Netatmo Smart Smoke Alarm - išmanusis dūmų daviklis kaina
  • Netatmo Smart Smoke Alarm - išmanusis dūmų daviklis kaina

Netatmo Smart Smoke Alarm - išmanusis dūmų daviklis

100.38 €
Su PVM
Terminas, mėn.:
24
#
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma 6 , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

Netatmo Smart Smoke Alarm - padeda apsaugoti Jūsų namus ir juose gyvenančius asmenis. Jei kyla gaisras ir jutiklis jį aptinka, jis siunčia aliarmą realiuoju laiku į Jūsų išmanųjį telefoną. Tai leidžia nedelsiant susidoroti su situacija, net kai esate fiziškai toli. Jutiklis turi įmontuotą signalizaciją (85 db sirena), 10 metų baterijos veikimo laiką ir LED indikatorių. Dūmų detektorius palaiko 2,4 Ghz „WiFi“ ir „Bluetooth“ technologijas. „Netatmo“ palaiko „Apple HomeKit“!Techninės specifikacijos:

Suderinamumas: „iOS 10.Android 5.0"

Matmenys: skersmuo: 115 mm / 4,5; gylio: 44 mm / 1,7 colio

Signalo garsumas: 85 dB

Ryšio specifikacijos: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 GHz), Open/WEP/WPA/WPA2-personal Bluetooth 4.2 Low Energy (BLE)

Maitinimas: įmontuota 10 metų veikianti baterija

Komplektacija: 1 Smart Smoke Alarm, 1 stovas, varžtų rinkinys

Garantija: 24 mėn.

NSA-EC

Atsiliepimai

Кlientų atsiliepimų kol kas nėra.

Rašyti atsiliepimą

Netatmo Smart Smoke Alarm - išmanusis dūmų daviklis

Netatmo Smart Smoke Alarm - padeda apsaugoti Jūsų namus ir juose gyvenančius asmenis. Jei kyla gaisras ir jutiklis jį aptinka, jis siunčia aliarmą realiuoju laiku į Jūsų išmanųjį telefoną. Tai leidžia nedelsiant susidoroti su situacija, net kai esate fiziškai toli. Jutiklis turi įmontuotą signalizaciją (85 db sirena), 10 metų baterijos veikimo laiką ir LED indikatorių. Dūmų detektorius palaiko 2,4 Ghz „WiFi“ ir „Bluetooth“ technologijas. „Netatmo“ palaiko „Apple HomeKit“!

Rašyti atsiliepimą