• Sumažinta kaina
  • - 19.00 €

Yeelight LED Desk Lamp V1 Pro Base 560 lm, 3000-5000 K išmanusis stalinis šviestuvas

104.44 €
123.44 €
Su PVM
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

Yeelight LED Desk Lamp V1 Pro - puikus apšvietimas ir stilingas dizainas

Lankstoma šviestuvo galvutė ir reguliuojamas stovas.
Reguliuojamas ryškumas ir spalvų temperatūra.
Automatinis ryškumo ir spalvų temperatūros reguliavimas.
Nevarginantis akių apšvietimas be mirgėjimo.
Mėlynos šviesos sumažinimas.
Aukštas spalvų perteikimo indeksas.
Galimybė valdyti išmaniaisiais įrenginiais.

Puikus apšvietimas bet kuriuo metu
Išmanusis stalinis šviestuvas „Yeelight V1 Pro“ stebina savo funkcionalumu. Jis automatiškai pritaiko šviesos ryškumą pagal kambario sąlygas, o jo skleidžiama šviesa yra artima natūraliai, saugi akims ir turi aukštą spalvų perteikimo indeksą. Jo veikimą palengvina tiek patogus jutiklinis skydelis, tiek galimybė susieti su „Yeelight“ programa ar pasirinktu išmaniuoju asistentu. Stilingas šviestuvo dizainas puikiai papildo bet kokį interjerą.

Jis automatiškai sureguliuos šviesą pagal jūsų poreikius
„V1 Pro“ yra su dviem bioniniais jutikliais, kurie yra atsakingi už aplinkos šviesos ir skaitymo šviesos aptikimą. Jie taip pat įgalina prietaisą automatiškai pritaikyti šviesos ryškumą atsižvelgiant į besikeičiančias sąlygas, sukuriant optimalią aplinką darbui, mokymuisi ar poilsiui. Jums nebereikia dėl nieko jaudintis - išmanusis „Yeelight“ šviestuvas pasirūpins viskuo už jus. Be to, specialus indikatorius parodys, ar apšvietimas tinkamas skaityti. Kai jis užsidega žalia spalva, galite ramiai dibti. Kai jis yra raudonas, jums reikia sureguliuoti šviesą pagal esamas sąlygas.

Stalinis šviestuvas visai šeimai
Šviestuvas taip pat turi specialius režimus vaikams ir suaugusiems. Pirmasis tinka jautrioms, jaunoms akims. Jį įjungus, „V1 Pro“ skleidžiamos šviesos spalvų temperatūra yra 4000K dieną ir 3700K naktį. Tai yra optimalios reikšmės, kurios padeda susikaupti mokantis ir nusiraminti prieš miegą, tuo pačiu neapkraunant vaiko akių. Suaugusiųjų režimu šviesos spalvos temperatūra dieną yra 5000K, o naktį 4000K. Toks apšvietimas puikiai pritaikytas jau išsivysčiusioms akims. Dieną tai naudinga darbui, o vakare - atsipalaidavimui. Visa tai leidžia lengvai pritaikyti „V1 Pro“ savo šeimos poreikiams!
Jis tolygiai apšvies jūsų stalą

Dėl naujoviškos technologijos, naudojamos gaminant „V1 Pro“, lempa tolygiai apšviečia konkretų paviršių. Be to, šviesa nepatenka tiesiai į akis, todėl sumažėja žalos rizika. Šis novatoriškas sprendimas taip pat apsaugo nuo nepageidaujamų šešėlių. Visa tai neleidžia šviesai išsisklaidyti ir visiškai apsaugo jūsų regėjimą, bei suteikia neprilygstamą komfortą studijų, darbo ir poilsio metu.

Pasirūpinkite savo regėjimu
Pažangi „SunLike“ technologijos dėka šviestuvas sukuria beveik natūralią šviesą. Jo spalvų perteikimo indeksas Ra yra iki 95! „V1 Pro“ taip pat pašalina kenksmingą mėlyną šviesą. Be to, specialus nuolatinės srovės valdiklis efektyviai sumažina erzinantį mirgėjimą. Visa tai daro prietaisą saugų ir draugišką akims, sumažinant jo sugadinimo riziką. Tuo pačiu metu „V1 Pro“ šviesoje matomi objektai atrodo puikiai - jų spalvos yra beveik tokios pat gražios ir ryškios kaip saulės šviesoje.

Valdykite apšvietimą iš bet kur
„V1 Pro“ taip pat yra itin paprasta naudoti, o tai garantuoja patogus ir jautrus jutiklinis skydelis. Tai dar ne viskas! Taip pat galite prijungti įrenginį prie „Yeelight“ programos ir naudoti jį nuotoliniu būdu nustatydami spalvų temperatūrą ir šviesos ryškumą. Įrenginys taip pat veikia su „Google Assistant“, „Amazon Alexa“, „Apple HomeKit“, „Samsung SmartThings“ ir IFTTT. Suporuokite jį su pasirinkta išmaniųjų namų valdymo sistema ir mėgaukitės daugybe naujų ir nuostabių galimybių! Valdykite apšvietimą iš bet kurios vietos naudodami išmanųjį telefoną ar balso komandas - beveik niekas neriboja jūsų!

Sukurtas, kad jus džiugintų
Įrenginys taip pat unikalus dėl savo išskirtinai praktiškos, daugiaašės konstrukcijos. Jos dėka galite lengvai pritaikyti lempos aukštį pagal vartotojo aukštį, todėl ji beveik „auga“ kartu su vaiku. Taip pat galite laisvai keisti „V1 Pro“ padėtį, kad visada optimaliai apšviestumėte savo stalą ar nešiojamojo kompiuterio klaviatūrą. Šviestuvas buvo sukurtas atkreipiant ypatingą dėmesį į detales - jis įspūdingas savo nesenstančiu dizainu, kuris kartu su elegantiška balta spalva leidžia puikiai derėti prie jūsų interjero ir pabrėžia jo charakterį.

Techninės specifikacijos:

Šviesos srautas (ryškumas): 560 lm

Spalvos temperatūra: 3000-5000 K

Nominali galia: 12 W (38 x 0.2 W/LED)

Spalvų perteikimo indeksas: ≥ 95 Ra

Maitinimas: 220/240V 50/60Hz 0.15A

Prieiga: IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz; Bluetooth 4.2 BLE

Tarnavimo laikas: ≥ 25000 val.

Darbinė temperatūra: -10 - 35°C

Matmenys: 344 x 427 x 475 mm; pagrindo skermuo 170 mm

Komplektacijoje: Yeelight LED stalinis šviestuvas, USB kabelis (1m)

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

YLTD08YL
5 Prekės

Charakteristikos

Kategorija
Apšvietimas