• Sumažinta kaina
  • - 201.00 €

Xiaomi Viomi S9, Black - išmanusis dulkių siurblys - robotas su išsivalymo stotele ir drėgno valymo funkcija

428.99 €
629.99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

Xiaomi Viomi Vacuum S9 Automatic Dirt Disposal išmanusis robotas kruopščiai išvalys grindis Jūsų namuose, kol Jūs užsiimsite kažkuo kitu. Siurbimo galia iki 2700Pa, dulkių siurbimo ir drėgno valymo funkcija leis kompleksiškai ir efektyviai išvalyti kiekvieną kambarį. Speciali įkrovimo stotelė ir automatinis šiukšlių konteinerio ištuštinimas, darbo laikas iki 220 minučių, taip pat intelektualaus kambario nuskaitymo ir kelių žemėlapių saugojimo funkcija leidžia šį prietaisą naudoti itin lengvai ir maloniai.

Jis puikiai susidoroja su erzinančiu purvu
Tylus, be šepetėlių variklis išsiurbia iki 2700Pa. Dėl to Viomi S9 gali lengvai tvarkyti net ir sunkiausias atliekas. Jis greitai atsikrato dulkių, plaukų ir mažų šiukšlių. Pagrindinis šepetys yra pakankamai arti grindų, kad galėtų efektyviai išvalyti ir išsiurbti purvą net iš mažų tarpų tarp plytelių ar plokščių. Jis vienodai gerai tinka ir siurbti kilimams. Efektyvų dulkių pašalinimą palaiko pažangi HEPA filtravimo sistema, kuri paverčia Jūsų namus švaria, saugia, be alergenų vieta.

Nebereikės ištuštinti šiukšlių konteinerio
Pažangi „Auto-Dumping 2.0“ sistema leidžia automatiškai ištuštinti šiukšlių konteinerį. Tai sumažina konteinerio perpildymo ar užblokavimo riziką. Šį pavojų sumažina ir itin trumpas vamzdis, kurio ilgis tik 381 mm. Šiukšlių maišo talpa yra iki 3 l - tiesiog pakeiskite kartą per mėnesį. Apie tai net nereikia atsiminti - atėjus tinkamam laikui, įkrovimo ir ištuštinimo stoties LED ekrane bus rodomas atitinkamas pranešimas.

Viomi S9 pasirūpins Jūsų grindimis
Viomi S9 taip pat gali nušluoti grindis. Patobulinto mikropompos dėka slėgis ir kruopščiai kontroliuojamas vandens srautas išlieka pastovus, neleidžiant vandeniui tekėti. Iš plono pluošto pagaminta keičiama šluostė sumažina Jūsų sąlytį su purvu ir padeda rūpintis Jūsų sveikata. 250 ml talpos vandens saugykla leidžia kruopščiai išplauti grindis, kurių bendras plotas yra iki 250m2. Viomi S9 taip pat siūlo 3 lygių srauto reguliavimą.

Jus nustebins ilgas veikimo laikas
Viomi S9 yra aprūpintas galinga 5200mAh baterija. Jos dėka prietaisas gali veikti apie 3.6 val. Per tiek laiko jis efektyviai išvalys grindis, kurių bendras plotas yra iki 320m2. Jums nebereikia jaudintis dėl to, kad per dažnai reikės įkrauti robotą. Viomi S9 gali kelis kartus kruopščiai išvalyti namus po vieno įkrovimo!

Valymo režimai ir maršrutai, pritaikyti Jūsų poreikiams
Pasirinkite 3 iš Viomi S9 režimų, kad visapusiškai išvalytumėte grindis namuose. Robotas gali vienu metu arba siurbti, arba plauti, arba siurbti ir plauti vienu metu. Taip pat yra 2 valymo būdai - S ir Y. Pirmasis yra idealus kasdieniniam naudojimui, leidžiantis greitai ir efektyviai valyti. Antrasis reiškia dvipusį valymą, kuris leidžia atsikratyti net sunkiausių nešvarumų.

Atraskite pažangių sprendimų pranašumus
Turintis LDS 2.0 lazerių sistemą, Viomi S9 protingai nuskenuoja kambarius ir sukuria jų žemėlapius, kad optimaliai pritaikytų valymo maršrutus, taip taupydami energiją. Iki 8 m diapazonas ir 6x360 °, 2016Hz dažnis šią funkciją daro dar efektyvesnę - galimas tikslumo nuokrypis neviršija 2%. Viomi S9 taip pat gali įveikti iki 2 cm aukščio kliūtis ir išvengti kliūčių po baldais. Niekas negali sutrukdyti valyti namų!

Mėgaukitės neribotu valdymu
Naudodamiesi specialia programėle, galite suplanuoti išsamius roboto darbo grafikus. Galima ne tik nustatyti konkrečių vietų valymo laiką, bet ir sureguliuoti tinkamą siurbimo galią ar vandens srauto lygį. Viomi S9 prisimena grindų ir kambarių žemėlapius, kad juos dar tiksliau išvalytų. Jis automatiškai atpažįsta kambarius ir sutvarko juos, kaip norite. Taip pat galite pastatyti virtualias sienas, kad įrenginys nepatektų į vietas, kuriose nereikia siurbti. O jei norite valdyti robotą balsu, suporuokite jį su specialiu garsiakalbiu, kurį galima įsigyti atskirai.

Techninė charakteristika:

Galia: 50 W

Nominali įtampa: 14.4 V

Siurbimo slėgis: 2700 Pa

Triukšmo lygis: 72 db maks.

Maksimalus slenksčio aukštis: 20 mm

Šoninis šepetys: yra

Navigacija su patalpų žemėlapiu: yra, iki 5 išsaugotų žemėlapių telefono aplikacijoje.

Automatinis grįžimas: yra

Nuotolinis valdymas: yra (per telefono aplikaciją ir balsu)

Wi-Fi: yra, Wi-Fi 802.11b/g/n 2.4 GHz

Baterija: Li-Ion 5200 mAh

Įkrovimo laikas: apie 4.5 val.

Veikimo laikas: iki 3.6 val.

Maksimalus išvalomas plotas pilnai įkrauta baterija: 320 m2

Filtras: HEPA

Nešvarumų konteinerio talpa: 0.3 l

Vandens bako talpa: 0.25 l

Komplektacija:
- 1 x „Xiaomi Viomi“ robotas dulkių siurblys S9
- 1 x automatinė įšsiurbimo ir įkrovimo bazė
- 1 x vandens rezervuaras
- 2 x šoninis šepetys
- 10 x vienkartinės šluostės
- 1 x šluostė
- 3 x dulkių maišeliai
- 1 x vartotojo vadovas

Medžiagos: metalas, plastikas

Siurblio matmenys: 350 x 350 x 98 mm

Siurblio svoris: apie 3.8kg

Iškrovimo konteinerio matmenys: 356 x 250 x 193 mm

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

Baterijos garantija: 6 mėn.

V-RVCLMD28B
1 Vienetas

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Siurblio tipas
Robotas
Valymo būdas
Sausas ir drėgnas
Dulkių rinkimo tipas
Konteineris
Galia
50 W
Turbo šepetėlis
Yra
Dulkių rinkiklio talpa
0.3 l
Vandens bako talpa
0.25 l
Siurbimo slėgis
2700 Pa
Kategorija
Dulkių siurbliai