• Nauja

Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34" - žaidimų monitorius

469.42 €
Su mokesčiais
Terminas, mėn.:
24
#
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma 6 , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Kiekis
Pristatymas 1-3 d.d.

"Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34" - monitorius su išlenktu plačiu 21:9 UltraWide ekranu ir 144Hz atnaujinimo dažniu suteiks geriausią žaidimų ir filmų patirtį.

21:9 UltraWide panoraminis vaizdas leidžia greitai pamatyti platesnį kraštovaizdį, suteikiantį pranašumą prieš varžovą.
21:9 žaidimų ekrano formatas suteikia 30% platesnį vaizdą nei standartiniai 16:9 monitoriai. Šis formatas geriausiai tinka realaus laiko strategijoms (RTS) ir pirmojo asmens šaudyklėms (FPS). Platesnis regėjimo laukas leidžia pamatyti tai, ko nematys priešininkas ir greičiau reaguoti svarbiausiais momentais.

1500R išlenktas dizainas.
Išlenktas ekranas sukuria mažesnį vizualinį pokrypio kampą ir iškraipymą, kad kiekvienas ekrano taškas būtų beveik vienodai nutolęs nuo akių ir suteiktia Jums realesnį vaizdąkiekvienu kampu.

144Hz atnaujinimo dažnis. Greitas ekrano reakcijos laikas suteikia Jums pranašumo.
Didelis 144 Hz atnaujinimo dažnis ir 4 ms reakcijos laikas efektyviai sumažina mirkčiojimą ir šešėliavimą žaidimuose. Šaudyklėse, kuriose reikia greitos reakcijos, pagreitina taikiklio nukreipimą į priešininką ar taikinį.

Plati spalvų gamos aprėptis iki 121% sRGB. Ryškios spalvos.
Monitorius gali rodyti iki 16.7 milijono spalvų. Spalvų gamos aprėptis yra iki 121% sRGB. Spalvų gausa leidžia tiksliau atvaizduoti vaizdą. Kartu su plačiaekraniu 1500R lenkto formato ekranu suteikia nekapaktojamą pojūtį.

Įtraukianti patirtis. Žiūrėkite filmus be apribojimų.
Plonas 2 mm rėmelis ne tik padidina ekrano / korpuso santykį. 21:9 itin platus vaizdas yra arčiau kino ekrano matmenų. Tai suteikia kino žiūrėjimo kokybę.

Suskirstykite į kelis ekranus. Daugiau vaizdo viename ekrane. Patogus daugiafunkcinis darbas.
21:9 formatas suteikdamas daugiau rodomo turinio nei 16:9 formato monitorius. Dalijamas platus ekranas pagerina daugiafunkcinį darbą. Atidarykite daugiau dokumentų vienu metu, dirbkite efektyviau.

Tikslus apdirbimas, daugiau spalvų.
Platesnė spalvų gama ir profesionalus ekrano dizainas užtikrina tikslesnį bet kokio peizažo atvaizdavimą. Itin plačiame ekrane gali tilpti daugiau vaizdų, kad būtų lengviau pamatyti ir paradaguoti.

Patogi akcijų rinkos tendencijų apžvalga.
Tiems, kurie dirba finansų srityje. 21:9 formato santykis parodo daugiau informacijos nereikalaujant papildomo slinkimo, pateikiant vidurkius ir tendencijų diagramas su daugiau smulkmenų ir detalių.

Low Blue Light technologija. Nėra matomo mirgėjimo. Apsaugo akis.
Įrengta mėlynos šviesos mažinimo technologija ir mirgėjimo valdymas - išfiltruoja didelės energijos mėlyną šviesą, kad būtų užtikrintas ilgalaikis aiškus vaizdas, efektyviai sumažinant akių įtampą.

Reguliuojamas aukštis, pokrypis ir pasukimas. Tvirtinimas prie sieninio laikiklio. Įvairiems poreikiams.
Reguliuojamas monitoriaus stovas ne tik atitinka profesinius poreikius, bet taip pat leidžia Jums reguliuoti žiūrėjimo kampą optimaliam komfortui užtikrinti.

Nematomi laidai, minimalizmas ant Jūsų stalo.
Monitoriuje yra kabelių valdymo sistema, skirta kabelių pravedimui per stovo centrą. Šis sprendimas pašalina kabelių netvarką ant stalo ir suteikia daugiau vietos.

Visiškai juodas ir lygus - subtilus paviršius.
Monitorius su matine poliuretano danga užtikrina, kad korpusas būtų lygus ir švelnus liečiant.

Lengvas montavimas magnetinėmis jungtimis ir fiksatoriais.
Monitorius ir stovas yra skirti sklandžiai jungti vieną su kitu. Visam surinkimo procesui reikia tik vieno pritvirtinimo. Dėl magnetinių jungčių monitorius ir stovas atrodo kaip vientisas.

Techninė charakteristika:

Modelis: XMMNTWQ34

Ekrano dydis: 34"

Ekrano tipas: lenktas

Ekrano raiška: 3440 × 1440 px

Šviesis: 300 cd/m²

Atsako laikas: 4 ms

Ekrano atnaujinimo dažnis: 144 Hz

Vardinė įtampa: 100-240 V

Vardinis dažnis: 50/60 Hz

Vardinė srovė: 2 A

Jungtys: Garso išvestis, 2× DisplayPort 1.4, 2× HDMI 2.0

Matmenys:

- plotis: 810.39 mm

- aukštis: 520.61 mm su stovu

- gylis: 242.53 mm su stovu

Sertifikatai ir standartai: TÜV Rheinland Low Blue Light

Komplektacija:

- monitorius

- DisplayPort kabelis

- maitinimo laidas

- stovas

- varžtai

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

XMMNTWQ34
1 Vienetas

Charakteristikos

Spalva
Juoda