• Sumažinta kaina
  • - 85.29 €

Garmin Forerunner 255 Music 46mm, Black, Silicone, GPS - išmanusis laikrodis

356.29 €
441.58 €
Su mokesčiais
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

Forerunner 255 Music - bėkite su daina. Gaukite treniruotes ir jėgų atgavimo įžvalgas, praversiančias kylant į aukštesnį bėgimo lygį. Be to, turėkite ir muziką, motyvuosiančią iki pat finišo.

- Gaukite miego, širdies dažnio kintamumo būsenos ir kasdienės treniruotės apžvalgą su ryto ataskaita.
- Įkrovinėkite mažiau, treniruokitės daugiau – baterija veiks iki 14 d. išmaniojo laikrodžio režimu ir iki 30 val. GPS režimu.
- Išplėskite savo ribas naudodami integruotą triatlono funkciją ir daugiau nei 30 kitų užsiėmimų profilių.
- Susiplanuokite strategiją su kasdien siūlomomis treniruotėmis, išsamia trasos informacija ir ne tik lenktynių valdiklyje.
- Norėdami pasiekti tikslus, naudokite visą pažangiųjų metrikų ir mokymo priemonių rinkinį.
- Mokėkite už kavą po treniruotės naudodami „Garmin Pay™“ bekontakčio mokėjimo funkciją. ir pakeliui klausykitės muzikos.

PASIRENGĘS ILGAM
Gaukite išsamią savo kasdienės sveikatos ir nakties miego informaciją naudodamiesi iki 14 d. veikiančiu akumuliatoriumi išmaniojo laikrodžio režimu ir iki 30 val. GPS režimu.

(BEVEIK) LENGVAS KAIP PLUNKSNA
Su elegantiško dizaino ir 49 g svorio laikrodžiu beveik pamiršite, kad dėvite „Forerunner® 255 Music“, net kai miegate.

PRAKAITUI ATSPARIOS MEDŽIAGOS
Šis laikrodis, paruoštas nešioti judant, turi lengvai naudojamus mygtukus, silikoninį dirželį ir tvirtą „Corning® Gorilla® Glass 3“ stiklelį.

RYTINĖ ATASKAITA
Vos pabudę gaukite miego apžvalgą su širdies dažnio kintamumo būsena bei orų prognoze. Net galite tinkinti savo ataskaitą taip, kaip norite ją matyti.

ŠIRDIES DAŽNIO KINTAMUMO BŪSENA
Gaukite daugiau žinių apie savo bendrą sveikatą, jėgų atgavimą ir treniruočių efektyvumą per širdies dažnio kintamumą, kai miegate, apskaičiuotą remiantis mūsų „Firstbeat Analytics™“ komandos sukurta technologija.

INTEGRUOTOS SPORTO PROGRAMOS
Naudokite daugiau nei 30 integruotų užsiėmimų, įskaitant triatlono ir plaukimo atvirame vandenyje profilius, – tai naujiena serijoje „Forerunner 255“. Jei ruošiatės lenktynėms arba derinate skirtingas treniruotes, galite perjungti sporto šakas vienu mygtuko spustelėjimu.

LENKTYNIŲ VALDIKLIS
Pasiruoškite kitoms lenktynėms gaudami treniruočių patarimų, jums pritaikytas kasdienes treniruotes ir finišo prognozes, pagrįstas trasos informacija, oru ir pajėgumu.

KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS
Peržiūrėkite visos savaitės siūlomas treniruotes, kurios prisitaiko po kiekvieno bėgimo, kad atitiktų jūsų pajėgumą ir jėgų atgavimą bei artėjančias lenktynes savo išmaniojo telefono programos „Garmin Connect™“ kalendoriuje.

„GARMIN COACH“
Į nemokamus prisitaikančius treniravimosi planus įtrauktos 5K, 10K ir pusmaratonio programos su patyrusių trenerių gairėmis, pritaikomomis pagal jūsų tikslus.

BĖGIMO GALIA
Naudojant „Running Dynamics Pod“, arba monitorių „HRM-Pro™“, nuolat matuojama jūsų bėgant į kelią atiduodama energija, tad galite reguliuoti savo pastangas.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS
Žinokite, kiek laiko truks jėgų atgavimas iki kitos daug pastangų reikalaujančios treniruotės, atsižvelgiant į naujausius duomenis, bendrą stresą, miegą ir kasdienę veiklą ne treniruočių metu.

FUNKCIJA „PACEPRO™“
Pagalba planuojant jūsų varžybų dienos strategiją – ši funkcija pateikia GPS duomenimis pagrįstas greičio rekomendacijas pagal pasirinktą trasą arba atstumą, kad galėtumėte paskirstyti savo jėgas pagal pakeliui laukiančius iššūkius.

TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ
Naudodami naujus rodiklius, pavyzdžiui, širdies dažnio kintamumo būseną, naujausią treniravimosi istoriją ir pajėgumą, galėsite lengvai suprasti bendras jėgas ir ar treniruojatės produktyviai, tobulėjate ar esate įsitempę.

TRUMPALAIKIS KRŪVIS
Peržiūrėkite savo treniruočių istoriją ir palyginkite paskiausių treniruočių intensyvumą su optimaliu diapazonu, kad pagerintumėte savo fizinį pasirengimą.

TRENIRAVIMOSI EFEKTAS
Sužinokite, kaip treniruotės veikia ištvermės, greičio ir jėgos pokyčius, tam naudodami aerobinio ir anaerobinio treniruočių poveikio duomenis.

REZULTATŲ SIEKIMO BŪSENA
Bėgdami gausite tempo, širdies dažnio ir jo kintamumo analizę, kad realiuoju laiku įvertintumėte savo esamą pajėgumą siekti rezultatų.

BĖGIMO DINAMIKA
Naudojant bėgimo dinamikos jutiklį „Running Dynamics Pod“, arba monitorių „HRM-Pro“ laikrodis „Forerunner 255 Music“ matuos svarbius bėgimo rodiklius, tokius kaip žingsnių dažnis, žingsnio ilgis, kontakto su žeme trukmė, pusiausvyra ir dar daugiau, kurie programėlėje „Garmin Connect“ lyginami su kitais.

TRASOS
Kurkite arba raskite jau sukurtas trasas programėlėje „Garmin Connect“, kad visada turėtumėte kur bėgti. Arba planuokite bėgimą kitose platformose, pvz., „Strava“ ir „Komoot“, tada automatiškai sinchronizuokite su „Forerunner“.

VAIZDINĖ LENKTYNIŲ PROGNOZĖS FUNKCIJA
Remiantis bėgimo istorija ir bendru fizinio pasirengimo lygiu, gausite įvertinimą, koks galėtų būti jūsų tempas dalyvaujant 5K, 10K bėgime ar net maratone. Be to, tendencijų duomenys parodys jūsų treniruočių poveikį laikui bėgant.

TRENIRUOČIŲ MAIŠYMAS
Užsiimkite skirtingų tipų treniruotėmis. Nemokamos didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), jėgos, kardio, jogos ir pilateso treniruotės yra iš anksto įkeltos į laikrodį, o daugiau galėsite atsisiųsti iš programėlės „Garmin Connect“.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO
Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą mūsų naujausios pulso jutikliu ir įspėja, jei jis per aukštas arba per žemas ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu, net plaukiojant.

„BODY BATTERY™“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS
Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo ir poilsio laiką.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA
Sužinokite miego kokybės balą ir gaukite įžvalgų, kaip galite patobulėti. Galėsite sekti skirtingas miego fazes, taip pat širdies dažnį, įtampą, pulso oksimetriją ir kvėpavimą.

PULSOKSIMETRO JUTIKLIS
Šis riešinis pulsoksimetro jutiklis stebi kraujo prisotinimo deguonimi lygį, kad galėtų pateikti išplėstinius miego stebėjimo ir aklimatizacijos dideliame aukštyje duomenis.

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS
Programėle „Garmin Connect“, stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumo eigą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos, mitybos ir dar daugiau. Programėle „Women’s Health Tracking“, duomenis galėsite matyti ir registruoti tiesiog ant riešo.

INTENSYVUMO MINUTĖS
Intensyvumo minučių funkcija parodo, kuriuo dienos metu ir kokią veiklą atlikdami buvote aktyvūs.

STRESO STEBĖJIMAS
Sužinokite, ar jūsų diena buvo rami, harmoninga ar įtempta. ar įtempta. Kai laikrodis pastebės, kad patiriate stresą, priminimai atsipalaiduoti paragins atlikti trumpą kvėpavimo pratimą.

FUNKCIJA „HEALTH SNAPSHOT™“
Registruokite 2 minučių trukmės veiklą, kad pamatytumėte svarbiausius statistinius duomenis, įskaitant širdies dažnį, širdies dažnio kintamumą, pulsinę oksimetriją, kvėpavimą ir stresą. Tada sugeneruokite šių statistinių duomenų ataskaitą pasinaudodami programėle „Garmin Connect“ savo suderinamame išmaniajame telefone ir bendrinkite.

KELIŲ PALYDOVŲ SISTEMŲ PALAIKYMAS
Pasiekite įvairias pasaulio palydovines navigacijos sistemas ir gaukite prieigą prie įvairių palydovų dažnių, kad padidintumėte tikslumą vietovėse, kuriose navigacijos palydovų signalai atsispindi, yra silpni arba neprasiskverbia. Tai suteiks geresnį atstumo ir greičio tikslumą net sudėtingoje aplinkoje.

MUZIKA ANT RIEŠO
Atsisiųskite iki 500 dainų ir grojaraščių iš savo „Spotify“, „Deezer“ ar „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos).

„GARMIN PAY“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI
Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo funkciją1 atitinkamų teikėjų sistemose.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI
Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamame „Apple®“ arba „Android™“ išmaniajame telefone. Jei turite „Android“ telefoną, galėsite į SMS žinutes ir atsakyti.

SAUGUMO IR STEBĖJIMO FUNKCIJOS
Jei jaučiatės nesaugiai arba jei jūsų laikrodis aptinka incidentą, pagalbos ir incidentų aptikimo funkcijos jūsų buvimo vietą išsiunčia skubios pagalbos kontaktams. Incidentų aptikimas pagal nutylėjimą veikia tik tam tikruose užsiėmimų profiliuose.

FUNKCIJA „LIVETRACK“
Naudodamiesi funkcija „LiveTrack“, leiskite draugams ir šeimos nariams stebėti, kur esate realiuoju laiku, ir net peržiūrėti visą suplanuotą maršrutą. Būkite ramūs, nes artimieji tiksliai žinos, kur bėgate.

PROGRAMA „GARMIN CONNECT“
Peržiūrėkite sveikatos ir fizinio pasirengimo informaciją, susisiekite ir konkuruokite su draugais, užsiregistruokite iššūkiams ir pelnykite ženklelius. Viskas vienoje nemokamoje programėlėje, kurios nereikia prenumeruoti.

PARDUOTUVĖ „CONNECT IQ™ STORE“
Atsisiųskite pasirinktinius ciferblatus, pridėkite duomenų laukų ir gaukite programų bei valdiklių iš programėlės „Connect IQ Store“, atsisiųstos į suderinamą išmanųjį telefoną.Techninės savybės
Gamintojo kodas 010-02641-30
Lęšio medžiaga Iškilus „Corning® Gorilla® Glass 3“
Rėmelio medžiaga Pluoštu sutvirtintas polimeras
Greitai atfiksuojami dirželiai Taip (20 mm, pramoninis standartas)
Dirželio medžiaga Silikonas
Fizinis dydis 45,6 x 45,6 x 12,9 (mm) Tinka riešams, kurių apimtis yra 130–205 mm
Spalvinis ekranas Taip
Rodymo dydis 1,3 col. (33 mm) skersmuo
Ekrano skiriamoji geba 260 x 260 piks.
Ekrano tipas Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
Svoris 49 g
Baterijos veikimo laikas Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 14 d. GNSS režimas naudojant tik GPS: iki 30 val.; Visų sistemų GNSS režimas klausantis muzikos: iki 6,5 valandų; Visų sistemų GNSS režimas: iki 25 valandų; Visų sistemų palydovinės navigacijos režimas kartu su kelių dažnio juostų funkcija: iki 16 val.
Pralaidumo vandeniui skalė 5 ATM
Atmintis / istorija 4 GB
Laikrodžio funkcijos
Laikas / data Taip
GPS laiko sinchronizavimas Taip
Automatinis vasaros laikas Taip
Žadintuvas Taip
Laikmatis Taip
Chronometras Taip
Saulėtekio / saulėlydžio laikai Taip
Sveikatos stebėjimas
Širdies dažnis ant riešo (nuolatinis, kiekvieną sekundę) Taip
Dienos širdies dažnis ilsintis Taip
Įspėjimai dėl nenormalaus širdies dažnio Taip (aukštas ir žemas)
Pulso oks., kraujo saturacija deguonimi Taip (tikrinimas vietoje ir pasirinktinai miegant)
Fizinio pasirengimo amžius Taip (programoje)
„Body Battery™“ energijos matuoklis Taip
Streso stebėjimas visą dieną Taip
Kvėpavimo ilsintis laikmatis Taip
Miegas Taip (pažengęs)
Hidratacija Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
Menstruacijų ciklas Taip („Garmin Connect™“ ir pasirenkamame „Connect IQ™“ valdiklyje)
Jutikliai
GPS Taip
GALILEO Taip
GLONASS Taip
Daugiadažnis padėties nustatymas Taip
„GARMIN ELEVATE™“ ant riešo tvirtinamas širdies ritmo monitorius Taip
Barometrinis aukštimatis Taip
Kompasas Taip
Giroskopas Taip
Akselerometras Taip
Termometras Taip
Pulso oks., kraujo saturacijos deguonimi stebėjimo priemonė Taip
Kasdienės išmaniosios funkcijos
Ryšio galimybės Bluetooth®, ANT+®
Išmanieji pranešimai Taip
Atsiliepimas į telefono skambutį arba jo atmetimas tekstine žinute (tik „Android™“) Taip
„CONNECT IQ™“ (atsisiunčiami ciferblatai, duomenų laukai, valdikliai ir programos) Taip
CONNECT IQ STORE parduotuvė įrenginyje Taip
Kalendorius Taip
Orai Taip
Nustatymų sinchronizavimas su „GARMIN CONNECT™“ mobiliesiems realiuoju laiku Taip
Baterijos taupymo priemonė -tinkinamas mažos galios laikrodis Taip
Reguliuoja išmaniojo telefono muziką Taip
Leidžia ir reguliuoja laikrodžio muziką Taip
Muzikos saugykla Taip
Rasti telefoną Taip
Rasti laikrodį Taip
VIRB® kameros nuotolinio valdymo pultas Taip
Suderinamumas su išmaniuoju telefonu „iPhone®“, „Android™“
Suderinama su „Garmin Connect™ Mobile“ Taip
GARMIN PAY Taip
Saugos ir stebėjimo funkcijos
LiveTrack Taip
Tiesioginių transliacijų bendrinimas Tik „Android™“
Įvykių aptikimas pasirinktos veiklos metu Taip
Pagalbos funkcija Taip
Aktyvumo stebėjimo funkcijos
Žingsnių skaitiklis Taip
Judesio juosta (rodoma įrenginyje po neveiklos laikotarpio; eikite kelias minutes, kad ji būtų perjungta) Taip
Automatinis tikslas (nustato jūsų aktyvumo lygį ir priskiria dienos žingsnių tikslą) Taip
Sudegintos kalorijos Taip
Užlipta aukštų Taip
Nuvažiuotas atstumas Taip
Intensyvumo minutės Taip
TrueUp™ Taip
Move IQ™ Taip
„GARMIN CONNECT ™“ iššūkių programa Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)
Įranga kūno rengybai / sporto salei
Galimi veiklų sporto salėje profiliai Jėgos, didelio intensyvumo intervalinės (HIIT), kardio ir elipsinės treniruotės, lipimas laiptais, lipimas aukštais, irklavimas patalpoje, pilatesas, joga
Kardio treniruotės Taip
Jėgos treniruotės Taip
Hiit treniruotės Taip
Jogos treniruotės Taip
Pilateso treniruotės Taip
Animacinės treniruotės ekrane Taip
Ekrano treniruočių raumenų žemėlapiai Taip
Automatinis kartojimų skaičiavimas Taip
Treniruočių, planavimo ir analizės funkcijos
ŠD zonos Taip
ŠD įspėjimai Taip
ŠD kalorijos
% ŠD maks. Taip
% ŠD Taip
Jėgų atgavimo laikas Taip
Automatinis maks. ŠD Taip
Rytinė ataskaita Taip
Lenktynių infoskydelis / valdiklis Taip
ŠDK būsena Taip
ŠDK transliacija (ŠD duomenys, trensliuojami per ANT+ į susietus įrenginius) Taip
Kvėpavimo dažnis (mankštos metu) Taip (su suderintu priedu)
GPS greitis ir atstumas Taip
Pritaikomas ekranas (-ai) Taip
Pritaikomi veiklos profiliai Taip
Auto Pause Taip
Išplėstinės treniruotės Taip
Intervalinės treniruotės Taip
Patobulintas intervalas (apima atvirus kartojimus, intervalų duomenų puslapį, poilsio ekraną ir automatinį aptikimą) Taip
Atsisiųsti mokymo planai Taip
AUTO LAP® Taip
Rankinis ratas Taip
Konfigūruojami įspėjimai apie ratą Taip
Poilsio laikmačiai Taip
„VO2 MAX“ (paleisti) Taip
VO2 MAKS. (bėgimas trasomis) Taip
Treniruotės būklė Patobulinta
Treniruotės krūvis (jūsų visas treniruotės krūvis per pastarąsias 7 dienas, apskaičiuotas pagal apytikslį EPOC) Taip
Apibendrintas treniruočių krūvis Taip
Treniruotės efektas (anaerobinės) Taip
Treniruotės efektas (aerobinės) Taip
Pagrindinė nauda (treniruotės efekto žymos) Taip
Tikslesnis jėgų atgavimo laikas Taip
Kasdienės siūlomos treniruotės Taip (7 dienos)
Pritaikomi įspėjimai apie pavojus Taip
Garsiniai raginimai Taip
Finišo laikas Taip
Virtualusis partneris Taip
Lenktyniauti pagal veiklą Taip
Automatiškai nustatomos kelių sporto šakų veiklos Taip
Įvairios sporto šakos Taip
Nurodymai aikštelėje Taip
Palietimas ir (arba) mygtuko užraktas Taip
Automatinis slinkimas Taip
Veiklos istorija laikrodyje Taip
„Physio TrueUp“ Taip
Bėgimo funkcijos
Galimi bėgimo profiliai Bėgimas, bėgimas lauko treku, bėgimas bėgtakiu, bėgimas dengtu treku, bėgimas bekele, virtualusis bėgimas, ultrabėgimas
GPS pagrįstas atstumas, laikas ir tempas Taip
Bėgimo dinamika Taip (su suderinamu priedu)
Vertikalusis svyravimas ir santykis (bėgimo judesio „atšokimo“ laipsnis ir sąnaudų ir naudos ryšys su žingsnio ilgiu) Taip (su suderinamu priedu)
Kontakto su žeme laikas ir pusiausvyra (parodo, kiek laiko bėgant jūsų koja yra ant žemės, o ne pakilusi virš žemės, ir leidžia patikrinti bėgimo simetriją) Taip (su suderinamu priedu)
Žingsnio ilgis (realiuoju laiku) Taip (su suderinamu priedu)
Kadencija (realus žingsnių skaičius per minutę) Taip
Bėgimo galia Taip
Efektyvumo būklė (po 6–20 min. bėgimo šis rodiklis palygina jūsų būseną realiuoju laiku su vidutiniu fizinio pasirengimo lygiu) Taip
Laktato slenktis Taip (su suderinamu priedu)
„PacePro™“ tempo strategijos Taip
Bėgimo treniruotės Taip
Lenktynių prognozės Taip
Galima naudoti žingsniamatį Taip
Lauko pramogų funkcijos
Galimi laiko pramogų profiliai Žygiai pėsčiomis, slidinėjimas, snieglenčių sportas, klasikinis lygumų slidinėjimas, irklavimas stovint, irklavimas
Navigacija nuo taško iki taško Taip
Pėdsakų trasa realiuoju laiku Taip
Atgal į pradžią Taip
„TracBack®“ Taip
„UltraTrac“ režimas Taip
Priekyje Taip
Aukščio profilis Taip
Atstumas iki tikslo Taip
Barometrinių tendencijų indikatorius, įspėjantis apie audras Taip
Bėgimas trasomis ir automatinis lipimas Taip
Vertikalusis greitis Taip
Bendras pakilimas / nusileidimas Taip
Būsimos aukštumos brėžinys Taip
Projektuojamas kelio taškas Taip
Informacija apie saulę ir mėnulį Taip
Važiavimo dviračiu funkcijos
Įspėjimai (kai pasieksite tikslus, įskaitant laiką, atstumą, širdies dažnį ar kalorijas, bus suaktyvintas signalas) Taip
Galimi važiavimo dviračiu profiliai Dviračiai, mynimas dviračiu patalpoje, kalnų dviračiai, elektriniai dviračiai, elektriniai kalnų dviračiai
Aikštelės Taip
Dviračio ratas ir rato maksimali galia (naudojant galios jutiklį) Taip
Lenktyniavimas pagal veiklą Taip
GFS Taip (su suderinamu priedu)
Suderinamas su „VECTOR™“ (galios matuokliu) Taip
Suderinamas su galios matuokliu Taip
Suderinamas su „Varia Vision™“ (ant galvos montuojamas ekranas) Taip
Suderinamas su „Varia™“ radaru (į galą nukreiptu radaru) Taip
Suderinamas su „Varia™“ žibintais Taip
Greičio ir kadencijos jutiklio palaikymas (su jutikliu) Taip (ANT+® ir „Bluetooth“® išmanieji jungikliai)
Plaukimo funkcijos
Galimi plaukimo profiliai Plaukimas baseine, plaukimas atvirame vandenyje
Plaukimo atvirame vandens telkinyje metrika (atstumas, tempas, mostų skaičius / dažnis, mosto nuotolis, plaukimo efektyvumas (SWOLF), kalorijos) Taip
Plaukimo baseine metrika (ilgis, atstumas, tempas, mostų skaičius, plaukimo efektyvumas (SWOLF), kalorijos) Taip
Mosto tipo aptikimas (laisvuoju stiliumi, nugara, krūtine, peteliške) (tik plaukiant baseine) Taip
Treniruočių įrašai (tik plaukiant baseine) Taip
Pagrindinis poilsio laikmatis (nuo 0)(tik baseine) Taip
Kartoti poilsio laikmatį Taip
Plaukimo baseine treniruotės Taip
Automatinis poilsis (tik baseine) Taip
Įspėjimai apie laiką ir atstumą Taip
Tempo įspėjimai (tik baseine) Taip
Atgalinio skaičiavimo pradžia Taip
Kritinis plaukimo greitis Taip
Povandeninis riešinis širdies dažnio matuoklis Taip
Širdies dažnis iš išorinio ŠDM Taip (su „HRM-Swim™“ arba „HRM-Pro™“)
Vaiko veiklos stebėjimo funkcijos
„Toe-to-Toe™“ iššūkiai Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)
Prijungimas prie ryšio
Išmaniojo treniruoklio valdiklis Taip (pasirinktinė „Connect IQ“ programa)
Garantija
Garantija 24 mėn. (baterijai 6 mėn.)
010-02641-30

Charakteristikos

Spalva
Juoda
Dydis
46mm
Laikrodžio tipas
Išmanusis laikrodis
WiFi
Nėra
LTE
Nėra
NFC
Yra
GPS
Yra
Korpuso forma
Apvali
Kategorija
Laikrodžiai išmanieji
Serija
Garmin Forerunner 255