• Sumažinta kaina
  • - 19.39 €

Yeelight Gateway (BLE Mesh) išmanusis sąsajos modulis

22.60 €
41.99 €
Su PVM
Kiekis
Pristatymas 0-3 d.d.

„Yeelight Mesh Gateway“ leidžia nuolatos valdyti „BLE Mesh“ įrenginius, tokius kaip šviestuvai „Yeelight Mesh Downlight M2 Pro“, „Yeelight Mesh Downlight M2“ ir „Yeelight Mesh Spotlight M2“. Prie jo galite sėkmingai prijungti iki 50 įrenginių, o „Wi-Fi“ ir LAN palaikymo dėka galite mėgautis patikimu ryšiu. Paprasta konfigūracija ir suderinamumas su „Apple HomeKit“, "Ok Google", "amazon alexa", "SmartThings" leidžia dar patogiau valdyti.

Du sujungimo variantai - išsirinkite sau tinkamiausią
Naudodamiesi šiuo unikaliu įrenginiu gausite paprastą ir patogų „Yeelight“ intelektualaus apšvietimo valdymą. Prietaisas palaiko du prieigos režimus - LAN ir „Wi-Fi“. Todėl Jūsų galimybės yra itin didelės. Naudokitės šia įrenginių sąsaja kaip norite ir mėgaukitės patikimu ryšiu!

Pamirškite apie signalo problemas
Įrenginyje įdiegta pažangi „Wi-Fi“ mikroschema, kuri stebina aukštu našumu. Jo dėka galimas stabilus, patikimas ryšys. Be to, naudojant 2x2 MIMO belaidę technologiją, „Mesh Gateway“ teikia išskirtinai stiprų signalą, kuris išsiskiria plačiu diapazonu ir be problemų praeina net per sienas. Atsisveikinkite su perdavimo sunkumais - naudodami „Yeelight“ nuotolinį apšvietimo valdymą pakelsite į naują lygį.

Galite greitai ir lengvai jį nustatyti
Bijote sudėtingos įrenginių konfigūracijos? Nesijaudinkite! „Yeelight Mesh Gateway“ valdymas yra pasakiškai paprastas. Tiesiog įjunkite ir pridėkite prie „Yeelight“ programos. Tada Jums tereikia rasti savo „BLE Mesh“ įrenginius ir susieti juos su įrenginiu. Štai ir viskas! Patogus intelektualaus apšvietimo valdymas yra lengvai pasiekiamas.

Sukurkite protingus namus ir atraskite naujų galimybių
"Mesh Gateway“ yra suderinamas su „Apple HomeKit“, o tai suteikia dar daugiau galimybių valdyti apšvietimą. Pritvirtinkite „Yeelight M2 Downlight“ arba „Spotlight“ prie savo išmaniųjų namų ir mėgaukitės patogiu jų valdymu. Įrenginius taip pat galite valdyti balsu, naudodamiesi išmaniuoju „Siri“, "Ok Google", "amazon alexa" padėjėju. Pakeiskite apšvietimo režimus, nuotoliniu būdu įjunkite ir išjunkite šviesą bei pritaikykite ją pagal savo poreikius ir pageidavimus - beveik niekas neriboja Jūsų!

Techninės specifikacijos:

Bevielis ryšys: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz, BLE saugos standartai.

Maitinimo įtampa: 5V 1A

Darbinė temperatūra: 0°C-40°C

Valdymo būdai: nuotolinis valdymas telefonu per aplikaciją, balsu.

Suderinama su: Android 4.4 or iOS 9.0 ir naujesnėmis

Veikia su: Apple HomeKit, Ok Google, amazon alexa, SmartThings.

Matmenys: 84 × 84 × 21 mm

Spalva: Balta

Garantija fiziniam asmeniui: 24 mėn.

Garantija juridiniam asmeniui: 12 mėn.

YLWG01YL
1 Vienetas

Charakteristikos

Kategorija
Apšvietimas