• Sumažinta kaina
  • - 40.00 €

Danalock V3 Apple HomeKit Euro išmanioji durų spyna, sidabrinė

198.99 €
238.99 €
Su PVM
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

"Danalock V3" yra pažangus belaidis užraktas, leidžiantis lengvai valdyti prieigą prie savo namų spynos naudodjant išmanųjį telefoną. Taigi nustokite nerimauti dėl pamestų ar pamirštų raktų, naudokite savo išmanųjį telefoną, norėdami užrakinti arba atrakinti duris.

Galima sukurti neribotą skaičių skaitmeninių raktų savo šeimos nariams, draugams, svečiams ar pagalbininkams, pavyzdžiui, namų šeimininkei ar meistrui. Programuokite kiekvieno naudotojo prieigos lygį, pasirinkdami nuolatinę arba laikiną prieigą. Nustatykite perspėjimus ir tiksliai žinosite, kada ir kokio asmens yra naudojama spyna.

Twist Assist

"Danalock V3" Twist Assist sistema siūlo motorinę užrakinimo pagalbą. Šios funkcijos pagalba užrakinsite spyną tik pastūmus pirštu ir variklis perims tolimesnį spynos užrakinimą ar atrakinimą.

Dizainas

Intriguojantis Daniškas dizainas siūlo paprastą bei pažangų šifravimo algoritmą, kuris užtikrina saugų, tačiau elegantišką durų užrakinimą. Anoduotas aliuminis užtikrina ne tik paviršiaus apsaugą įbrėžimams, bet ir unikalią, futuristinę išvaizdą. 

Saugumas

Kad užtikrintų informacijos saugumą "Danalock V3" naudoja išplėstinį duomenų perdavimo (AES 256) šifravimo metodą, kuris, kaip šifravimo technologija naudoja ir kariuomenė. "Smart Lock" ir "Smartphone" ryšį saugo pažangus TLS 1.2 saugumo protokolas. Skaitmeniniai raktai yra apsaugoti HSM lustu, kuris užtikrina, kad visi raktai būtų keičiami be jokios asmeninės informacijos.

Integracijos palaikymas

"Danalock" platforma palaiko daugybę trečiųjų šalių programų integravimo galimybes. todėl "Danalock" sąvininkai gali integruoti savo komercinę platformą prie esamų mobiliųjų programų, verslo programų ar rezervavimo sistemų.

Pagal numatytuosius nustatymus "Danalock V3 Apple HomeKit Euro" palaiko "Apple HomeKit" komunikacijos protokolą.

Techniniai duomenys

- Komunikacija: Apple HomeKit
- Palaikomos OS (nuo): "iOS" 9.0
- Kodavimas: 256bit AES
- Baterijos: CR123A 4vnt.
- Baterijų tarnavimo laikas: iki 18 mėn.
- Medžiaga: anoduotas aliuminis, ABS
- Matmenys: 52 x 58 mm
- Spalva: sidabrinė
- Svoris: 130g.

DOKUMENTACIJA ATSISIUNTIMUI

01032050

Charakteristikos

Suderinama su
Apple HomeKit
Prekės tipas
Durų spynos

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Danalock V3 Apple HomeKit Euro išmanioji durų spyna, sidabrinė

Automatinė išmanioji spyna Danalock atpažįsta jūsų atvykimą ir atrakina Jums duris. Galite priskirti prieigą kitiems naudotojams ir stebėti bei valdyti durų užrakinimą/atrakinimą būdami bet kur.

Suderinama tik su su Apple HomeKit programa, skirta "iOS" (9,0 ar naujesnė versija).

Gamintojo nuoroda

Rašyti atsiliepimą