Xiaomi Viomi Electric Kettle 1.5L 1800W V-MK152A, White - elektrinis virdulys

25.28 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

Xiaomi Viomi Electric Kettle - išsiskiria ne tik stilingu dizainu, bet ir naudojimo saugumu. Jis puikiai derina modernų, minimalistinį dizainą ir efektyvumą bei patogumą kasdien. Virdulio tūris yra 1.5 litro.

Komfortas
Aukštos kokybės termostatas tolygiai šildo vandenį. Virdulys išsijungia iškart užvirus vandeniui, taupydamas laiką ir elektros energiją. Dėl sumanios konstrukcijos virdulį labai patogu naudoti. Virdulio rankena yra tuščia, todėl virimo metu ji neįkaista ir leidžia pilti vandeniu iškart užvirus.

Saugumas
Virdulys turi apsaugą nuo virimo be vandens, nuo viršįtampio ir perkrovos. Xiaomi Viomi Electric Kettle yra padengtas korpusu, kuris izoliuoja plieninį vidų ir leidžia paliesti virdulį ranka, nebijant nudegti. Stovo apačioje yra 3 neslystančios guminės juostos, užtikrinančios virduliui stabilumą. Virdulys yra saugus naudoti.

Sveikas gyvenimas
Xiaomi Viomi Electric Kettle vandens talpykla pagaminta iš nerūdijančio plieno, todėl ji yra itin patvarį, o verdantis vanduo negamina kenksmingų medžiagų. Vanduo nesiliečia su jokiais plastikiniais elementais.

Techninė charakteristika:

Modelis: V-MK152A

Talpa: 1.5 l

Galia: 1800 W

Nominali įtampa: 220-240 V ~50/60 Hz

Medžiagos: nerūdyjantis plienas, plastikas

Matmenys: 21.6 x 15.2 x 25.2 cm

Svoris: 1.2 kg

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

V-MK152A
2 Prekės

Charakteristikos

Spalva
Balta
Galia
1800 W
Kategorija
Virduliai