• Sumažinta kaina
  • - 30.99 €

Xiaomi Jimmy JV83 Cordless Vacuum Cleaner - belaidis dulkių siurblys

188.00 €
218.99 €
Su mokesčiais
Terminas, mėn.:
24
#
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma 6 , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Kiekis
Pristatymas 1-3 d.d.

Xiaomi Jimmy JV83 Cordless Vacuum Cleaner - su papildomais priedais, kurie leis kruopščiai išsiurbti kiekvieną namų vietą. Dėl ilgo veikimo laiko iki 60 minučių ir siurbimo galios iki 135 AW, būsite patenkinti įrenginio efektyvumu. Nešvarumų konteinerį, HEPA filtrą ir šepečio volelį galima plauti po tekančiu vandeniu - taip jie tarnaus ilgiau ir užtikrins higienišką Xiaomi Jimmy JV83 naudojimą.

Fantastiškai šalina nešvarumus
Xiaomi Jimmy JV83 dulkių siurblio variklis be šepetėlių veikia 100 000 apsisukimų per minutę greičiu, todėl greitai susiurbia nešvarumus. Trupiniai, dulkės, ir net plaukais aplipę kilimai negali atsispirti didžiulei siurblio jėgai.

Novatoriškas grindų šepetys
Didelis dulkių siurblio šepetys efektyviai valo įvairaus tipo grindis - nuo laminato iki plytelių ar kilimų. Jo 50 mm skersmens volelis turi minkštus ir kietus šerelius, todėl tiksliai valo tiek dideles šiukšles, smulkias dulkių daleles, tiek šunų ar kačių letenų atspaudus. Novatoriškas šepetėlio dizainas sumažina plaukų susivėlimo riziką.

Praktiški priedai
Komplekte esantys papildomi šepetėliai puikiai tiks daugeliui atvejų. Plyšių šepetys tinka sofoms ir foteliams skirtoms įduboms valyti, o čiužinio šepetėlis pašalina dulkes ir dulkių erkes nuo lovų ar pagalvių. Du viename šepetys leidžia patogiai išsiurbti baldus, o minkštų šerių šepetėlis puikiai tinka luboms ir lentynoms valyti. Be to, naudodamiesi lanksčia, ištraukiama žarna galite išsiurbti sunkiai pasiekiamas vietas.

Draugiškas sveikatai
Xiaomi Jimmy JV83 yra nepakeičiama priemonė kovojant su alergenais. Daugiaciklonė filtravimo sistema ir HEPA filtras efektyviai blokuoja ir pašalina iki 99% net ir smulkiausių dulkių dalelių. Tai leidžia Jums lengvai išvalyti namus ir padaryti juos visiškai saugia vieta Jūsų sveikatai. Be to, dulkių talpyklą galima ištuštinti vienu mygtuko paspaudimu, o tai reiškia, kad galite sumažinti sąlytį su purvu.

Talpi baterija
Dulkių siurblyje yra galinga baterija, kurią galima atskirti ir įkrauti atskirai, taip taupant vietą Jūsų namuose. Taip pat galima ją pakeisti, o tai prailgins prietaiso tarnavimo laiką. Darbo laikas su vienu įkrovimu yra iki 60 minučių to pakanka kruopščiai išvalyti net didelius namus.

Patogu naudoti
Belaidis dizainas ir tik 1.5 kg svoris leidžia Xiaomi Jimmy JV83 naudoti ypač patogiai. Jį galite lengvai nešti į antrą aukštą, į garažą arba pakelti, kad išsiurbtumėte lubas. Prietaisas taip pat pasižymi ergonomišku dizainu - 65° nuolydis palengvina Jūsų siurbimą ir suteikia nepakartojamą komfortą.

Techninė charakteristika:

Nominali galia: 450 W

Siurbimo galia: 135 AW

Nominali įtampa: 25.2 V

Variklio apsisukimų skaičius: 100 000 rpm maks.

Triukšmo lygis: apie 82 dB

Variklis: 420 W skaitmeninis be šepetėlių

Siurbimo slėgis: 20 000 Pa

Oro strautas: 1.1 m3/min

Baterija: 7x2.5Ah, 63Wh

Įkrovimo laikas: apie 4 - 5 val

Veikimo laikas: su elektriniu šepetėliu - iki 40 min. ekonominiu režimu, iki 20 min. standartiniu režimu, iki 9 min. turbo režimu; be elektrinio šepetėlio - iki 60 min. ekonominiu režimu, iki 30 min. standartiniu režimu, iki 11 min. turbo režimu.

Nešvarumų konteinerio talpa: 0.5 l

Filtravimo sistema: HEPA filtras

Komplektacija:
- Dulkių siurblys
- Metalinis vamzdis
- Elektrinis grindų šepetys
- Elektrinis čiužinio šepetėlis
- Įtrūkimų šepetėlis 2in1
- Teptukas 2in1
- Minkštas šepetys
- Adapteris
- Įkrovimo pagrindas
- Baterija
- Ištempimo žarna
- Jungtis

Siurblio svoris: 1.5 kg

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

Baterijos garantija: 6 mėn.

JV83
1 Vienetas

Charakteristikos

Spalva
Mėlyna
Siurblio tipas
Rankinis belaidis
Valymo būdas
Sausas
Dulkių rinkimo tipas
Konteineris
Galia
135 W
Dulkių rinkiklio talpa
0.5 l
Siurbimo slėgis
20000 Pa