• Sumažinta kaina
  • - 191.00 €

Xiaomi Roidmi X30 Power Pro NEX 2 belaidis dulkių siurblys - šluota su drėgno valymo funkcija, pilka

277.99 €
468.99 €
Su PVM
Kiekis
Prekė išparduota. Teiraukitės.

Xiaomi Roidmi X30 Power Pro NEX 2 Cordless Vacuum Cleaner belaidis dulkių siurblys - šluota su drėgno valymo funkcija. "X30 Power Pro" yra naujas patobulintas siurblys, kuris nustebins savo galimybėmis. Dar galingesnis variklis su 120 000 aps./min., Dar didesnė siurbimo galia - 26 500 Pa ir dar patvaresnė baterija, veikianti iki 70 minučių.

Mėgaukitės neribotu mobilumu
Su „Roidmi X30 Power“ belaidžiu dulkių siurbliu galite pasiekti beveik bet kur. Pamirškite erzinantį, susivėlusį laidą, kuris riboja Jūsų mobilumą. Įrenginio lengvumas taip pat veikia Jūsų naudai - jį lengva perkelti tarp kambarių ar pakelti į viršų, kad nuo lubų surinktų dulkes ir voratinklius. „Roidmi X30 Power“ taip pat gali būti naudojamas ir kaip vertikalus, ir kaip nedidelis rankinis siurblys - pritaikykite jį pagal situaciją ir mėgaukitės jums reikalinga laisve.

„Roidmi X30 Power“ - siurblys ir šluostė viename!
Siurbimas ir plovimas vienu metu? Tai yra įmanoma! Dėl naujo, antibakterinio ir lengvai montuojamo vandens rezervuaro galite sujungti abu funkcijas ir sutaupyti brangaus laiko. Pažangi sistema užtikrina, kad šluotelė automatiškai ištrauks optimalų vandens kiekį, kad sulaikytų efektyviam valymui reikalingą drėgmę ir išvengtų lašėjimo.

Šepečiai kiekvienam atvejui
Pritaikykite siurblį pagal savo poreikius. Keičiami šepetėliai, esantys „Roidmi X30 Power“ rinkinyje, leis Jums išsivalyti visapusiškai ir patogiai. Galite lengvai išsiurbti didelius plotus, taip pat mažus, prieinamus kampus. Sužinokite, kiek galimybių yra tik su vienu siurbliu!

Novatoriškas grindų šepetys
Naujasis „V“ formos „Nex-V“ šepetys leis efektyviai valyti grindis. Neperšlampamas, antimikrobinis, besisukantis, įrengtas nesuvaržytoje sistemoje. Tai bus geriausias Jūsų sąjungininkas kovojant už švarius namus. Su jo pagalba galite kruopščiai išsiurbti beveik visų tipų grindis - medines grindis, plyteles, kilimus. Dėl savo unikalios formos jis efektyviai valo net tas vietas, kur įprastas šepetys dažnai palieka nešvarumus, pavyzdžiui, tarpelius tarp plytelių.

Atsisveikink su erkutėmis!
Erkutės kelia grėsmę ne tik alergiškiems žmonėms - visi turėtų vengti kontakto su šiais kenkėjais. Atsikratykite jų specialiu šepetėliu, kuris pridedamas į rinkinį. „Roidmi X30 Power“ tinka siurbti lovas, pagalves, čiužinius ir sofas. Tinkamas antgalis efektyviai pašalins pavojingas erkutes.

Tarpų / plyšių šepetėlis palengvins jūsų gyvenimą
Ar Jus erzina sunkiai prieinami, maži kampeliai, kur dažnai kaupiasi beveik neįmanomi pašalinti nešvarumai? Su „Roidmi X30 Power“ greitai pamiršite šią problemą. Specialus plyšių šepetėlis leis lengvai išvalyti net ir mažiausius paviršius bei erdves. Galite lengvai atsikratyti dulkių ir šiukšlių iš kampų, nuo langų, sofų ir daugelio kitų vietų.

Mažas šepetėlis specialioms užduotims atlikti
Mažas šepetėlis idealiai tinka nelygiems ar sunkiai pasiekiamiems paviršiams valyti. Jo pagalba saugiai išsiurbsite klaviatūrą, šviestuvus, užuolaidas ir pasirinktas automobilio vietas.

Gyvūnų plaukų šepetys - atsikratykite problemų!
Jei Jūsų namuose yra gyvūnas, tikrai žinote, kad jo iškritusį kailį gali būti sunku išvalyti, be to kailis dažnai sukelia alergiją. „Roidmi X30 Power“ padės išspręsti šias problemas. Naudodamiesi specialiu šepetėliu, galite lengvai išsiurbti iškritusius katės ar šuns plaukus, atsikratydami ne tik plaukų, bet ir juose esančių alergenų.

Praktiška lanksti guminė žarna
Guminė žarna taip pat palengvins valymą. Žarną galėsite prailginti ir patekti į tolimesnes ar sunkiau pasiekiamas vietas. Tai leidžia dar lengviau valyti namus.

Sužinoti daugiau
„Roidmi X30 Power“ aprūpintas išmaniuoju spalvotu ekranu, kuris suteiks Jums visą reikalingą informaciją. Be kita ko, tai Jums parodys, kiek kalorijų sudeginate valydami, kokią galią veikia prietaisas, taip pat patikrinsite akumuliatoriaus būseną ir purvo bako užpildymo lygį. Speciali programa taip pat suteiks Jums naudingos informacijos, su kuria galėsite integruoti savo siurblį. Tai padės geriau pažinti „Roidmi X30 Power“ ir optimizuoti valymą.

Patobulinti vidiniai komponentai
Pamatykite, kokios yra bešepetinio variklio, kurio greitis iki 120 000 aps./min., siurbimo galia 26500, galimybės. Nepaprastas šio siurblio veikimas leidžia efektyviai ir greitai valyti. Jūs galite lengvai atsikratyti net pačių užsispyrusių dulkių, šiukšlių ar trupinių dalelių - „Roidmi X30 Power“ juos traukia viesulo jėga.

Triukšmo lygis sumažintas iki minimumo
Trigubas triukšmo slopinimas užtikrina tylų hooverio veikimą. Jo garsumo lygis neviršija 85 dB. Tai leidžia atsisveikinti su erzinančiu triukšmu, kuris trikdo Jūsų ramybę. Naudodami „Roidmi X30 Power“ galėsite mėgautis tyliu, patogiu valymu.

Nauja, geresnė baterija
Patobulinta ličio baterija leidžia siurbti iki 70 minučių. To pakanka išvalyti iki 450 m² ploto butą, nesikraunant. Pamirškite apie silpnas, greitai išsikraunančias baterijas - „Roidmi X30 Power“ jus džiugins ilgesniu veikimu.

Geresnė apsauga nuo dulkių ir bakterijų
Su „Roidmi“ sukursite švarią, bakterijų ir alergenų neturinčią aplinką. SSRS keturių filtrų sistema apsaugos Jus ir Jūsų šeimą. Joninis antibakterinis filtras apsaugos Jus nuo mikrobų, o šešių pakopų filtravimas pašalins dulkių ir kenksmingų teršalų problemą. Jums nebereikia jaudintis dėl savo sveikatos - „Roidmi X30 Power“ padės ja pasirūpinti.

Ribotas kontaktas su nešvarumais
Erdvų 0,55 litrų talpos dulkių konteinerį galima lengvai ir greitai ištuštinti neliečiant purvo - tereikia paspausti vieną mygtuką! Tiek indą, tiek filtro dalis taip pat galima nuplauti, kad jos būtų švarios ir šviežios.

Laikiklis ir įkroviklis viename - sutaupykite laiko ir vietos
Magnetinis laikiklis, įtrauktas į pakuotę, palengvins Jūsų siurblio laikymą, taip pat veiks kaip belaidis įkroviklis. Įkraukite jį, kai jo nenaudojate ir kai siurblys tiesiog stovi vietoje - taip sutaupysite laiko ir vietos savo namuose!

Techninė charakteristika:

Galia: 435 W

Triukšmo lygis: apie 75 dB

Siurbimo slėgis: 26 500 Pa

Variklio apsisukimų skaičius: 120 000 rpm maks.

Baterijos talpa: 2500 mAh / 72 Wh

Įkrovimo laikas: apie 2.5 val.

Veikimo laikas: ekonominiu režimu iki 70 min., standartiniu režimu iki 35 min., turbo režimu iki 10 min.

Filtras: 6 sluoksnių Hepa

Nešvarumų konteinerio talpa: 0.55 l

Vandens bako talpa: 0.160 l

Komplektacija:
- Siurblys
- Aliuminis prailginimo vamzdis
- Papildomas lankstus vamzdis
- Elektrinis grindų šepetys
- Augintinių plaukų (Pet) šepetys
- Plyšių šepetys
- Čiužinio šepetys
- Mopingo įrankis
- Mažas šepetėlis
- Valymo įrankis
- Papildomas filtras
- Magnetinis tvirtinimas prie sienos
- Maitinimo šaltinis
- Vartotojo vadovas

Medžiagos: metalas, plastikas

Matmenys: 1191 x 249 x 164 mm

Siurblio svoris: 1.6 kg

Svoris pilnai sukomplektavus: 2.7 kg

Garantija fiziniams asmenims: 24 mėn.

Garantija juridiniams asmenims: 12 mėn.

XCQ28RM

Charakteristikos

Spalva
Pilka
Siurblio tipas
Rankinis belaidis
Valymo būdas
Sausas ir drėgnas
Dulkių rinkimo tipas
Konteineris
Galia
435 W
Turbo šepetėlis
Yra
Dulkių rinkiklio talpa
0.5 l
Vandens bako talpa
0.16 l
Siurbimo slėgis
26500 Pa

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Xiaomi Roidmi X30 Power Pro NEX 2 belaidis dulkių siurblys - šluota su drėgno valymo funkcija, pilka

Xiaomi Roidmi X30 Power Pro NEX 2 Cordless Vacuum Cleaner belaidis dulkių siurblys - šluota su drėgno valymo funkcija. "X30 Power Pro" yra naujas patobulintas siurblys, kuris nustebins savo galimybėmis. Dar galingesnis variklis su 120 000 aps./min., Dar didesnė siurbimo galia - 26 500 Pa ir dar patvaresnė baterija, veikianti iki 70 minučių.

Rašyti atsiliepimą