• Sumažinta kaina
  • Nauja
  • - 4.01 €

Baseus Big Energy Car Mount Wireless Charger for iPhone 12 / 13 - laikiklis su belaidžiu įkrovikliu

14.98 €
18.99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 1-3 d.d.

Baseus Big Energy Car Mount Wireless Charger - yra ne tik laikiklis, bet ir indukcinis įkroviklis. Buvo sukurtas specialiai iphone 12 / 13 telefonams ir palaiko greito įkrovimo protokolą. Magneto dėka Jūsų išmanusis telefonas tvirtai laikosi laikiklyje, todėl Jums nereikia jaudintis, kad jis nukris važiuodamas nelygiu keliu.

Saugus įkrovimas
Įkroviklio viduje esantis metalinis elementas greitai ir saugiai įkraus Jūsų telefoną, todėl Jums nereikia jaudintis dėl jo perkaitimo. Stiprūs NdFeB magnetai apsaugo Jūsų telefoną nuo kritimo. Maksimali 1000 g apkrova yra maždaug keturių Apple 13 Pro Max išmaniųjų telefonų bendras svoris.

Patogumas
Baseus laikiklis ne tik stilingai atrodys Jūsų automobilyje, bet ir nepaveiks Jūsų matomumo vairuojant. Baseus Big Energy Car Mount Wireless Charger yra nedidelis, todėl neužims daug vietos ir netrukdys ventiliacijos angoms, o 360° reguliavimo funkcija leidžia pritaikyti telefono padėtį pagal Jūsų poreikius. 3M juostos dėka galite pritvirtinti prie ventiliacijos angų, prietaisų skydelio ar stalo.

Telefono apsauga
Įkroviklis turi daugybę saugos funkcijų, kurios apsaugos Jūsų telefoną nuo perkaitimo, perkrovimo, galios šuolio ir magnetinio lauko. Be to, įkroviklio indikatoriai praneš, kad Jūsų telefonas kraunasi arba aptinka pašalinį įrenginį.

Elegantiškas Jūsų automobilio aksesuaras
Baseus prekės ženklo laikiklis išsiskiria elegantiška ir minimalistine išvaizda. Metalinė apdaila garantuoja gaminio ilgaamžiškumą, o stiklo gaubtas traukia akį. Silikoninė skydo sienelė suteikia papildomos apsaugos. Sumanus dizainas užtikrina, kad šiluma būtų reguliariai išsklaidoma, kad telefonas neperkaistų, o 3M juosta užtikrina stabilų fiksavimą.

Techniniai duomenys:

Modelis: WXJN-01

Tipas: Automobilinis / buitinis

Montavimo vieta: orlaidė, prietaisų skydelis, stalas

Įėjimo įtampa: 5V 2A, 9V 2A, 12V 1.67A

Galia: maks.15W

Magnetų skaičius: 16

Suderinamumas: Apple iPhone 12 ir 13 serija

Medžiaga: metalas, silikonas, stiklas, plastikas

Matmenys: 90.2 x 63 x 34.6 mm

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

WXJN-01
5 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Belaidis įkrovimas
Greitasis
Medžiaga
Metalas ir plastikas
Laikiklio tipas
Automobilinis ir buitinis
Laikiklio tvirtinimas
Ant prietaisų skydelio
Įrenginio tvirtinimas
Magnetinis
Laikiklio paskirtis
Telefonui