• Sumažinta kaina
  • - 3.73 €

Xiaomi Deerma HS007 nešiojamas drabužių garintuvas - lygintuvas, baltas

29.98 €
33.71 €
Su PVM
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

"Xiaomi Deerma HS007" - nešiojamas drabužių garintuvas - lygintuvas.

„Deerma“ HS007 specialioms užduotims atlikti
Drabužių garintuvas „Deerma HS007“ yra puiki alternatyva tradiciniam lygintuvui. Lengvas ir patogus, idealiai tinka tiek namams, tiek kelionėms. Jis taip pat atnaujina jau dėvėtus drabužius, garai panaikina iš jų visus nepageidaujamus kvapus ir sunaikina bakterijas, kad galėtumėte mėgautis šviežumu neplaudami drabužių.

Patogumas ir praktiškumas
Komplekte yra specialus valymo šepetėlis, vandens matuoklis ir elegantiškas dėklas, kuriame telpa visi elementai ir kuris puikiai tinka patogiam sandėliavimui namuose ar išvykus.

Energijos taupymas
Novatoriškoje garintuvo konstrukcijoje vandens rezervuaras yra įrenginio viršuje, todėl, veikiamas gravitacijos, garų srautas tampa efektyvesnis, o energijos suvartojimas yra ypač mažas.

Lyginimas visomis padėtimis
Garintuvo konstrukcija leidžia pasiekti tą patį garų spaudimo efektyvumą neatsižvelgiant į garintuvo padėtį. Jis gali būti naudojamas vertikaliai, 45 laipsnių kampu ir horizontaliai kaip tradicinis lygintuvas.

Saugi temperatūra
Garintuvas yra aprūpintas papildomu dvigubu saugos įtaisu, kuris esant maksimaliai temperatūrai automatiškai išjungia įrenginį, taip sumažindamas riziką nusideginti karštais garais.

2in1
Specialus šepetėlis leidžia kruopščiai nuvalyti nuo drabužių plaukus, kailį ar kitus nešvarumus ir visą tai atliksite lyginant.

Pluošto minkštinimas
Dėl aukštos garų temperatūros (160 laipsnių Celsijaus) garintuvas pirmiausia suminkština pluoštą, o tada greitai ir lengvai atsikrato bet kokių raukšlių. Minkštinimas garais pagerina medžiagos struktūrą, todėl ji tampa atsparesnė pažeidimams ir ilgiau atrodo kaip nauja.

Jokių drėgnų vietų
Dėl cirkuliacinės sistemos, kuri pagerina prietaiso efektyvumą ir tuo pačiu padaro garą beveik sausą išsklaidydama jo daleles, Jums nereikia jaudintis dėl garų sukeliamų drėgnų vietų.

Techninė charakteristika:

Galia: 730-870 W

Nominali įtampa: 220-240 V ~50/60 Hz

Vandens talpykla: 100 ml

Šildymo laikas: 16 s

Garinimas: 20g / min

Laido ilgis: 1.8 m

Medžiagos: plastikas

Matmenys: 190 x 91 x 240 mm

Svoris: 0.8 kg

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

HS007

Charakteristikos

Spalva
Balta
Galia
870 W
Kategorija
Gariniai lygintuvai