniu tikslumu. Be to, gaukite daugiau nei 200 miego kokybės gerinimo patarimų 6 pagrindinėms miego problemoms.

Visos dienos SpO2 stebėsenos funkcija
Dėl lėtinio mažo kraujo prisotinimo deguonimi (SpO2) gali kilti nuovargis, suprastėti atmintis ir netgi sutrikti smegenų ir širdies veikla. Todėl būkite įsitikinę, kad visada esate saugioje zonoje. HUAWEI WATCH FIT mini turi integruotą SpO2 aptikimo sistemą, kuri visą parą stebi kraujo prisotinimą deguonimi. Jei jis nukris per žemai, apyrankė suvibruos, pranešdama, kad turite skirti laiko atsikvėpti ir atkurti pusiausvyrą.

Širdies susitraukimų dažnio stebėjimas visą parą
Stebėkite savo širdį su „TruSeen™ 4.0“ širdies ritmo stebėjimo technologija. Dėl tikslaus optinio lęšio ir DI pagrįsto duomenų apdorojimo, galėsite tiksliai 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę matuoti savo širdies susitraukimų dažnį ir būti iš karto įspėjami, jei jis viršys saugų lygį arba nukris žemiau.

„TruRelax™“ streso stebėsena
Pašalinkite kasdienį stresą „TruRelax™“ streso stebėjimas leidžia Jums sužinoti, kad nebevaldote situacijos ir rekomenduoja naudoti integruotą kvėpavimo lavinimo vadovą, kad visą laiką jaustumėte žemę po kojomis.

Įjunkite aktyvų režimą
Pasirinkite iš iki 96 skirtingų vidaus ir lauko treniruočių režimų. Be to, stebėkite savo aktyvumo lygį nustatydami 3 veiklos tikslus – „Žingsniai“, „Aktyviai praleistos valandos“ ir „Vidutinio arba didelio veikla“ – per spalvingus, akį traukiančius žiedus.

Leiskite viskuo pasirūpinti laikrodžiui
Sekite savo širdies ritmą, sudegintas kalorijas ir kita treniruočių metu, įskaitant naują treniruotę su šokdyne. Visi Jūsų duomenys saugomi ir analizuojami lengvai suprantamuose grafikuose, todėl galite stebėti savo kūno rengybos kelionę ir išsikelti įkvepiančius tikslus.

Nuotolinis kameros užraktas
Naudokite nuotolinio užrakto funkciją, fotografuodami telefono kamera ir daugiau niekada nelikite atskirti nuo grupės nuotraukų.

Valdykite muziką
Valdykite savo telefone leidžiamą muziką naudodami HUAWEI WATCH FIT mini.

Pranešimas apie skambučius
Kai Jums skambina, patogiai ant savo riešo matykite kas.

Momentiniai pranešimų priminimai
Per daug užimti, kad atsilieptumėte? Nedelsiant atsakykite automatine žinute arba tiesiog atmeskite skambutį, neimdami telefono.

Techniniai duomenys:

Operacinė sistema: Huawei Lite OS
Ekrano plotis (mm): 37.33 mm
Laikrodžio korpuso dydis (mm): 51.5 x 25.9 x 11 mm
Svoris: 20 g
Jutiklinis ekranas: Taip
Ekrano raiška: 368 x 194
Ekrano tipas: AMOLED
Korpuso medžiaga: Plastikas
Korpuso medžiaga: Silikonas
Drėgmei atsparus korpusas: Iki 50 m
Standartinė korpuso apsauga: 5 ATM
Vidinė atmintis: 4 GB
Bluetooth: Yra
Bluetooth versija: 5.0
Atminties kortelė: Nėra
Mobilieji duomenys: Nėra
SIM tipas: Nėra
Wi-Fi: Nėra
GPS navigacija: Nėra
NFC: Nėra
Vibravimo funkcija: Yra
„Smart“ priminimai: Yra
Kamera: Nėra
Telefono kameros valdymas: Nėra
Deguonies tankio nustatymas: Yra
Širdies ritmo matavimas: Yra
SpO2: Yra
Kalorijų skaičiuoklė: Yra
Miego stebėjimas: Yra
Žadintuvas: Yra
Žingsnių matuoklis: Yra
Akselerometras: Yra
Giroskopas: Yra
Suderinamumas: „Android 6.0“ arba naujesnė, „iOS 9.0“ arba naujesnė
Darbo laikas belaidžiu režimu: Įprastas naudojimas: 14 dienų, intensyvus naudojimas: 10 dienų
Įkrovos tipas: Magnetinis
Garantija: 24 mėn. (baterijos garantija: 6 mėn.)
Fara-B69
2 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Balta
Dydis
37 mm
Laikrodžio tipas
Išmanusis laikrodis
WiFi
Nėra
LTE
Nėra
NFC
Nėra
GPS
Nėra
Korpuso forma
Kvadratinė
Kategorija
Laikrodžiai išmanieji