• Sumažinta kaina
  • Nauja
  • - 102.88 €

Garmin Forerunner 955 Solar 47mm, Whitestone, Silicone, Wi-Fi, GPS - išmanusis laikrodis

614.70 €
717.58 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 3-5 d.d.

Garmin Forerunner® 955 - siekiate nugalėtojų pakylos? Užsidėkite šį lengvą išmanųjį laikrodį. Treniruokitės geriausiai, pasiekite geriausių rezultatų ir pranokite varžovus, naudodamiesi įkrovimo saulės energija stiklelį „Power glass™“, kad pailgintumėte baterijos veikimo trukmę.

- Baterija veikia iki 20 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, todėl galite susidaryti išsamų vaizdą apie savo sveikatą – nuo miego iki treniruočių.
- Pasitelkite saulės energiją ir gaukite iki 49 val. GPS režimu veikiančią bateriją, naudodamiesi salės baterija.
- Slinkite per statistiką ir žemėlapius, naudodamiesi nauju ir jautriu jutikliniu ekranu.
- Drąsiai bėkite bet kokiu maršrutu, naudodamiesi integruotais spalviniais žemėlapiais ir kelių dažnio juostų GPS.
- Naudodamiesi pasiruošimo treniruotis funkcija žinokite, kada esate pasirengę produktyviai treniruotei.
- Suplanuokite strategiją su kasdien siūlomomis treniruotėmis, išsamia maršruto informacija ir ne tik – lenktynių valdiklyje.

SAULĖS ENERGIJA MAITINAMA BATERIJA
Baterija gali veikti iki 20 d. išmaniojo laikrodžio režimu su įkrovimu saulės energija. GPS režimu baterija veikia iki 42 val., o įkraunant saulės energija – iki 49 val. Naudojant režimą „UltraTrac™“ baterija veikia dar ilgiau – iki 110 val., jei įkraunama saulės energija.

JUTIKLINIS EKRANAS IR MYGTUKAI
Spustelėkite arba braukite per žemėlapius ir statistiką naudodami tradicinius mygtukinius valdiklius arba naują, jautrų jutiklinį ekraną.

PRITAIKYTA ATSIDAVUSIEMS ATLETAMS
Vos 52 gramus sveriantis išmanusis laikrodis „Forerunner 955“ padės jaustis lengvai ir prisitaikyti prie kūno.

PASIRUOŠIMAS TRENIRUOTĖMS
Nuo pat pabudimo gaukite pasirengimo balą, pagrįstą miego kokybe, atsistatymu, treniruočių krūviu ir ne tik, kad galėtumėte nuspręsti, ar diena labiau tinkama intensyviai sportuoti, ar ilsėtis.

RYTINĖ ATASKAITA
Vos pabudę gaukite miego, jėgų atgavimo ir treniruočių apžvalgą kartu su širdies dažnio kintamumo būsena, pasiruošimu treniruotėms ir orais. Netgi galite tinkinti savo ataskaitą taip, kaip norite ją matyti.

ŠIRDIES DAŽNIO KINTAMUMO BŪKLĖ
Geriau supraskite savo bendrą sveikatą, treniravimąsi ir jėgų atgavimą per širdies dažnio kintamumą jums miegant, pagal mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurtą technologiją.

LENKTYNIŲ VALDIKLIS
Pasiruoškite kitoms varžyboms naudodamiesi treniruočių patarimais, kasdienėmis treniruotėmis ir pabaigos laiko prognozėmis, pagrįstomis trasos informacija, orais ir pajėgumu.

KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS
Peržiūrėkite visos savaitės siūlomas treniruotes, kurios prisitaiko po kiekvieno bėgimo, kad atitiktų jūsų pajėgumą ir jėgų atgavimą, bei artėjančias lenktynes savo išmaniojo telefono programos „Garmin Connect™“ kalendoriuje.

„GARMIN COACH“
Į nemokamus prisitaikančius treniravimosi planus įtrauktos 5K, 10K ir pusmaratonio programos, kurias papildo patyrę treneriai, prisitaikantys prie jūsų tikslų.

BĖGIMO GALIA
Nuolat ant riešo matykite, kiek galios perduodate į kelią bėgdami, jei naudojate jutiklį „Running Dynamics Pod“ arba širdies dažnio monitorių „HRM-Pro™“.

REALIOJO LAIKO IŠTVERMĖS DUOMENYS
Naudokite šiuos duomenis ir sekite bei valdykite savo pastangas – tai padės nepersitempti bėgimo ar važiavimo dviračiu pradžioje.

BĖGIMO DINAMIKA
Naudojant „Running Dynamics Pod“ ar monitorių „HRM-Pro™“, laikrodis „Forerunner 955“ matuoja labai svarbius bėgimo rodiklius, pvz., žingsnių dažnį, žingsnio ilgį, kontakto su žeme trukmę, pusiausvyrą ir ne tik.

TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ
Naudojant naujus rodiklius, pvz., pulso kintamumo būseną, naujausią mankštos istoriją ir pajėgumą, galėsite lengvai suprasti savo bendras pastangas ir ar treniruojatės produktyviai, esate pasiekę piką ar persitempiate.

TRUMPALAIKIS KRŪVIS
Palyginkite naujausių treniruočių intensyvumą su optimaliu diapazonu, kad pagerintumėte savo fizinę būklę ir matytumėte treniruočių istoriją.

TRENIRAVIMOSI EFEKTAS
Sužinokite, kaip treniruotės veikia ištvermės, greičio ir jėgos pokyčius, pasitelkę aerobinio ir anaerobinio treniravimosi poveikio duomenis.

FUNKCIJA „PACEPRO™“
Funkcija „PacePro“ padeda išlaikyti norimą tempą teikdama pagal nuolydį pritaikytas rekomendacijas jums bėgant trasa.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
Žinokite, kiek laiko reikia ilsėtis iki kitos daug pastangų reikalaujančios treniruotės, atsižvelgiant į naujausius duomenis, bendrą stresą, miegą ir kasdienę veiklą ne treniruočių metu.

VO2 MAKSIMUMAS
Treniruokitės išmaniau žinodami savo VO2 maksimumą, pagal kurį galima prognozuoti rezultatus. Apskaičiuojant šią metriką atsižvelgiama net į rezultatų pokyčius, kuriuos gali sukelti šiluma ar aukštis.

REZULTATŲ SIEKIMO BŪSENA
Kai bėgiojate, šis įrenginys analizuoja tempą, širdies dažnį ir širdies dažnio kintamumą, kad realiuoju laiku įvertintų jūsų esamą pajėgumą siekti rezultatų.

SINCHRONIZUOKITE TRENIRUOČIŲ PLANUS
Gaukite savo treniruočių lauke ir patalpoje planus iš programos „Garmin Connect™“ arba sklandžiai sinchronizuokite su „Forerunner“ duomenis iš kitų platformų, įskaitant „TrainingPeaks®“ ir „TrainerRoad“.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
Paįvairinkite treniruotes dviračių sporto, triatlono, plaukimo baseine ir atvirame vandenyje, bėgimo stadione ir kitų veiklų profiliais. O jei ruošiatės lenktynėms ar derinate skirtingas treniruotes, galite perjungti sporto šakas vienu mygtuko paspaudimu.

VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA
Remiantis bėgimo istorija ir bendru fizinio pasirengimo lygiu, gausite įvertinimą, koks galėtų būti jūsų tempas dalyvaujant 5K, 10K ar net maratono lenktynėse. Be to, tendencijų duomenys parodys jūsų treniruočių poveikį ilgainiui.

KELIŲ DAŽNIŲ JUOSTŲ PALAIKYMAS
Pasiekite įvairias pasaulines palydovines navigacijos sistemas ir gaukite prieigą prie įvairių palydovų dažnių, kad padidintumėte tikslumą vietovėse, kur signalai atsispindi, yra priimami silpnai arba neprasiskverbia. Tai suteiks geresnį atstumo ir greičio tikslumą net sudėtingoje aplinkoje.

SPALVOTI ŽEMĖLAPIAI
Kai bėgiojate miesto gatvėmis arba tankiai apaugusiais miško takais, „Forerunner 955“ integruoti spalvoti žemėlapiai padės neišklysti iš kelio.

NUOSEKLI NAVIGACIJA
Bėkite pasirinkta trasa padedami išsamių nuorodų, kurios iš anksto praneša apie artėjantį posūkį.

ŽIEDINIŲ MARŠRUTŲ KŪRIMAS
„Trendline™“ populiarių maršrutų funkcija padeda rasti geriausius vietinius takus. Tiesiog įveskite norimą atstumą ir „Forerunner 955“ pasiūlys trasų, kurios sugrąžins jus į pradinį tašką.

KAS LAUKIA PRIEKYJE
Vienu žvilgtelėjimu matykite trasoje esančias lankytinas vietas. Be to, peržiūrėkite efektyvumo metriką, sektorių laikų ir atstumo ar aukščio duomenis bei priekyje esančių pagrindinių trasos punktų suvestinę.

FUNKCIJA „CLIMBPRO“
Naudokite pakilimo planuoklį „ClimbPro“ atsisiųstoms trasoms, kad matytumėte realiojo laiko informaciją apie dabartinius ir būsimus pakilimus, tokią kaip nuolydis, atstumas ir aukščio pokytis.

SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS
Jei jaučiatės nesaugiai arba jei jūsų laikrodis aptinka incidentą, pagalbos ir incidentų aptikimo funkcijos3 jūsų buvimo vietą nusiunčia skubios pagalbos kontaktams. Incidentų aptikimas pagal numatytuosius nustatymus įjungtas tik tam tikruose užsiėmimų profiliuose.

TRASOS
Kurkite arba raskite jau sukurtas trasas programoje „Garmin Connect“, kad visada turėtumėte kur bėgti. Taip pat planuokite bėgimą kitose platformose, pvz., „Strava“ ir „Komoot“, tada automatiškai sinchronizuokite su „Forerunner“ išmaniuoju laikrodžiu.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą su mūsų naujausios kartos širdies dažnio jutikliu ir įspėja, jei jis per tankus arba per retas jums ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu – net plaukiojant.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką.

TOBULESNIS MIEGO STEBĖJIMAS IR MIEGO BALAS
Supraskite, kaip jūsų kūnas atsistato, ir pasiruoškite treniruotėms su mūsų patobulinta miego stebėsenos funkcija. Pabudę gausite miego balą, miego stadijų, pulsoksimetro ir kvėpavimo duomenis, taip pat išsamias įžvalgas, kaip pagerinti miego kokybę.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
Šis pulso oksimetrijos jutiklis ant riešo stebi kraujo prisotinimo deguonimi lygį, kad galėtų pateikti išplėstinius miego stebėjimo ir aklimatizacijos dideliame aukštyje duomenis.

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS
Programa „Garmin Connect“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis. Peržiūrėkite ir įrašykite išsamią informaciją tiesiog ant riešo su moterų sveikatos stebėjimo programėle.

FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“
Užfiksuokite 2 min. trukmės užsiėmimą, kad pamatytumėte pagrindinius statistinius duomenis, įskaitant širdies dažnį, jo kintamumą, pulso oksimetriją, kvėpavimą ir stresą. Tada generuokite šių statistinių duomenų ataskaitą programoje „Garmin Connect™“ savo suderinamu išmaniuoju telefonu ir ją bendrinkite.

MUZIKA ANT RIEŠO
Atsisiųskite iki 500 dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify®“, „Deezer“ arba „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos).

„GARMIN PAY™“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčius mokėjimus atitinkamų teikėjų sistemose.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su „Apple®“ arba „Android™“ išmaniuoju telefonu. Jei turite „Android“ telefoną, galėsite į SMS žinutes ir atsakyti.

IŠMANUSIS TRENIRUOKLIŲ VALDYMAS
Kontroliuokite savo „Tacx®“ išmanųjį treniruoklį naudodami ANT+® technologiją: trasų imitavimas, automatiniai pasipriešinimo pokyčiai ir treniruočių raginimai, kai naudojate į laikrodį įkeltas trasas arba treniruotes.

PROGRAMĄ „GARMIN CONNECT“
Peržiūrėkite savo sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją, susisiekite ir rungtyniaukite su draugais, užsiregistruokite iššūkiams ir pelnykite ženklelius. Viskas vienoje nemokamoje programoje, kurios nereikia prenumeruoti.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“
Į išmanųjį telefoną atsisiuntę programėlę „Connect IQ Store“, susietajame laikrodyje pridėkite ciferblatų, duomenų laukų ir programėlių.

GPS koordinatėsTaip

Techninės savybės
Gamintojo kodas 010-02638-21
Lęšio medžiaga „Corning® Gorilla® Glass DX“
Rėmelio medžiaga Pluoštu sutvirtintas polimeras
Greitai atfiksuojami dirželiai Taip (tinka 22 mm pločio)
Dirželio medžiaga Silikonas
Fizinis dydis 46,5 x 46,5 x 14,4 (mm); tinka riešams, kurių apimtis 130–220 mm
Spalvinis ekranas Taip
Rodymo dydis 1,3″ (33 mm) skersmuo
Ekrano skiriamoji geba 260 x 260 piks.
Ekrano tipas Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
Svoris 53 g
Baterijos veikimo laikas Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 15 dienų / 20 dienų įkraunant saulės energija* Tik GPS režimas: iki 42 val. / 49 val. įkraunant saulės energija** Visų sistemų navigacijos režimas su kelių juostų funkcija ir muzika: iki 8,5 val. Visų navigacijos sistemų režimas su kelių dažnio juostų funkcija be muzikos: iki 20 val. / 22 val. įkraunant saulės energija** „UltraTrac“ režimas: iki 80 val. / 110 val. įkraunant saulės energija** Žr. išsamią informaciją * Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas – aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų ** Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus naudojamas lauke esant 50 000 liuksų šviesos intensyvumui
Pralaidumo vandeniui skalė 5 ATM
Atmintis / istorija 32 GB
Laikrodžio funkcijos
Laikas / data Taip
GPS laiko sinchronizavimas Taip
Automatinis vasaros laikas Taip
Žadintuvas Taip
Laikmatis Taip
Chronometras Taip
Saulėtekio / saulėlydžio laikai Taip
Sveikatos stebėjimas
Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) Taip
Dienos širdies dažnis ilsintis Taip
Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio Taip (aukštas ir žemas)
Kvėpavimo dažnis (24x7) Taip
Pulso oks., kraujo saturacija deguonimi Taip (patikrinimas vietoje ir pasirinktinis visos dienos aklimatizacija ir miego metu)
Fizinio pasirengimo amžius Taip (programoje)
„Body Battery™“ energijos matuoklis Taip
Streso stebėjimas visą dieną Taip
Poilsio priminimai Taip
Kvėpavimo ilsintis laikmatis Taip
Miegas Taip (pažengęs)
Miego stebėjimas (miego balas ir įžvalgos) Taip
Hidratacija Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
Moterų sveikatos stebėjimas Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
HEALTH SNAPSHOT Taip
Jutikliai
„Garmin Elevate™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius Taip
GPS Taip
GALILEO Taip
GLONASS Taip
Kompasas Taip
Barometrinis aukštimatis Taip
Daugiadažnis padėties nustatymas Taip
Akselerometras Taip
Giroskopas Taip
Termometras Taip
Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė Taip
Kasdienės išmaniosios funkcijos
Ryšio galimybės Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Išmanieji pranešimai Taip
Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) Taip
„CONNECT IQ™“ (atsisiunčiami ciferblatai, duomenų laukai, valdikliai ir programos) Taip
„CONNECT IQ™ STORE“ parduotuvė įrenginyje Taip
Kalendorius Taip
Orai Taip
Nustatymų sinchronizavimas su „GARMIN CONNECT™“ mobiliesiems realiuoju laiku Taip
Reguliuoja išmaniojo telefono muziką Taip
Baterijos taupymo priemonė - tinkinamas mažos galios laikrodis Taip
Rasti telefoną Taip
Leidžia ir reguliuoja išmaniojo laikrodžio muziką Taip
Muzikos saugykla Iki 2000 dienų
Rasti laikrodį Taip
Suderinamumas su išmaniuoju telefonu „iPhone®“, „Android™“
Suderinama su „Garmin Connect™ Mobile“ Taip
VIRB® kameros nuotolinis valdymo pultas Taip
Garmin Pay Taip
Saugos ir stebėjimo funkcijos
LiveTrack Taip
Žiūrovų žinutės Taip (su suderinamu išmaniuoju telefonu)
Grupuoti „LIVETRACK“ Taip
Tiesioginių transliacijų bendrinimas Tik „Android™“
Įvykių aptikimas pasirinktos veiklos metu Taip
Pagalbos funkcija Taip
Taktinės funkcijos
Dvigubo tinklelio koordinatės Taip
Aktyvumo stebėjimo funkcijos
Žingsnių skaitiklis Taip
Automatinis tikslas (nustato jūsų aktyvumo lygį ir priskiria dienos žingsnių tikslą) Taip
Judesio juosta (rodoma įrenginyje po neveiklos laikotarpio; eikite kelias minutes, kad ji būtų perjungta) Taip
Sudegintos kalorijos Taip
Užlipta aukštų Taip
Intensyvumo minutės Taip
Nuvažiuotas atstumas Taip
TrueUp™ Taip
Move IQ™ Taip
„GARMIN CONNECT ™“ iššūkių programa Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)
Įranga kūno rengybai / sporto salei
Galimi veiklų sporto salėje profiliai Jėgos, didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), kardiotreniruotės ir elipsinės treniruotės, lipimas laiptais, laipiojimas patalpoje, laipiojimas, irklavimas patalpoje, pilatesas ir joga
HIIT treniruotės Taip
Jėgos treniruotės Taip
Jogos treniruotės Taip
Pilateso treniruotės Taip
Automatinis kartojimų skaičius Taip
Animacinės treniruotės ekrane Taip
Ekrano treniruočių raumenų žemėlapiai Taip
Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos
ŠD zonos Taip
ŠD įspėjimai Taip
ŠD kalorijos
% ŠD maks. Taip
% ŠD Taip
Jėgų atgavimo laikas Taip
Automatinis maks. ŠD Taip
Rytinė ataskaita Taip
Lenktynių infoskydelis/valkiklis Taip
ŠDK būsena Taip
Pasiruošimas treniruotis Taip
ŠD transliacija (ŠD duomenys, transliuojami per ANT+™ į susietus įrenginius) Taip, (naudojama ANT+ arba BLE)
Kvėpavimo dažnis (mankštos metu) Taip (su suderinamu priedu)
GPS greitis ir atstumas Taip
Pritaikomas ekranas (-ai) Taip
Pritaikomi veiklos profiliai Taip
Išplėstinės treniruotės Taip
AUTO PAUSE® Taip
Intervalinės treniruotės Taip
Patobulintas intervalas (apima atvirus kartojimus, intervalų duomenų puslapį, poilsio ekraną ir automatinį aptikimą) Taip
Išplėstinės treniruotės Taip
Atsisiųsti mokymo planai Taip
Auto Lap® Taip
Rankinis ratas Taip
Poilsio laikmačiai Taip
Konfigūruojami įspėjimai apie ratą Taip
Aklimatizacija prie šilumos ir aukščio Taip
„VO2 MAX“ (paleisti) Taip
VO2 MAKS. (bėgimas trasomis) Taip
Ištvermė realiuoju laiku Taip
Treniruotės būsena (galite sužinoti, ar treniruojatės veiksmingai, stebėdami savo treniruočių istoriją bei kūno rengybos lygį) Taip
Treniruotės krūvis (jūsų visas treniruotės krūvis per pastarąsias 7 dienas, apskaičiuotas pagal apytikslį EPOC) Taip
Apibendrintas treniruočių krūvis Taip
Treniruotės efektas (aerobinės) Taip
Treniruotės efektas (anaerobinės) Taip
Pagrindinė nauda (treniruotės efekto žymos) Taip
Pritaikomi įspėjimai apie pavojus Taip
Garsiniai raginimai Taip
Finišo laikas Taip
Virtualusis partneris Taip
Lenktyniauti pagal veiklą Taip
Automatiškai nustatomos kelių sproto šakų veiklos Taip
Įvairios sporto šakos Taip
Nurodymai aikštelėje Taip
„GARMIN LIVE“ segmentai Taip
„STRAVA LIVE“ segmentai Taip
Kelionės į abi puses kūrimo priemonė (bėgimas / važiavimas dviračiu) Taip („Garmin Connect ™“)
Populiarūs „TRENDLINE“ maršrutai Taip („Garmin Connect ™“)
Palietimas ir (arba) mygtuko užraktas Taip
Automatinis slinkimas Taip
Spartieji mygtukai Taip
Veiklos istorija laikrodyje Taip
„Physio TrueUp“ Taip
Bėgimo funkcijos
Galimi bėgimo profiliai Bėgimas, bėgimas atviru treku, bėgimas bėgtakiu, bėgimas dengtu treku, bėgimas bekele, virtualusis bėgimas, ultrabėgimas
GPS pagrįstas atstumas, laikas ir tempas Taip
Bėgimo dinamika Taip (su suderinamu priedu)
Vertikalusis svyravimas ir santykis (bėgimo judesio „atšokimo“ laipsnis ir sąnaudų ir naudos ryšys su žingsnio ilgiu) Taip (su suderinamu priedu)
Kontakto su žeme laikas ir pusiausvyra (parodo, kiek laiko bėgant jūsų koja yra ant žemės, o ne pakilusi virš žemės, ir leidžia patikrinti bėgimo simetriją) Taip (su suderinamu priedu)
Žingsnio ilgis (realiuoju laiku) Taip (su suderinamu priedu)
Kadencija (realus žingsnių skaičius per minutę) Taip
Efektyvumo būklė (po 6–20 min. bėgimo šis rodiklis palygina jūsų būseną realiuoju laiku su vidutiniu fizinio pasirengimo lygiu) Taip
Laktako slenkstis (taškas, kuriame raumenys pradėje greit nuvargti, nustatomas įvertinant tempą ir širdies dažnį) Taip (su suderinamu priedu)
„PacePro™“ tempo strategijos Taip
Bėgimo treniruotės Taip
Bėgimas trasomis ir automatinis lipimas Taip
Lenktynių prognozės Taip
Lenktynių prognozės įvertinus trasos ir oro sąlygas Taip
Galima naudoti žingsniamatį Taip
Golfo funkcijos
Įkelta 42 tūkst. aikštynų iš viso pasaulio Taip
Atstumas iki F/M/B (atstumas iki žaliosios zonos priekio, vidurio ir galo) Taip
Atstumas iki „Layup“ smūgių ir staigių posūkių Taip
Matuoja smūgio atstumą (apskaičiuoja tikslų smūgio atstumą iš bet kurios aikštelės vietos) Automatinis
Skaitmeninė rezultatų kortelė Taip
Statistikos stebėjimas (smūgiai, patai per raundą, smūgiai žaliojoje zonoje ir žaidimo aikštelėje) Taip
Garmin AutoShot™ Taip
Automatiniai „CourseView“ naujiniai Taip
Žaliosios zonos rodinys ir rankinis smeigtuko nustatymas Taip
Kliūtys ir aikštelės taikiniai Taip
PINPOINTER Taip
Handikapo rezultatas Taip
Apvalus laikmatis / matuoklis Taip
Turnyro teisinė informacija Taip
Lauko pramogų funkcijos
Galimi lauko pramogų profiliai Žygiai, laipiojimas, slidinėjimas, snieglenčių sportas, slidinėjimas ne paruoštomis trasomis, lygumų slidinėjimas klasikiniu stiliumi, lygumų slidinėjimas laisvuoju stiliumi, irklavimas stovint, irklavimas, plaukimas baidarėmis, ėjimas sniegbačiais, žemėlapiai, navigacija, tenisas, piklbolas, padelio tenisas, sekimas, kelio taško projektavimas
Navigacija nuo taško iki taško Taip
Atgal į pradžią Taip
„TracBack®“ Taip
„UltraTrac“ režimas Taip
Režimas „APLINK MANE“ Taip
Priekyje Taip
Aukščio profilis Taip
Atstumas iki tikslo Taip
Barometrinių tendencijų indikatorius, įspėjantis apie audras Taip
„ClimbPro™“ kopimo planavimo priemonė Taip
Bėgimas trasomis ir automatinis lipimas Taip
Vertikalusis greitis Taip
Atsisiunčiamas kartografinis palaikymas Taip
Bendras pakilimas / nusileidimas Taip
Būsimos aukštumos brėžinys Taip
Suderinama su „BASECAMP™“ Taip
Įkelti „TOPOACTIVE“ Europos žemėlapiai Taip
Pėdsakų trasa realiuoju laiku Taip
Vietos apskaičiavimas Taip (naudojant „Connect IQ™“)
Medžioklės / žvejybos kalendorius Taip (naudojant „Connect IQ™“)
Įkelti kelių ir takų žemėlapiai Taip
Projektuojamas kelio taškas Taip
Informacija apie saulę ir mėnulį Taip (naudojant „Connect IQ™“)
XERO vietos Taip
Važiavimo dviračiu funkcijos
Įspėjimai (kai pasieksite tikslus, įskaitant laiką, atstumą, širdies dažnį ar kalorijas, bus suaktyvintas signalas) Taip
Aikštelės Taip
„GARMIN“ dviračių žemėlapis (dviratininkams skirtas gatvių žemėlapis su maršrutų kūrimo funkcija) Dviračių sportas, dviračių treniruokliai, kalnų dviračiai
Galimi važiavimo dviračiu profiliai Dviračių sportas, plento dviračių sportas, kalnų dviračių sportas, žvyro dviračių sportas, važiavimas dviračiu į darbą / iš darbo, kelionės dviračiu, el. dviračių sportas, el. kalnų dviračių sportas, dviračių sportas patalpose, dviračių krosas
Lenktyniavimas pagal veiklą Taip
Dviračio ratas ir rato maksimali galia (naudojant galio jutiklį) Taip
Suderinamas su „Varia Vision™“ (ant galvos montuojamas ekranas) Taip
GFS (galios funkcinis slenkstis) Taip (su suderinamu priedu)
Suderinamas su „Varia™“ radaru (į galą nukreiptu radaru) Taip
Suderinamas su „Varia™“ žibintais Taip
Suderinamas su „VECTOR ™“ (galios matuoklis) Taip
Suderintas su galios matuokliu Taip
Išplėstinis „VECTOR“ palaikymas Taip
Suderinamas su „VARIA VISION™“ (ant galvos montuojamas ekranas) Taip
Greičio ir kadencijos jutiklio palaikymas (su jutikliu) Taip
Plaukimo funkcijos
Galimi plaukimo profiliai Plaukimas baseine, plaukimas atvirame vandenyje, plaukimas / bėgimas
Plaukimo atvirame vandens telkinyje metrika (atstumas, tempas, mostų skaičius / dažnis, mosto nuotolis, plaukimo efektyvumas (SWOLF), kalorijos) Taip
Plaukimo baseine metrika (ilgis, atstumas, tempas, mostų skaičius, plaukimo efektyvumas (SWOLF), kalorijos) Taip
Mosto tipo aptikimas (laisvuoju stiliumi, nugara, krūtine, peteliške) (tik plaukiant baseine) Taip
Treniruočių įrašai (tik plaukiant baseine) Taip
Pagrindinis poilsio laikmatis (nuo 0)(tik baseine) Taip
Kartoti poilsio laikmatį Taip
Automatinis poilsis (tik baseine) Taip
Plaukimo baseine treniruotės Taip
Įspėjimai apie laiką ir atstumą Taip
Tempo įspėjimai (tik baseine) Taip
Atgalinio skaičiavimo pradžia Taip
Kritinis plaukimo greitis Taip
Povandeninis riešinis širdies dažnio matuoklis Taip
Širdies dažnis iš išorinio ŠDM (realiojo laiko statistika poilsio metu, intervalų ir sesijų statistika poilsio metu ir automatinis širdies dažnio atsisiuntimas po plaukimo) Taip (su HRM-Tri ™, HRM-Swim ™ ir HRM-Pro ™)
Vaiko veiklos stebėjimo funkcijos
„Toe-to-Toe™“ iššūkiai Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)
Prijungimas prie ryšio
Išmaniojo treniruoklio valdiklis Taip
Garantija
Garantija 24 mėn. (baterijai 6 mėn.)
010-02638-21
3 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Balta
Dydis
47mm
Laikrodžio tipas
Išmanusis laikrodis
WiFi
Yra
LTE
Nėra
NFC
Yra
GPS
Yra
Korpuso forma
Apvali
Kategorija
Laikrodžiai išmanieji
Serija
Garmin Forerunner 945