Xiaomi Smart Cooking Robot, 2.2 L, 1200 W, Black - išmanusis gaminimo robotas kaina
  • Xiaomi Smart Cooking Robot, 2.2 L, 1200 W, Black - išmanusis gaminimo robotas kaina
  • Xiaomi Smart Cooking Robot, 2.2 L, 1200 W, Black - išmanusis gaminimo robotas pigiau
  • Xiaomi Smart Cooking Robot, 2.2 L, 1200 W, Black - išmanusis gaminimo robotas internetu
  • Xiaomi Smart Cooking Robot, 2.2 L, 1200 W, Black - išmanusis gaminimo robotas išsimokėtinai
  • Xiaomi Smart Cooking Robot, 2.2 L, 1200 W, Black - išmanusis gaminimo robotas lizingu
  • Xiaomi Smart Cooking Robot, 2.2 L, 1200 W, Black - išmanusis gaminimo robotas atsiliepimas

Xiaomi Smart Cooking Robot, 2.2 L, 1200 W, Black - išmanusis gaminimo robotas

1 056.27 €
Su PVM
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

"Xiaomi Smart Cooking Robot" - valdo gaminimo procesą: nustato reikiamą kaitinimo temperatūrą ir gaminimo laiką. Išmanusis gaminimo robotas iš viso turi 35 veikimo režimus.

Trijų patiekalų gaminimas vienu metu
"Xiaomi Smart Cooking Robot" dizainas leidžia vienu metu gaminti iki trijų patiekalų - naudojant puodą, įmontuotą garintuvą ir indą. Be to, "Xiaomi Smart Cooking Robot" turi indukcinę kaitlentę su tolygiu kaitinimu iki 180 laipsnių.

35 funkcijos
"Xiaomi Smart Cooking Robot" leidžia atlikti 35 skirtingus veiksmus, pvz: galimybė plauti vaisius ir daržoves, galimybė ruošti kūdikių maistą, galimybė susmulkinti produktus, kepimas/virimas garuose, ledukų smulkinimas, troškinimo funkcija, virimas žemoje temperatūroje, galimybė plakti kremus ir dar daug ko. Be to, dėl įmontuoto plaktuvo galite plakti reikiamus ingredientus nuo 40 iki 12 000 apsukų per minutę greičiu.

Režimai pagal gaminimo tipą
"Xiaomi Smart Cooking Robot" maisto gaminimo programos su tikslia temperatūros ir laiko kontrole užtikrins puikius rezultatus, nepriklausomai nuo porcijų skaičiaus. Jums tereikia laikytis rekomenduojamų ingredientų proporcijų.

Daugiau nei 200 receptų
Galite lengvai paruošti skanų maistą iš viso pasaulio, tiekdami daugybę patiekalų, kad patenkintumėte skirtingus visos šeimos skonius.

8" didelis jutiklinis ekranas
8 colių spalvotas jutiklinis ekranas suteikia Jums visiškai naują gaminimo patirtį. Aiškiai rodomi receptai ir gaminimo žingsniai, todėl galite lengvai sekti išsamias instrukcijas.

Temperatūros kontrolė
Išmanioji indo kaitinimo sistema leidžia tolygiai paskirstyti šilumą ir palaikyti temperatūrą. Infraraudonųjų spindulių temperatūros jutiklis stebi kaitinimo procesą ir viso proceso metu laipsnio tikslumu nustato maisto produkto temperatūrą.

Lenkta keptuvės forma, kad būtų lengva kepti maišant tolygiau kaitinamas, skanesnis
Pagrindinis puodas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir sudarytas iš 3 sluoksnių, todėl jis yra patvarus ir efektyvus šilumos atžvilgiu. Jis turi išlenktą pagrindą su plačiu kaklu, kad kepimas būtų sklandesnis ir tolygesnis šilumos paskirstymas. Be to, plastikinis karščiui atsparus apvalkalas gali veiksmingiau apsaugoti Jus nuo atsitiktinių nudegimų.Techninė charakteristika:

Indo talpa: 2.2 l

Galia: 1700W

Nominali įtampa: 220 V

Maksimal temperatūra: 180°C

Veikimo režimai: 35 funkcijos

Maisto svoris matuojamas 1g tikslumu: taip

Įkrovimo srovė: 2A

Spalva: juoda

Matmenys: 413 × 316 × 344 mm

Svoris: 10kg. (bendras svoris 13.8 kg)

Komplektacija: pagrindinė dalis (įskaitant matavimo puodelį, pagrindinį puodo dangtį ir pagrindinį puodą), garintuvo kompektas, blenderio pagrindas, blenderio ašmenys, plaktuvas, grandiklis, krepšelis, matavimo šaukštų rinkinys

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

BHR5930EU

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Prekės tipas
Smulkintuvai

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Xiaomi Smart Cooking Robot, 2.2 L, 1200 W, Black - išmanusis gaminimo robotas

"Xiaomi Smart Cooking Robot" - valdo gaminimo procesą: nustato reikiamą kaitinimo temperatūrą ir gaminimo laiką. Išmanusis gaminimo robotas iš viso turi 35 veikimo režimus.

Rašyti atsiliepimą